Царево

  • 27 489
  • 17
  •   1
Отговори
  • Хасково
  • Мнения: 726
доста години подред ходим все на Китен или Приморско, тази година мислим за малко по-спокойно място и разгледах доста оферти за Царево. Голяма част от хотелите са в Кв. Василико- това далече ли е, къде плажа е по-добър, заведенията също. Всякаква информация ще ми е от полза.

# 1
  • Плевен
  • Мнения: 250
Аз пък няколко години подред ходя на Царево и сега съм се ориентирала към Китен. Ще съм ти благодарна ако ми препоръчаш приятно място. За царево мога да ти кажа, че плаж няма - е поне е някакъв измислен централния му плаж - нищо общо с това на което си свикнала по Приморско и Китен. Двата хубави плажа са на къмпинг Арапя на 2 км северно от царево - стига се по черен път, а вторият - Нестинарка е до кв. Василико, така, че правилно си се ориентирала.
Нестинарка ми беше любимия плаж, но миналака година го бяха поразвалили, заради големите строежи, но пак е добре. Трябва да имате кола задължително, защото от Василико до центъра на Царево, където са повечето заведения е доста далеко.

# 2
  • Мнения: 1 329
Двата хубави плажа са на къмпинг Арапя на 2 км северно от царево - стига се по черен път.....

До къмпинг Арапя се стига с кола по нормален път, има и и една бойна пътека, която свързва Царево с  Арапя, доста се върви докато се стигне плажа. Сигурно това имаш предвид под черен път. Peace

# 3
  • Мнения: 22
Най-близо  до кв.Василеко е плажа на Нестинарка, не е  много далече,а пък и това е най-хубавия плаж на Царево.Заведения има и в самия квартал,а града е на около километър мисля,не повече.

# 4
  • Мнения: 410
Определено плажът на Нестинарка е най-хубавия Peace миналата година ходихме там няколко пъти,водата беше кристално чиста,спокойно е,няма много гъч,но е по далечко от самото градче.
И ние сега търсим нещо за Царево,спряла съм се на няколко хотелчета,та да видим какво ще излезе.

# 5
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Царево - ОТВРАТ!
Ужасно е, и плажа им не струва, много е зле, цигания, ще се разочаровате от черноморието ни въобще, ако идете в Царево.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 603
Царево няма плаж, а с двете хлапета ще е трудно да ходите до Арапя или Нестинарка... представи си жега, а вие нарамили деца, кърпи, чанти, чадъри, пояси..... Ако сте с кола, пак ми се струва тъпо /ние миналата година всеки ден до плажа с колата...повече цъ.. то верно, че само 3 дни бяхме там/ първо може да ви поискат 2лв., това добре, но трудно се намира място ...шофьора не може да си отвори една бира..../то може, ама не е редно/ всички са зависими от транспорта и не може нпр. ако на някой му се тръгва по-рано другите да останат...... Пък и е тъпо - на плаж с кола.... мразя разни дето в малките курортни градчета бръмчат все едно са на Цариградско шосе, вместо да си мръднат телесата... а там е неизбежно.
Чалгата владее центъра на Царево и повечето заведения.........
Ако държиш на дестинацията, по-добре бунгала на Арапя.

# 7
  • Мнения: 75
ние тази година ще ходим на Обзор,дали е хубаво незнам,като се върнем на 26юни ще ви кажа

# 8
  • Мнения: 215
Живея в Царево. Плажовете наистина не са хубави, но тези , които са в града . Много хубави са плажовете на Нестинарка и Арапя. В квартал Василико имаме апартамент със стаи на хотелски принцип , които даваме под наем. Плаж Нестинарка се мамира на 150 метра от него .Близо до апартамента  има и друго по- малко плажче. Намира са на тихо и спокойно място. В квартал Василико има и много хубави заведения. Предпочитан е от туристите.  bouquet

# 9
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 639
Ако държиш на дестинацията, по-добре бунгала на Арапя.
Тези бунгала са пълна мизерия.

# 10
  • Мнения: 3 634
Царево - ОТВРАТ!
Ужасно е, и плажа им не струва, много е зле, цигания, ще се разочаровате от черноморието ни въобще, ако идете в Царево.
Ако държиш на дестинацията, по-добре бунгала на Арапя.
Тези бунгала са пълна мизерия.

Подкрепям и двете мнения, без да обиждам месните!

# 11
  • София
  • Мнения: 250
Е, не сте прави!  Stop
На Арапя има и добри бунгала, а и мястото си е култово!

# 12
  • Самоков
  • Мнения: 561
На Нестинарка има нови бунгала, които са много хубави. Миналата година бях тям и изкарахме страхотно. Идеално е за семейство с деца, защото мястото е оградено, много тихо и спокойно е. Плажът също е много хубав, а от бунгалата до него се стига само като се слезне по няколко стълбички.  Peace

# 13
  • Мнения: 872
Миналото лято бяхме на Царево, не ми хареса, нямам желание да ходя втори път.

# 14
  • Мнения: 410
На Нестинарка има нови бунгала, които са много хубави. Миналата година бях тям и изкарахме страхотно. Идеално е за семейство с деца, защото мястото е оградено, много тихо и спокойно е. Плажът също е много хубав, а от бунгалата до него се стига само като се слезне по няколко стълбички.  Peace

А случайно да имат саит тези бунгала?Ще ми се да видя за какво става на въпрос Peace

Общи условия

Активация на акаунт