Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 91 отговора

Кой друг ще си признае че тази история му е до болка позната?  Laughing
« Последна редакция: сб, 12 май 2007, 19:14 от Tatetz »
Цитирай

Първото е голяма простотия, но второто ме изкефи Mr. Green
Цитирай

София

Мда. Второто си е находка.
Цитирай

Уууупппс. Извинявам се! Линка беше грешен, но вече го оправих.  Blush
Цитирай

Кое е първо и кое е второ.Аз виждам един клип в супермаркет и баща със сина си пазаруват.Това ли е?
Цитирай

София

Еее, ти пък... с предишните беше по-интересно Smile Реших, че ти е до болка познато  да лазиш като прасе по пода и жена ти да те гони с вилата  Laughing
Цитирай

В такъв брутален вариант не ми е познато. Но е имало ситуации, в които съм гледала като този татко.
Цитирай

А шамар .Имам 2 деца и нито едно от двете не се е тръшкало така за каквото и да било.Изобщо не ми е позната тази история.Тежко и горко на тези които допускат това държание.
Цитирай

Ботевград

Еее, ти пък... с предишните беше по-интересно Smile Реших, че ти е до болка познато  да лазиш като прасе по пода и жена ти да те гони с вилата  Laughing
Laughing Laughing Laughing
Цитирай

UK

Темата ще се изроди в "Биете ли децата си", но да си кажа. За ухото и извън магазина, пък ако реве, поне ще се погрижа да знам защо.
Цитирай

София

Не ми е позната тази история, такова нещо не си представям Thinking
Цитирай

София

Темата ще се изроди в "Биете ли децата си", но да си кажа. За ухото и извън магазина, пък ако реве, поне ще се погрижа да знам защо.
Съгласна. Не винаги особено педагогичните методи вършат работа.
Иначе-предишните линкчета бяха наистина сладурски, аз този за ИКЕА го знаех от друга тема.
Ми така де, човек поне на стари години да може да си отживее....сексуално. Mr. Green
Цитирай

Варна

такова нещо с тръшкане не само,че не ми се е случвало, ами  изобщо не може да се случи в мое присъствие. независимо какви ще са  методите.
Цитирай

Бургас

ужас!
Цитирай

Балчик

А на мен ми стана любопитно- а как ще реагирате вие, ако в един момент ви се случи такава ситуация?И без на мен не може да се случи.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 91 отговора