има ли фенове на сериала CSI?

  • 8 307
  • 133
  •   1
Отговори
# 120
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Хм, много странен обрат през този сезон...
Иначе, толкова години чакам да видя Грисъм, как се целува. Сигурно снощната ще е първата и последната.

Кейси, кажи повече за него и Сара.
Не се ли криха от другите?
Незнам защо, но Сара винаги е била малко дръпната и бях много разочарована като загатнаха началото на връзката им.

# 121
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Хм, много странен обрат през този сезон...
Иначе, толкова години чакам да видя Грисъм, как се целува. Сигурно снощната ще е първата и последната.

Кейси, кажи повече за него и Сара.
Не се ли криха от другите?
Незнам защо, но Сара винаги е била малко дръпната и бях много разочарована като загатнаха началото на връзката им.

Това е линка към точно тази серия в която се целуват Сара и Грисъм . И за първи път съжелявам че избързах да гледам серията защото е много тъжна накрая като се разделят  Cry

# 122
  • Мнения: 7 837
Олинце, почти нищо конкретно не дават. Преди две серии си говореха, как е добре да се оженят...
Снощната серия започна с кадър, как Сара си разшива името от униформеното елече.
Накрая целуна Грисъм публично и си замина, оставяйки му прощално писмо. Странен е персонажът й през този сезон, мрачна, вглъбена, отнесена...
Може и актрисата да е решила че е до тук, но заради зрителите не я "убиха". А може и да поддържат зрителското напрежение така.

п.п. Новите серии ги има качени и на www.cbs.com
Но не знам дали могат да се гледат в БГ.

# 123
  • UK
  • Мнения: 3 959
О, да, тя напуска. После решава, че това е най голямата и грешка, но не вярвам да я вземат пак.

# 124
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Гледах серията на бързо, май пропуснах целувката....пак ще гледам  Embarassed
Гледах и на бързо една от сериите където цялата беше наранена със счупена ръка - това от къде?
Звука  на филмите ми идва много тих, едвам разбирам какво си говорят  Confused
Грисъм ми се видя доста остарял...


Поправям се - видях прословутата целувка...тя пък една целувка  ooooh!
Само дето така и не чух какво пише в писмото й....много ми е тихо, а уж съм надула пс-то до дупка  Thinking

Последна редакция: пт, 16 ное 2007, 23:37 от Олинце

# 125
  • София
  • Мнения: 1 877
много тъжно за сара и грисъм.... може ли така да напуснеш, когато казваш че обичаш ??

# 126
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Кажете какво пишеше в писмото й, защото аз нищо не чух  Sad

# 127
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ама ама... Айде на лични. И без това достатъчно разбрахме от тая серия...

Много е тъпо че напуска Сара обаче. Обикновено след напускането на главен герои нещата почват да не вървят... Дано да не стане така.

# 128
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Ауу колко е изпаднала тая тема ...
Къде се загубихте ?

Аз последното с което мога да се похваля е че за седмица някъде изгледах всичките сезони на CSI - MIAMI /щото и серия не бях гледала/ ,и след последната серия погледами беше ето такъв   Crazy Crazy Crazy .Честно казано ми харесаха .... на добро ниво са . Оправдаха очакванията ми  Peace и сега дебна следващите серии на актуалния сезон 6 .

Сега остава само да изгледам и на Ню Йорк сезоните  Mr. Green Crazy Crazy Crazy  hahaha Joy

# 129
  • UK
  • Мнения: 3 959
Мии, някой пусна друга тема за сериала и май всички пишем там. Някой трябва да ги слее. Simple Smile

# 130
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Ауу извинете  Embarassed Blush Blush Embarassed ! Ако бях видяла въобще нямаше да пиша в тази  Rolling Eyes Rolling Eyes !
Ми някой мод да я заключи тази ,а аз отивам да се запиша в актуалната !  Peace

# 131
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
Уж съм голям фен на От местопрестъплението, но не знаех, че има и от Ню Йорк.
Аз си гледам само Гил Грисъм, няма такъв човек- уникален е.
Много ме е яд, че изгледах всичко.
Дали ще снимат още сезони?  newsm78

# 132
  • Мнения: 1 715
CSI miami


CSI ny


CSI las vegas

# 133
  • Мнения: 3 504
 Peace отдавна не бях писала, но съм си върл фен още на този сериал. С кеф си го гледам, особено сериала от Маями. По AXN  гледам вечер сериала от NY

Общи условия

Активация на акаунт