Лосионите за тен ?!?!

  • 3 683
  • 86
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 645
Знам,че много теми се изписаха по въпроса,но толкова много продукти излезнаха на пазара,че човек направо може да се обърка.Става въпрос не за автобронзантите с ефект до 3 часа а за новите лосиони за тяло,които се нанасят всеки ден като обикновенните такива но имат почерняващ ефект през цялата година. От другите бързи автобронзанти съм ползвала и не искам да повтарям Laughing Laughing Laughing но ми се ще от тези да пробвам,та въпроса ми е:
Какво ви е мнението за тях,вършат ли работа.Какви марки сте ползвали и кои са най добрите в момента?! Има ли такива лосиони + слънцезащитен фактор?!
Отдавна се двоумя,още откакто ги пуснаха на пазара,и по рано съм питала ама все не се навивах.Ще ми се да си взема нещо наистина качествено и добро-и за тяло и за лице.
  bouquet

# 1
  • Мнения: 2 673
за първи път чувам newsm78

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Изостанала съм с информацията.Знам само за автобронзати ooooh! , ама явно имало и новости Mr. Green
Ще следя темата с интерес Peace

# 3
  • Мнения: 1 234
За какви лосиони става въпрос-като тези,които беха пуснали Ейвън и Джонсанс преди ли? newsm78

# 4
  • Мнения: 1 645
E,толкова ли объркано съм го обяснила newsm78
За ето тези става въпрос:


Даже в момента най новото от този тип козметика е,че има и нощни кремове за почерняване докато спиш.

# 5
  • Мнения: 5 391
Върви реклама на някакъв боди лосион на Джонсън, който като нанасяш тъпо и упорито всеки ден и уж се почернявало Mr. Green

# 6
  • Мнения: 27 524
Аз си купих тези на Дав, обаче не съм ги пробвала още.

# 7
  • Мнения: 1 313
На Джонсън ползвах цяла зима- много съм доволна, наистина има ефект още след 3-4 нанасяне, осевен това хидратира кожата. Тена се запазва поне седмица, след като спреш да се мажеш. Остро го нанасях, не тъпо  hahaha

# 8
  • Мнения: 3 456
На Джонсън ползвах цяла зима- много съм доволна, наистина има ефект още след 3-4 нанасяне, осевен това хидратира кожата. Тена се запазва поне седмица, след като спреш да се мажеш. Остро го нанасях, не тъпо  hahaha
Точно този мислех да си взема и аз. За тяло или за лице си ползвала?

# 9
  • Мнения: 1 234
Малко скептично съм настроена към тези продуктите за тен въобще  Thinking Ползвала съм автобвонзанти (знам че не е същото като това) и ефекта беше потресаващ Sick Все си мисля че и тези лосиони са на подобен принцип и че най-добрия и траен начин за искуствен тен си остава солариума Stop

# 10
  • Мнения: 27 524
Солариумите са вредни, вече и слънцето, но с разумното му ползване е в пъти за предпочитане от солариумите..
Мазилата също са вредни, спор няма  Grinning

# 11
  • Мнения: 35 960
за тяло миналата година ползвах на Джонсън'с, но не бях много редовна, съответно доволна, но вината не беше в лосиона  Rolling Eyes
за лице съм много доволна пак от техните - миналата година ги ползвах и сега пак започнала от 1 седмица - слагам през вечер преди лягане, защото денем слагам нещо с фактор и имам лек прекрасен естествен цвят; в по-големите жеги ще слагам всеки ден, за да е по-наситен цвета

# 12
  • Мнения: 27 524
От продуктите на Проктър и Гембъл бягам далече (в тях влиза и Джонсън) Sunglasses

# 13
  • Мнения: 1 645
На Джонсън ползвах цяла зима- много съм доволна, наистина има ефект още след 3-4 нанасяне, осевен това хидратира кожата. Тена се запазва поне седмица, след като спреш да се мажеш. Остро го нанасях, не тъпо  hahaha
hahaha
Да де, то това ми се иска и на мен да   овлажнява хубаво и да дава тен или да засилва получения от слънцето сега през лятото.Имало даже и с блестящи частички и със защитен фактор. Нали не става на петна като го нанасяш ?!

# 14
  • Мнения: 1 645
Малко скептично съм настроена към тези продуктите за тен въобще  Thinking Ползвала съм автобвонзанти (знам че не е същото като това) и ефекта беше потресаващ Sick Все си мисля че и тези лосиони са на подобен принцип и че най-добрия и траен начин за искуствен тен си остава солариума Stop
И при мен така...станах като зебра а в ръцете....все едно съм брала орехи.Имах чувството,че съм се намазала с йод.Но за тези казват че нямат нищо общо...

Общи условия

Активация на акаунт