Какво е новото при мен (част 3)

  • 17 101
  • 302
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 921
Като гледам часа, делото вече трябва да е минало.
Мамче Галя, чакаме новини!!!

# 46
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Успех и от мен Галче.Всичко ще е наред,ще видиш. Hug

# 47
  • Мнения: 1 843
Галяяяя, голяма вода се изсипва днес! По вода да ви върви!!!

# 48
  • Мнения: 2 722
Делото мина за 5 минутики и готово - На 28 май може да си вземем решението от съда и веднага с него новия член на семейството.
Наистина ни вървя по вода.

# 49
  • София
  • Мнения: 9 517
Браво, честито, страхотно  smile3501 smile3501

# 50
  • Мнения: 921
ЧЕСТИТО, МАМО ГАЛЧЕ!!!!
Да ви е жив и здрав новия член на семейството и да ви донесе много радост и усмивки.
Ще чакаме за нови снимки с цялото семейство.  bouquet

# 51
  • Мнения: 2 123
EEEEE браво!
Паднахте се в готиния състав значи

ЧЕЕЕ СТИИИИ ТОООО !!!

# 52
  • Мнения: 358
честито на цялото семейство !!!!!!!!!  family family4 newsm64

# 53
  • Враца
  • Мнения: 5 199
Честито двойна мъжка мамо Галя!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Много радост да ви носи и нови член на семейството!!!

# 54
  • Мнения: 883
ЧЕСТИТОООООООООООО!!!!!!!!!!!
 newsm44 newsm44 newsm44 newsm68 newsm51 newsm10 smile3501

РАДОСТ, ЛЮБОВ, ЩАСТИЕ И ВСИЧКИЯ КЪСМЕТ НАКУП ЗА МАМА ГАЛЯ, ТАТИ РУСЛАН, БАТИ МИЛЕН И МАЛКИЯ МИТКО!!!!
 Hug

# 55
  • Мнения: 367
 newsm44    Мамо Галя,  ЧЕСТИТО ! и от нас.  Много здраве и усмивки желаем на цялото ти семейство!  Сигурна съм , че малкият Мити ще расте щастлив и заедно с батко си ще изпълнят дома ви с много смях и любов.    Joy

Много съжалявам, че вече няма места в базата в Черноморец.  А уж казаха, че  е  голяма ...  .  33uu Weary

# 56
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Значи мога да си легна спокойна,че днес цял ден ви мислих какъв по-хубав подарък за батко Милен и какво щастие за всички вас- новото  слънчице да се прибере при мама и татко    и да си имаш вече един голям и двама малки мъже у дома   bouquet

# 57
  • Мнения: 97
Честитоооооо нека оставащите дни минат неусетно и къщата да се напълни с децки смях 1swing newsm32и радост за всички Hug.Това е много силен момент за всички ви  newsm44 newsm44л.Много щастие,любов и усмивки за цялото семейство!!!! family newsm51

# 58
Поздравления за новото попълнение в семейството!  bouquetНека расте здраво и много щастливо  и да Ви носи много радост и любов! Two Hearts

# 59
  • Мнения: 97
Момичета нашият бебо вече един месец и 15 дни е у дома и сме много щасливи.Вече казва та-та,дя-дя за мама още не е чувал но и на това ще се научи.Пляска с ръчички,пее,щъка с паяка и още доста дивотиики правим.Претеснява ме една кашлица с кихане която не можахме да излекуваме в болницата и ни мъчи.Пием още сирочета по бабишки опитваме но тя е опорита. Зъбчетата ни дават зор сарбят,лигите текат.Предстои ни патуване до моя край около 300км и ме е страх  ако сменим климата да не объркаме нещо.Майка няма търпение да и отидем на гости.Моля ви посаветваите ме вие имате повече опит HugБлагодаря  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт