Заместител на Мустела за атопична кожа

  • 6 390
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • БГ
  • Мнения: 1 158
Още на 40-я ден синът ми беше с диагноза атопичен дерматит! Педито ни даде направление за кожен, който ни препоръча Екзомега на А-Дерма, много съм доволна!

# 31
  • Мнения: 115
 Дъщеря ми също е с атопичен дерматит. Използвам Екзомега на А-Дерма и съм много доволна! Peace

# 32
  • Мнения: 2 922
Само на мен ли не ми мирише тази Мустела (Стелатопиа) на нищо  newsm78
Като вариант за атопична кожа ми бяха препоръчвали млякото за тяло на Себа Мед.

# 33
  • Мнения: 480
Като вариант за атопична кожа ми бяха препоръчвали млякото за тяло на Себа Мед.

И аз ви препоръчвам продуктите на Себа Мед и то с две ръце. Мажа Теди откакто се е родила и не е имало никога проблем. Доколкото знам са единствените на пазара с ph5,5, което е изключително важно за всяка кожа.  Peace

# 34
  • Мнения: 1 873
Дъщеря ми също е с атопична кожа, но ние позлваме на ISISPHARMA по предписание на дерматолог.Много съм доволна, за 3 дни всичко изчезана.Цената е 22.50 в специализираните аптеки.

# 35
  • София
  • Мнения: 1 750
Аз също съм фен на продуктите на СебаМед, но според дерматоложката ни, за атопичен дерматит не е съвсем подходяща, защото леко изсушавала. Тя препоръча Aderma Exomega.

# 36
  • Мнения: 28
Здравейте, аз имам атопичен дерматит от бебе. Сега съм бременна в 8 месец и се мажа с балсама на доктор Tайс, но ми се иска да пробвам нещо друго. Чета добри отзиви за продуктите на , но не мога да ги намеря по аптеките, аз съм от Пловдив и моля ако някой знае в Пловдив в коя аптека мога да ги намеря да ме просветли по въпроса, ще съм много благодарна, ама много, много благодарна!!!! За жалост балсама на доктор тайс вече ми помага много слабо а сега не мога да се мажа с разни кортикостероидни препарати.Мерси предварително!

# 37
  • Мнения: 1 640
Балсам интензив на Д-р Тайс-много време вече го ползваме за атоп.дерм-т.Също и Ексципиал с 4 % уреа ни помага-той е лесен за разнасяне по кожата/около 10-11 лв.за 200 мл/.Не ми миришат неприятно.А-дерма Екзомега са ни го препоръчвали,но не съм го купувала-28 лв.е .Доста хора опитват с хомеопатия и получават облекчение.При следващо обостряне и ние ще опитаме.

# 38
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 707
И нашата кожичка е такава и редувам Мустелата с Ексипиал хидро крем и от около месец вече няма такива проблеми. Ексипиал няма никаква миризма.

# 39
  • София
  • Мнения: 375
Нито едно от тези неща Ексомега на А-дерма, Мустела Стелатопия, Атодерм на Биодерма. - не ни помогна, даже стана по - лошо... вместо да ни намалеят петната, станаха още по - големи.. сега ми казаха Ленола фет да купия, последна надежда ми е... а иначе - др. Тайс се дава за поддържане на състоянието, след като се излекуват петната, а не да се лекува с него.. на мен поне така ми каза дерматоложката...

# 40
  • София
  • Мнения: 44 014
Нито едно от тези неща Ексомега на А-дерма, Мустела Стелатопия, Атодерм на Биодерма. - не ни помогна, даже стана по - лошо... вместо да ни намалеят петната, станаха още по - големи.. сега ми казаха Ленола фет да купия, последна надежда ми е... а иначе - др. Тайс се дава за поддържане на състоянието, след като се излекуват петната, а не да се лекува с него.. на мен поне така ми каза дерматоложката...

по-добре си вземете линола уреа. но при линолата да знаеш , че ефект истински има след поне 2 седмици мазане, зависи колко е тежко положението, за това пък има доста траен ефект.

Последна редакция: пн, 21 май 2007, 22:43 от bubu_to

# 41
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
При малката почнахме с Лукоид крем /с кортикостероиди/, Мустела Стелатопия за лице и тяло, Себа мед за лице и тяло. Сега я мажем с лосиона на Сучиоло за тяло.
За лицето и взех Елидел крем след консултация с педиатъра. С 4 мазания изчисти всички остатъци от дерматита по лицето, лесно се разнася и не мирише лошо. Малко е скъп / 15 гр. - 43,60 лв/, но действа

# 42
  • Благоевград
  • Мнения: 84
Малко след като Йо направи 2 месеца се появиха обриви по двете бузки, после се появиха по колената и лактите- педиатърката като я видя, каза атопичен дерматит- мазах я с Елоком и мустела стелатрия и й мина за 3 дена.След две седмици й се появи съвсем малък обрив на едната бузка и за два дена мазане с Мустела-та й мина.Аз съм доволна от продуктите на Мустела и СебаМед.От Бюбхен-а само гела за измиване ми харесва.

Общи условия

Активация на акаунт