Добра козметичка в София

  • 2 303
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 72
Здравейте,
Търся си добра козметичка в София.
Ходих в Престиж за почистване на лице, но не съм доволна.
След почистването на  другия ден резултатът беше половината лице добре, другата половина зле. Twisted Evil

# 1
  • Мнения: 463
Аз ходя в салон на ул."20ти Април", близо до Руски паметник. Определено съм доволна, смело мога да препоръчам .  Ако ти е удобно като място, пиши на лични, ще ти дам координати.

# 2
  • Мнения: 157
Аз съм страшно, ама страшно предубедена към козметичките. Дълги години сама си почиствах лицето  Rolling Eyes
Докато не открих козметичката, при която ходя в момента. На ул.Крум Попов. Доволна съм и не си я сменям за нищо!  Peace
Ако искаш мога да ти пратя адрес и тф, на лични. Simple Smile

# 3
  • sofia
  • Мнения: 4 296
все пак в кой район търсиш

# 4
  • Мнения: 72
Лозенец, центъра, Овча купел.
По скоро ме интересува да сте доволни.

# 5
  • Мнения: 1 668
Дълги години сменях козметичките и бях твърдо убедена, че който и да ми пипа лицето 2 ни ще съм като пица. От 3 години обаче намерих каквото търсех. Казва се Еми. Салона и е в зала универсиада, от задната страна, където е спортния клуб. И да ти кажа - вече ходя и преди работа на почистване и след 20 мин въобще не ми личи...  А,и с Еми разбрах, че кола-маската всъщност може да не е болезнена  Joy Joy Joy... Много съм доволна.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 270
Дълги години сменях козметичките и бях твърдо убедена, че който и да ми пипа лицето 2 ни ще съм като пица. От 3 години обаче намерих каквото търсех. Казва се Еми. Салона и е в зала универсиада, от задната страна, където е спортния клуб. И да ти кажа - вече ходя и преди работа на почистване и след 20 мин въобще не ми личи...  А,и с Еми разбрах, че кола-маската всъщност може да не е болезнена  Joy Joy Joy... Много съм доволна.
Каква е цената на почистване

# 7
  • София
  • Мнения: 1 270
Аз ходя в салон на ул."20ти Април", близо до Руски паметник. Определено съм доволна, смело мога да препоръчам .  Ако ти е удобно като място, пиши на лични, ще ти дам координати.
И аз искам координати и разбира се и цена на почистване на лицето.

# 8
  • Мнения: 528
Дълги години сменях козметичките и бях твърдо убедена, че който и да ми пипа лицето 2 ни ще съм като пица. От 3 години обаче намерих каквото търсех. Казва се Еми. Салона и е в зала универсиада, от задната страна, където е спортния клуб. И да ти кажа - вече ходя и преди работа на почистване и след 20 мин въобще не ми личи...  А,и с Еми разбрах, че кола-маската всъщност може да не е болезнена  Joy Joy Joy... Много съм доволна.
Би ли споделила с каква козметика работи  bouquet

# 9
НАМЕРИХ СИ КОЗМЕТИЧКА В СПА ЦЕНТЪР ДРИЙМ НА ОКОЛОВРЪСТНОТО РАБОТИ С ПЕВОНИЯ И ЦЕНИТЕ СА ОК ФРИЗЬОРКАТА Е СУПЕР НАПРАВО ПРИПАДАШ

# 10
  • София
  • Мнения: 1 176
Аз съм страшно, ама страшно предубедена към козметичките. Дълги години сама си почиствах лицето  Rolling Eyes
Докато не открих козметичката, при която ходя в момента. На ул.Крум Попов. Доволна съм и не си я сменям за нищо!  Peace
Ако искаш мога да ти пратя адрес и тф, на лични. Simple Smile
На мен ми е в квартала...може ли малко инфо?   bouquet

# 11
  • Мнения: 78
В Лозенец,до площад "Журналист" е салонът.Козметичката се казва Ели-страшно добра. За почистване цената е 16лв.

# 12
  • Мнения: 4 970
Аз съм страшно, ама страшно предубедена към козметичките. Дълги години сама си почиствах лицето  Rolling Eyes
Докато не открих козметичката, при която ходя в момента. На ул.Крум Попов. Доволна съм и не си я сменям за нищо!  Peace
Ако искаш мога да ти пратя адрес и тф, на лични. Simple Smile
И аз си търся  нова козмети4ка. Би ли ми пратила  и на мен инфо на тази Praynig

# 13
  • София
  • Мнения: 1 176
В Лозенец,до площад "Журналист" е салонът.Козметичката се казва Ели-страшно добра. За почистване цената е 16лв.
Благодаря ти  bouquet

# 14
  • София
  • Мнения: 1 270
В Лозенец,до площад "Журналист" е салонът.Козметичката се казва Ели-страшно добра. За почистване цената е 16лв.
Напиши някакъв телефон или име на салона, за да го открия

Общи условия

Активация на акаунт