Тонове на бебчо

  • 1 144
  • 20
  •   1
Отговори
Здравейте мамита,
Първо искам да Ви благодаря за това, че пишете и споделяте опита си. Не съм писала до сега, но "изкарах цялата си бременост с Вас"  Simple Smile Финалът е близо. Терминът ми е на 24.05. макар, че моята девока май ще поизбърза.Като всички съм и попритеснена, но се опитвам да се окуражавам доколкото мога   newsm78. Форума ми помага също за това.

Та на въпроса. (Извинете ме ако е писано някъде из форума, но аз не видях). Днес бях при лекаря си в Шейново на контролен преглед. Измери тоновете на бебка и се оказа, че сме с високи тонове. На няколко места стига до 175 (незнам каква е единицата)  Embarassed Каза ми, че границата е до 160 и да отида утре пак за да направим нов запис. Не ми обясни нищо друго. Чела съм, че това може и да е заради увита пъпна връв. Но...... ако на някой му се е случвало ще се радвам ако споделите.

# 1
  • Мнения: 2 891
Не се притеснявай, защото бебето реагира на твоите настроения и притеснения и може това равнище да се дължи и на този фактор. Успокой се, утре всичко ще се изясни.

# 2
  • Мнения: 3 425
Това е нормално явление донакъде!

Призовавам те да си покойна и да се довериш на лекаря си  Peace

Важно е да усещаш бебето  Peace

Вземи си стегни куфара и легни да си отпочинеш да посъбереш сили  Peace

Близо е денят на срещата  Mr. Green

Упсех и леко раждане...после да не забравиш да ни се похвалиш  Crazy

# 3
  • Мнения: 2 807

 newsm10

А колко време ти мерят тоновете?
На мен винаги за около 30 минути - тогава се виждат реалните тонове и състоянието не бебето.

Леко и бързо раждане ти желая!  Hug

# 4
Благодаря   Hug
Да и на мен на 30 мин.
Днес сме в граници, но ще сме по бързи от термина - казаха  ми да го чакам тези дни.

До скоро  Simple Smile и се надявам следващия път като пиша да  сме не две в едно, а да сме две  Grinning

# 5
Здравейте,

След като се поокопитихме Simple Smile ..... Вече сам мама на моето малко сладко момиче Габи.

Както и усещах - родих по рано на 13.05. В 01.40 ми изтекоха водите и в 12.30 девойката се появи на бял свят.

# 6
  • Мнения: 550
ЧЕСТИТО!!!  bouquetТова са най сладките мигове за една майка!

# 7
  • Мнения: 5 401
Честито! Бъдете здрави с малката бебка и много, много щастливи!   bouquet

# 8
  • София
  • Мнения: 5 744
Здравейте,

След като се поокопитихме Simple Smile ..... Вече сам мама на моето малко сладко момиче Габи.

Както и усещах - родих по рано на 13.05. В 01.40 ми изтекоха водите и в 12.30 девойката се появи на бял свят.
Честито! Да е жива и здрава малката дама и да няма колики! Hug

# 9
  • София
  • Мнения: 4 587
Честито! Да е жива и здрава малката Габи и много да ви радва!  bouquet

Аз също съм майска мама, както се вижда. Ако искаш, можеш да се включиш в нашия майски отбор! Hug

# 10
  • Мнения: 3 425
ЧеститоSimple SmileЗдраве и Сбъднати Мечти   bouquet Поспалива и Спокойна Габи     bouquet

# 11
  • Мнения: 873
честито!  bouquet

# 12
  • Мнения: 36
И в тази връзка да ви питам - на вас на какъв интервал от време ви правиха запис на тоновете? От кой месец и на колко седмици ви ги следяха? От една приятелка чух за на 2 седмици веднъж от 7ми нататък. Ама ми се стори прекалено.

# 13
  • Мнения: 4 621
Честито  bouquet
Да ти е живо и здраво детенцето и много да ви радва Hug

# 14
Благодаря Ви.
 Hug

О имаме колики даже вече ни мъчат. Не ни дава много да спим с таткото, но ни съжали снощи и поспахме и тримата  Simple Smile

Майско мамче, честито и на теб.   bouquet Включете ме разбира се. Ако трябва нещо конкретно да направя пиши  Hug

На мен почнаха да ми следят тоновете, когато влязох в деветия месец. Нямаха възможност много записи да правят, че избързахме, но доколкото знам от моя лекар, който ме изражда, записа е препоръчителен всяка седмица, но само в деветия месец.

Общи условия

Активация на акаунт