Отговори
Kak zastitavate dezata si i sebe si vlizaiki v Internet prostranstvoto,dori i v bezobidni forumi kato tozi?
Kakva informaziq za vas i semeistvoto vi si pozvolqvate da spodelite?


Как защитавате децата си и себе си влизайки в Интернет пространството,дори и в безобидни форуми като този?
Каква информация за вас и семейството ви си позволявате да споделяте?

Моля, пишете на кирилица!

Последна редакция: сб, 12 май 2007, 00:42 от Vivi

# 1
  • Мнения: 25 568
Ама какво говориш, каква защита?  #Crazy
Няма такова нещо! Тук всичко си е на тезгяха - мъж, деца, роднини, любовници, кой кого колко пъти и как, апартаменти, вили, коли, обзавеждане, третата чупка на сифона вляво, изгледи през прозорци, кой има СОТ, кой няма, какви са ни бравите, къде си държим ключа от квартирата, парите и бижутата...
И голите дупета на децата ни са тук, какво си мислиш ти, всичко е на показ!  Crazy

# 2
  • Мнения: 5 468
Много параноясвате с този Интернет. На никой не му дреме на гъза, кой какво има и какво му се е случило...

# 3
  • Мнения: 2 891
Този "гост" иска да ни изкопчи информацията без бой  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 1 100
Не споделям лични неща и неща, които не бих казала на всички. Това е само форум, но е доста голям. А познатите тук не са малко. Аз лично знам за 3, но дали те знаят за мен - това е друг въпрос.

# 5
  • Мнения: 7 821
Имаме антивирусна и фаерлоу, така се защитаваме. Децата ни все още са малки и ползват компютъра под контрол. А когато започнат да влизат повече в Интернет и сами, ще сложим филтър за да не могат да посещават определени сайтове. Колкото до форумите, аз лично, внимавам какво споделям. Знам че мои познати, приятели и роднини ме четат, но и да не го правеха пак щях да внимавам. Не се възприемам като параноичка, но спазвам известна дистанция.

# 6
  • Мнения: 46 488
Не бих споделила пинкодовете на кредитните и дебитните ни карти  Wink
Както и лични неща, които засягат родителите ми или родителите на мъжа ми.


Това за защитата не го разбрах, предполагам някой трявба да ме нападне, за да тръгна да се защитавам ...

# 7
  • Мнения: 1 426
Всеки има някакъв усет за самосъхранение...
Споделям това, което не е моя лична или семейна тайна... Не споделям неща, от които да ми стане неудобно, ако ме изтипосат на първа страница на "Лична драма" с все името и адреса, примерно... Не споделям неща, които биха били заплаха за мен и семейството ми (както Никол - кодовете на дебитните си карти например)

# 8
  • Мнения: 234
И аз не споделям строго лична информация,късаеща по някакъв начин сигурността на който и да е от моите роднини и близки.Никой не е луд да си напише кодовете за където и да е...
А този гост е голям тарикат с това питане.

# 9
  • Мнения: 8 917
Детето си още няма нужда да го защитавам, а не мисля, че аз имам нужда от защита. Знам какво съм казала и винаги е имало граница.

# 10
  • Мнения: 2 722
Знам че мои познати, приятели и роднини ме четат, но и да не го правеха пак щях да внимавам.
Тук е най-ясно написано, за това го цитирам - нищо лично срещу автора на текста.
Това което пиша е това което мисля и което казвам право в очи - нямам притеснения. Открит човек съм, не че не са злоупотребявали с мен, но не се впечатлявам. Внимавам със снимките на детето си, за да не давам хляб на извратени типове, които бродят из интернет пространството /въпреки че те биха цапали собствения си монитор, а не моя/  Wink
Кода на дебитната карта не ме притеснява - притеснява ме този на кредитната.  newsm78
Може и да съм прекалено доверчив човек, но това съм си аз.  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт