Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Знае ли  някой какви са цените?
Цитирай

Пловдив

Предполагам, че говориш за центъра на Мазнейкови Света София на бул.България зад център Белисимо http://www.mbal-sofia.com/index.php?id=50?Ходила съм единствено на водна аеробика, която много ми хареса и цената на едно посещение е 5 лв. Ако имаш въпроси, звънни на регистратурата и там ще получиш консултация!
Цитирай

София

Е точно това ме интересуваше - водната аеробика. Ти не ходиш ли вече?
Цитирай

Пловдив

За съжаление за малко я прекъснах, защото работното ми време е такова, че изпускам и сутрешната и вечерната водна аеробика. По принцип съм ходила и на двете и предпочитам сутрините, защото е по-спокойно newsm10. Инструкторката ни Катя е много готина и след тренировката направо не ми се излиза от басейна...........страшно тонизиращо е!Между другото видях и в други теми тук, във форума, че има и други доволни. Препоръчвам ти го горещо!!! smile3521
Цитирай

София

Ами аз ходя всяка година  Laughing Laughing на такова нещо на морето.  Страхотно е наистина, но тук не съм  търсила, защото не мога да си представя някой да води аеробиката толкова добре колкото сладкия немец в хотел Ком. Laughing Laughing
във всеки случай ще пробвам скоро.
Цитирай

Пловдив

newsm62На теб май ти трябва друг стимул, за да ходиш на водна аеробика?!!!Наистина, пробвай, мисля че и без мъжкия фактор ще ти хареса много..........а ако трябва ще накараме Катето да ти поговори малко на немски newsm62 Между другото тя е бивша състезателка по синхронно плуване от националния отбор, което само по себе си ти гарантира че тренировките се водят от професионалист!!!Айде, пък може да се засечем там newsm10
Цитирай

София

Не е ли много мъничък басейна в Света София?
Някой знае ли точните часове на тренировките към момента?
По колко човека се събират в групата?
Как са съблекалните и душовете? newsm78
Цитирай

Пловдив

Има от 9.30 сутринта, които както ти казах, са по-спокойните тренировки - когато аз ходих, се събирахме различно, но между 5-7 човека, а вечерите тренировките са от 19.00 и наистина има много повече хора. Има две съблекални, с гардеробчета с индивидуален ключ, а душовете в горната съблекалня са 2, а долу не съм сигурна. Басейнът е идеален за такива цели. Ох, като ви обеснявам, и на мен ми се доходи...............трябва да си взема отпуска newsm47
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.