Посещаващи детска градина 75 в Младост 1 А?

  • 571
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8 917
Предполагам, че има такива дечица и ще се радвам да се запознаем  Simple Smile От септември и ние сме в "бойните редици" Grinning Ще ми е интересно да науча повече неща за всичко, свързано с ДГ, учителки, занимания и т.н. Hug

# 1
  • Мнения: 8 917
Стига, бе, никой ли няма там Shocked Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 5 468
Абе, имаше една тема: "Кой коя градина посещава" и се мъча да я открия, но не успявам.
Хайде някой да я открие, а?
В нея имаше списък, кое дете в кой номер градина ходи newsm78.

# 3
  • Мнения: 8 917
Абе, имаше една тема: "Кой коя градина посещава" и се мъча да я открия, но не успявам.
Хайде някой да я открие, а?
В нея имаше списък, кое дете в кой номер градина ходи newsm78.
Много благодаря, Ню  Hug Ще я потърся и аз Peace

# 4
  • Мнения: 5 468
О, за нищо Simple Smile.
Хвърли я и на мен, като я откриеш, The Sun*. Аз мислих да питам някой от модераторите днес, ама ме размързя нещо...

# 5
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 473
Къде точно се намира тази градина? И ние сме в редиците на една градина в младост 1а, но не съм сигурна за номера. Нашата е до кооп. пазар там, до блока ни който е номер 76? Ако е същата ще се радвам да се запознаем още лятото, да си имат приятелче като тръгнат на градина Hug

# 6
  • Мнения: 8 917
Къде точно се намира тази градина? И ние сме в редиците на една градина в младост 1а, но не съм сигурна за номера. Нашата е до кооп. пазар там, до блока ни който е номер 76? Ако е същата ще се радвам да се запознаем още лятото, да си имат приятелче като тръгнат на градина Hug

Доколкото знам, в Младост 1А има една детска градина  newsm78 ....76 е детската градина или блока ви? Ако е блока ви, то вие сте в Младост 1 Thinking...Училището на Младост 1 А - мисля, че е 145-то като СОУ знаеш ли го? Близко е - как ти го обясних само ooooh!, но пък за друга "забележителност" наистина не се сещам - всичко е блокове наоколо Thinking

Ню, прерових 6 страници в заглавието с "детска градина", но нищо не открих за Сф - само за Варна и Пловдив мернах такива теми  Rolling Eyes...пак ще потърся

Общи условия

Активация на акаунт