Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 119 отговора
Преди време някой беше пуснал снимки на истински раждан (виждаше се как излиза бебето). Сега не мога да намеря темата. Може ли някой да помогне.
Цитирай

На морето!

и аз бих искала да ги видя  Peace
Цитирай

гр.София на върха на кюнеца

заповядайте www.birthdiaries.com/diary/
Цитирай

На морето!

Мерси!  bouquet
Аз обаче бързо се отказах да гледам.Май ми е по-добре да съм невидение! Sick
Цитирай

София

По добре недей да гледаш
Цитирай

Sofia

Има една много добра документална поредица на BBC, "The human body". Мисля, че във втората серия беше, покрай другото, има и едно вагинално раждане. Искам да кажа - цялостно проследяване на бременността, раждането, бебето после... Наистина много добър филм!
Цитирай

в очите на двама мъже

къде са тези снимки,отварят ми се най-различни сайтове,но снимки не мога да намеря
Цитирай

Карлово

като щракнеш на vaginal births превърти малко надолу и има едни цифрички от  нататък и ракаш върху тях
Цитирай

в очите на двама мъже

лелееее....аз раждах секцио.май е била доста кървава гледка #Crazy #Crazy ама и другото не лъже...доста натурални снимки...май не съм пропуснала много,като родих секцио...
Цитирай

Карлово

Цъ, като раждаш не мислиш за кървища и как изглеждаш, споко Very HappyСамо аз ли не попадам на толкова страшни, или нещо съм се извратила Twisted Evil
Цитирай

София

Оф, бременните момичета по-добре да си останат в неведение. За първи път гледам такива материали  Rolling Eyes , а даже и отворих секциото. No comment.  #Crazy  Sick .
Цитирай

аз не можах да събера смелост да отворя с червените звездички #Crazy
бременните по добре въобще да не гледат
Цитирай

София

Оф, бременните момичета по-добре да си останат в неведение.
Peace
Цитирай

Sofia

Я по-добре бременните да не гледат. Само се паникьосвате. В този момент изобщо не ти пука как изглежда отстрани и само искаш да си гушнеш бебето. Мен вече не ме впечатляват от страни, но първия път няколко пъти успях да надникна в родилна зала преди да родя  икъде ми беше акъла.... #2gunfire само паника. А раждането всъщност е нещо неописуемо готино!  Hug
Цитирай

гр. Бургас

Наистина е добре бременните да не гледат снимките, особено пък тези обозначени с червени звездички, но най-вече първата такава.  Sad
Честно казано, в този момент изобщо не те интересува какво става с теб отдолу и на какво приличаш. Бебчето е по-важно от всичко!  Love Но след после щастието е неописуемо!  Hug
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 119 отговора