Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 220 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София (варненка под прикритие)

Здравейте, някой да е засичал къде продават поставки за чадъри - като онези, по заведенията на външните чадъри? Трябва ми, за да си закрепя чадър на балкона.

Бладодаря! Laughing
Цитирай

на кой му пука, майна

В Бриколаж, Практикер и от този род магазини не може да няма  Smile
Цитирай

София (варненка под прикритие)

В Бриколаж, Практикер и от този род магазини не може да няма  Smile

В Практикер няма. От там си купих чадъра, но служителката на щанд градина беше пълна овца и ме уведоми, че поставки няма. За Бриколаж - не знам. Моля, някой ако е виждал само да каже.
Цитирай

София

В Мосю Бриколаж (или в Метро беше, не помня! Tired)   имаше, ама миналата година ....  Tired
Можеш да вземеш и от някое квартално кафене, ако не намериш никъде.
Ако никъде не намериш - пълниш една по-стара голяма кофа с цимент, като предварително слагаш една тръба там, където ще вмъкваш чадъра .... и си готова!  Peace
Цитирай

Русе

В Метро има със сигурност  Peace
Цитирай

Земята

Една приятелка си купи миналата пролет от Бриколаж. Много нестабилна беше, падаше си и без вятър, докато не се оказа, че е всъщност резервоар за вода - като го напълниш - и изведнъж става тежка и престава да се клатушка. Ама кой да ти чете инструкции...
А за чадъра на балкона - мъжът ми завари на парапета (парапета ни е метален) едно 20-сантиметрово парче тръба, в което пъхаме чадъра и го застопоряваме да не хвръкне.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.