Някой ползва ли Колд крем на Авен?

  • 4 308
  • 15
  •   1
Отговори
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Днес си го купих,за суха кожа е,но като го нанеса и не попива,стои като мазен филм.На вас така ли ви действа.За първи път си купувам крем за суха кожа(скоро ми стана такава) и малко се притеснявам.
Всички кремове за суха кожа ли са такива?

# 1
  • Мнения: 477
Всеки продукт е сам за себе си, има кремове за суха кожа, които омазняват, а други овлажняват

# 2
  • Мнения: 17 407
Мисля, че този крем е подходящ за зимата... Нека да кажат тези, които го ползват.

# 3
  • Мнения: 6 616
Много "тежък " крем по-добре си го остави за по-студено време.Аз така и не го доизползвах.

# 4
  • sofia
  • Мнения: 4 296
В аптеката ми обясниха,че не е `колд`,защото е за студено време,а цялата серия за суха кожа така се казва.Мисля да го ползвам само вечер(поне малко да ми омазни кожата),тъй като не мога да излезна с такова мазно лице.

# 5
  • Мнения: 2 047
   Той е зимен.
За суха кожа трябва хидратиращ крем, а не мазен.

# 6
  • Мнения: 17 407
За през деня си вземи хидратиращ- може пак на Авен(има за суха и за много суха кожа). Явно не ти е много суха кожата...Аз в момента ползвам на Талодерма, който е доста мазен, и след него слънцезащитния на Авен  50 плюс- всичко попива много бързо.

# 7
  • Мнения: 313
Cold крема на Avene е изключително плътен и не е особено подходящ за летните месеци. Avene имат много хубаво хидратантно кремче Hydrance optimale riche ( мисля, че то е за суха кожа )

# 8
  • София
  • Мнения: 7 765
Ползвала съм доста от продуктите на Авен за суха кожа.

Cold Cream е за много суха кожа и наистина е подходящ за зимата и то пак за вечер, защото трудно попива.
За дневен, хидратиращ, както ти е казала makadamia има крем Hydrance optimale във два варианта- с 15 фактор и без.
Съответно с фактора е по- подходящ за лятото. Кремчето хидратира много добре и цял ден си чувстваш лицето много мекичко.  Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 328
   Той е зимен.
За суха кожа трябва хидратиращ крем, а не мазен.
Shocked

Хайде сега... няма такова нещо, сухата кожа и дехидратираната кожа са две много различни неща, естествено като към различни проблеми се подхожда индивидуално. Сухата кожа страда точно жт липса на мазнина, а дехидратираната-на вода, така че хидратантен крем за суха кожа не знам как би могъл  да помогне. newsm78

Колкото до колд крема-той действително е за доста суха кожа и по-скоро за вечер, аз лично съм ползвала само по време на бременността си и то този за тяло. Изключително съм доволна, помогна много на кожата ми, естествено комбинирах, но нямам никакви поражения Grinning. Важното е найстина да разбереш проблема си, за да "уцелиш" добрия крем, защото може да ползваш най-дорбия, а той дори да ти навреди. Вече на много се правят тестове на кожата, естествено те засипват с реклами и точно кой продукт, но не ти пречи да разбереш от какво има нужда кожата ни, пък вече  марката-ти решаваш.
Успех!!!

# 10
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Момичета кожата ми е обезмастена(козметичката така ми каза),а не дехидратирана.Умишлено си взех по-мазен крем(на него си пише,че е `маслен`).Просто исках да ви попитам дали е нормално крема да не попива изцяло.И пак казвам,че не е зимен.

# 11
  • Мнения: 1 313
за зимата е идеален този крем

# 12
  • Мнения: 17 407
Според мен, ако е подходящ за твоята кожа- ще попива напълно. Точно защото е мазен пишем, че е по-подходящ за зимата.

# 13
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Според мен, ако е подходящ за твоята кожа- ще попива напълно. Точно защото е мазен пишем, че е по-подходящ за зимата.
много ти благодаря,това ми беше идеята`дали ако не попива не е подходящ` Hug

# 14
  • Мнения: 1 058
Аз го използвам през зимата.

Общи условия

Активация на акаунт