относно месечния цикъл след секцио - случвало ли ви се е

  • 705
  • 7
  •   1
Отговори
  • софия
  • Мнения: 636
Здравейте момичета, исках да питам дали на вас ви се е случвало така - родих на 31 октомври, цикъла ми се възстанови през декември, кърмих до март. Цикълът ми идва редовно и след раждането както и преди това, точно през 28 дни. През януари ми дойде 2 пъти в месеца, доктора каза, че е ОК, но този месец се притесних, защото ми дойде 9 дни по-рано. Трябваше да дойде на 20, а то дойде вчера, на 11, съвсем леко тече, днес отново е така  - не знам, кажете нормално ли е?

# 1
  • sofia
  • Мнения: 4 296
аз след секциото имах много нередовен цикъл,всеки път ми идваше на различни дни от 22 до 28,също ми беше много силно течението първите 2 дни,а след това до 7мия едвам прокапваше(преди да родя ми беше 3-4дни)Сега вече след 2г и 5м мога да кажа,че се е нормализирал

# 2
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 515
Ще се регулира PeaceЗа пръв път след секциото ми дойде,когато дъщеря ми беше на пет месеца.Кърмех до преди две седмици и не мога да кажа,че ми е бил от най-точните!

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 241
На мен след раждането цикъла ми стана изключително редовен /преди това не ми се беше случвало/, като в началото периода беше вместо 28 само 21 - 22 дни. След още няколко месеца сигурно съвсем ще ти се нормализира, не се безпокой.  Hug

# 4
  • Глоджево/близо до Русе/
  • Мнения: 186
родих на 17 12 2006  със секцио и вече 5 месеца не съм имала цикъл,незнам дали е от секциото
или от това, че кърмя!



# 5
  • Мнения: 1 668
И аэ съм така, супер нередовен ми е цикъла ту си мисля ,че ми е свършил и след една седмица пак ooooh!  ,но мисля ,че това е период и ще мине  с времето!

# 6
  • София
  • Мнения: 6 011
След като родих сина ми със секцио,цикъла ми дойде на следващия месец,без пропуск.Абсолютно редовен ми е и даже за мое учудване напълно безсимптомен и безболезнен.

# 7
  • sofia
  • Мнения: 4 296
моя от безболезнен стана болезнен

Общи условия

Активация на акаунт