Днес се сблъсках пак с поредния "смешен" лекар

  • 1 522
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 869
Че така,моята история е толкова объркана.След раждане на дете с малоформации  си направих изследвания за листериоза и цитомегаловирус.Оказаха се полужителни.След две седмици ги направих отново и са отрицателни.Лекарката ,която до вчера щеше да ме приема в болница днес ми я заяви,че щом последните са отрицателни нищо ми нямало.Попитах я,защо според нея се получава това разминаване и тя ми каза,че е възможно в лаборатоярията да е сгрешено.Добре питам се аз,след като има грешка не може ли да е грешно отрицателното ми изследване.И как да постъпя всъщност.Попитах я какво ще стане,ако случайно забременея и съм болна,а тя просто ми каза "НЯМА ДА ЗАБРЕМЕБЯВАШ И ТОВА Е" Чудя се да се смея ли или да плача.Не мога да разбера тази незаинтересованост и безхаберие.Вече тотално съм се побъркала.

# 1
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Ели съжалявам
успокой се
уви тук са така нещата
а за жалост предполагам често и по света там където не си плащаш че и като си плащаш

както и да е - вземи се в ръце и не се давай на тъпата система
успокой се и потърси нова лаборатория - знаеш че нищо не е маловажно при такъв край като на първата ти бременост и нищо не е за подценяване
(
прегръдки на малкия!

# 2
  • Мнения: 869
Просто съм в задънена улица.Но няма да се предам.В неделя тръгвам за София да се консултирам и там.Но ме е страх.Ако и там не ми обърнат внимание,какво да правя????

# 3
  • Мнения: 1 919
 Praynig моля се всичко да е наред при вас.Защо н #2gunfireе смениш този доктор? ooooh!

# 4
  • Мнения: 3 011
Коя е докторката? Искам да знам!!!!  #Cussing out

# 5
  • Мнения: 2 261
И аз искам да знам коя е докторката и ако се окаже същата която  ми обърка живота.............

# 6
  • Мнения: 869
Става въпрос за една инфекционистка в Инфекциозна болница.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 383
Направи си пак изследвания на друго място. Не падай духом. Ще се справиш. Дано тук някой може да те насочи към добър специалист в София.   Hands Thumbsup  Hug

# 8
  • София
  • Мнения: 6 356
Листериозата се лекува.
Цитомегаловирус - какво значи положителни? ИгГ или ИгМ? щото ако е първото, то всеки трети човек има положителни ИгГ антитела към цитомегаловирус.

но най-напред се прави отново изследването на трето място, по възможност - реномирано.

# 9
  • Мнения: 869
Листериозата се лекува.
Цитомегаловирус - какво значи положителни? ИгГ или ИгМ? щото ако е първото, то всеки трети човек има положителни ИгГ антитела към цитомегаловирус.

но най-напред се прави отново изследването на трето място, по възможност - реномирано.
И двете ми бяха положителни.Но така или иначе незнам какво става и тръгвам днес към София.Надявам се там да стигна до истината.

# 10
  • Мнения: 2 423
ЩЕ ЧАКАМЕ ДОБРИ ОТЗИВИ ОТ СОФИЯ Hug Praynig Hug Praynig
УСПЕХ  bouquet  bouquet  bouquet

# 11
  • Мнения: 2 197
Направи си пак изследвания на друго място. Не падай духом. Ще се справиш. Дано тук някой може да те насочи към добър специалист в София.   Hands Thumbsup  Hug
Подкрепям! Само не се отчайвай!

# 12
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Обади ми се - знаеш ми тел - може да се видим!
успех

Общи условия

Активация на акаунт