Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Родители в Стара Загора
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-282 от 282 отговора

Стара Загора

Напред, да настъпем де що граници имаше... Пристъпвайте здраво... Юрууууууш...!
Цитирай

Стара Загора

Rolling Eyesкое трябва да щурмувам
Цитирай

Стара Загора

Като заговорихме за граници и преминаването им какво стана с почивката в Гърция?
Августоооо...
Цитирай

Stara Zagora, BG Sindelfingen, DE

Добро утро!
 bouquet bouquet
Цитирай

Стара Загора

Какво ще настъпваме бре?  Rolling Eyes
Цитирай

Добро утро и от нас bouquet
Цитирай

Утре ми стискайте палци.
Цитирай

Стара Загора

Като заговорихме за граници и преминаването им какво стана с почивката в Гърция? Августоооо...

Августиня вчера и днес е Братядаскаловчанка... Не я търси преди утре...

Какво ще настъпваме бре?  Rolling Eyes

Как какво бе, Лалич... Де що има граници, сичките сме ги изпонастъпали... На възпитание, на благоприличие, на кокошкарство и на к`во ли още не...

Утре ми стискайте палци.

И на краката стискаме...! С теб сме...! newsm10
Цитирай

хапчице, късмет  Clover fingerscrossed
Цитирай

И за нас да стискате утре.
Хапке,успех!
Цитирай

Стара Загора

Здравейте  Hug
Аз се ошашках покрай мойта беба- малката й фонтанела още не е затворена и педиатърката ни прати при неонатолог с диагноза вродена хидроцефалия  Shocked  След прегледа се оказа, че всичко е нормално и малко си отдъхнах. Сега ще й следим обиколката на главата  Rolling Eyes
Цитирай

Стара Загора

Абе но твоята докторка не и ли е ясно, че фонтанелата не се затваря докато кажеш "арпаджик"  Twisted Evil Само приказват глупости и остава страха на майката после..баси и докторите вече...
Хапке имаш моите, на сержи и на малкото цъцърче стиснати палци Love
Цитирай

габрово

и ние ще стискаме палци
Цитирай

Стара Загора

Дидо,какво е това заглавие,бе?Отде ти хрумна?Някакви прозрения и притеснения да нямаш?
Цитирай

Стара Загора

Това ми измисли снощи замаената глава, като се върнахме от бирите и цаците...
Цитирай

Кой каза Августаааа Flutter
Ей ма на. За почивките нищо не знам, пак съм много на вълна работа Crazy Ама се надявам тази седмица вече да получа инфото от Ланс Линг тайния агент Very Happy
Що бе, кво му е на заглавието, освен, че е вярно newsm78
Хапчо, имаш два палеца и от мен Hug
Цитирай

Стара Загора/Бургас

за Хапката палци и от нас тримата!!!
Цитирай

Стара Загора

Роси , стискам палци и аз .  Laughing
Цитирай

Хапчице и ние ти стискаме палци  Hug

Моя син днес започна да ме имитира докато го хранех и му показвах колко вкусно му е пюрето  Crazy Резултът е смешна муцунка след всяка лъжичка  Mr. Green

Цитирай

Еклесиаст

Добро Утро, много съжалявам че не успяхме да дойдем в неделя.....имахне спешно пътуване до Синеморец(никога не ходете там, освен ако не ви дават много пари) - успех ма Хапчицата!

Цитирай

Стара Загора

Не забравяте за днешното обедно соаре на Бирхалето, нали...?
Цитирай

Стара Загора/Бургас

пак изпадаме назад....
Цитирай

Стара Загора

Днес никаква активност няма, аз не можах да дойда по обяд, утре се надявам да успея.
Цитирай

Стара Загора/Бургас

ха добро утро smile3525

Цитирай

Добро да е  newsm51
Цитирай

Стара Загора

Не спамете  Twisted Evil иначе ще взема мъжовете ви  Mr. Green
Днес викам по-рано да е излизането?
Цитирай

ша вземеш ако ти го дам   smile3533 smile3534
Цитирай

Стара Загора

Крада и не питам  Mr. Green
Цитирай

Стара Загора

Крада и не питам  Mr. Green
Докато крадеш чуждото да не забегне твоито  Mr. Green
Цитирай

Стара Загора

И кой т`ва рано, и кой т`ва непитане... Я се осъзнай... По-рано да било... Ти вчера като излезе по-рано, да не би да дойде на Бирхалето... К`во като си с нова глава... Mr. Green
Цитирай

Кой, кой бил с нова глава Wink Алоуууууу, куматаааа, не усещаш ли, че прекаляваш вече с тоя снимков материал Very Happy Ами ще изпопукаме от любопитство вече, де Laughing
Цитирай

В центъра на Вселената...

Хелоу, как сте!
Момичета, знаете ли в Стара Загора дали има студио за лазерна епилация?
Цитирай

Стара Загора

Има
А ти от кога ми викаш "момиче"...? Аз все още нямам признаци или белези, ама щом казваш...
И къде се изгуби като на стара баба това-онова... От както ходи в тоя дъждовен град и направо не се говори с теб... Mr. Green
Цитирай

Има
А ти от кога ми викаш "момиче"...? Аз все още нямам признаци или белези, ама щом казваш...
И къде се изгуби като на стара баба това-онова... От както ходи в тоя дъждовен град и направо не се говори с теб... Mr. Green

Сори, де... Embarassed И к'во , няма да кажеш ли ...? Mr. Green
Цитирай

Стара Загора

Хелоу, как сте!

Преди време мисля, че имаше във Верея, но нямам представа дали още съществува. Иначе, скоро гледах репортаж за дерматолигичния център до голямото Па-па и такива машинарийки имаха, че няма начин да нямат лазерна епилация (поне аз така мисля). Но инфото ми не е сигурно, лично едва ли скоро ще събера парички за това, така че не съм се интересувала.
Цитирай

Стара Загора

Билбо, много ти е точно инфото...
И в двата случая става въпрос за едно и също нещо... Дерматологичен център Леге Артис... Преди беше във Верея, на петия етаж... Сега е на Цар Калоян 18... Но като място си е до горното (голямото) Па-па... Собственост е на фамилия лекари Христозови... Ето това е сайта им... Подробно са описани всички процедури, които правят... www.legeartisbg.com Има и лазерна, и фотоепилация... Много са добри...
Пък ти Неф&Неф, появи се да те видим... Бяла ли си, черна ли си...
Цитирай

Главчева също прави лазерна епилация  Peace Ако си правиш пиши има ли някакъв резултат  Wink Аз много се бях навила, но ме отказаха нещо.... Rolling Eyes
Цитирай

Стара Загора

Единицата, сигурна ли си за лазера и Главчева...? Не е ли само фото...? newsm78
Цитирай

Много са добри...
Затова, че са много добри, абсолютно няма да се съглася Naughty Ходих веднъж. Взеха ми 60 лв., обръснаха ми мъхчето под брадичката/след което набоде нещо по-сериозно от мъхче/, процедурата е като шибване с камшик, никак не е безболезнена, попълваш един/според мен унизителен/ въпросник, където те питат дори дали си болна от СПИН, подписваш, че няма да ходиш на солариум и нам си още кво и резултат не видях, аз лично. И за да не бъда голословна, щото хайде, аз отидох един път и не повторих, познавам момиче, което завърши целия курс и им изсипа маса пари, след което й щръкнаха едни здрави черни косми/щото нали се сещате колко пъти са я бръснали преди "процедурата"/. И въобще-не, не и не. Единственото, от което съм доволна при Христозов е операцията на едно възпалено мастно образувание, която ми направи, Перфектен! Диагностициране на едни малки обривчета-също! Обаче козметичната част-това епилация, това почистване на лице-просто не съм доволна и това е. Мое мнение Peace 
Цитирай

Стара Загора

Днес ще излизате ли?
Аз да.
Слави падна от шезлонга с лупинг  Sad Втресена съм...като ми мине ще излезна.
Цитирай

Просто му е време да излезе от там вече. Вади го и го пускай да събира боклучетата по земята. Всички са падали, не се притеснявай толкова, просто следи за признаците-дали е изплакал, замаяност, загуба на апетит, сънливост, повръщане. Успех и целувки на малък сладун Love
Цитирай

Еклесиаст

здравейте,

мами и татковци: какво се подарява на кръстник и кръстница на самото кръщене?
Моля за идеи, или споделете какви бяха вашите подаръци.
Предварително Ви благодаря!
Цитирай

Ами на самото кръщене не сме им подарявали нищо, може би само един букет на кръстницата. Иначе им подготвих много красив албум със снимки от кръщенето и първия рожден/и място за следващите/ и им го подарихме.
Цитирай

Стара Загора

Херке, свиквай мила. Сега заповат паданията, малко е стряскащо в началото, но ще свикнеш... а и главата на Славун ще заякне.
Много ли плака?
Цитирай

Стара Загора

Много ли плака?
Не. Като го вдигнах и спря веднага.
Цитирай

Стара Загора

Въъъъъ, Жадииния се появи... Ко да обърнем...?
А ти Херолино, грабвай Славун и излизай... Въобще не му мисли... Всичките ни чавета са падали, падат и ще падат...
Цитирай

Стара Загора

Да излизам ама още спи....като стане тогаз
Цитирай

Стара Загора

Хера, почва се не бой се, аз запазвам самообладание за разлика от майка ми и Тихомир, само веднъж се разтреперах беше се ударила в слабините и бях яко в паника. Веднъж си удари главата изглеждахме все едно бяхме на бойното поле, нейната тениска цялата в кръв, моята също, а пък раничката микроскопична.
Цитирай

Много са добри...
Затова, че са много добри, абсолютно няма да се съглася Naughty Ходих веднъж. Взеха ми 60 лв., обръснаха ми мъхчето под брадичката/след което набоде нещо по-сериозно от мъхче/, процедурата е като шибване с камшик, никак не е безболезнена, попълваш един/според мен унизителен/ въпросник, където те питат дори дали си болна от СПИН, подписваш, че няма да ходиш на солариум и нам си още кво и резултат не видях, аз лично. И за да не бъда голословна, щото хайде, аз отидох един път и не повторих, познавам момиче, което завърши целия курс и им изсипа маса пари, след което й щръкнаха едни здрави черни косми/щото нали се сещате колко пъти са я бръснали преди "процедурата"/. И въобще-не, не и не. Единственото, от което съм доволна при Христозов е операцията на едно възпалено мастно образувание, която ми направи, Перфектен! Диагностициране на едни малки обривчета-също! Обаче козметичната част-това епилация, това почистване на лице-просто не съм доволна и това е. Мое мнение Peace 

Августче, мисля, че си ходила на фотоепилация, а не на лазерна. До колкото имам инфо при лазерната епилация космите не се бръснат.Напротив, след процедурата се очаква след десетина дни да изпадат сами.  newsm78. Това поне съм чела аз.

Хелоу, как сте!

Преди време мисля, че имаше във Верея, но нямам представа дали още съществува. Иначе, скоро гледах репортаж за дерматолигичния център до голямото Па-па и такива машинарийки имаха, че няма начин да нямат лазерна епилация (поне аз така мисля). Но инфото ми не е сигурно, лично едва ли скоро ще събера парички за това, така че не съм се интересувала.

Ходих там.Имат само фотоепилация. Имам мерак да се правя, но в момента съм в дилема- фото или лазер. Повече май хвалят лазера  newsm78
Благодаря ви за информацията.  bouquet
Цитирай

Слави падна от шезлонга с лупинг  Sad Втресена съм...като ми мине ще излезна.
Споко-Ави снощи падна от спалнята докато спи.Хем беше най-навътре,но се е търкаляла и е паднала накрая.В кошарата си вече неможе да спи,защото пак поради търкаляне,си блъска главата в решетките и плаче.Сега обмислям други варианти за спане...
Цитирай
Преди няколко дни щестливо се изненадах от двете чертички на теста ми за бременност. Сега съм много щастлива но и много изплашена. Бих искала да ме насочите към добър гинеколог за консултации, както и добър ехографски диагностик.Търся някой , който да ми констатира бременността, да я следи  и някой който да се заеме с раждането.Проблема ми е такъв, че първо съм с един бъбрек, после съм здрав носител на хепатит С и през 2004 година имам мъртво родено момиченце с неостановена причина за смъртта.Пишиши в протокола, че всичко е нолмално, но е мъртво.Искам човек, който ще се заеме сериозно с мен и с детето ми, защото това ми е голяма мечта да стана мама на живо и здраво бебе, а не на ангелче.Първата си бременност карах много леко, кот изклучим накрая тази неприятна изненада с мъртвия плод в деня на термина .Като гръм от ясно небе ни дойде.Тогава бях при доктор Даков от когото не съм доволна и при доктор Пенев от  Казанлък. Всъщност аз съм от там.
Помогнете незнам какво да правя.Не мога да си позволя психически поредна докторска немърливост!!!!!
Цитирай
момичета и момче,да знаете защо са затворили магазин па-па на ,,Н.Николов''? и къде е другият им магазин-коя улица е толбухин?  Rolling Eyes
Цитирай

Стара Загора

Първо, момчетата са повече от едно...
Второ, на гости информация не даваме... Само на регистрирани потребители... А не на такива, които се крият... smile3534
И трето... Кой ти каза, че са го затворили...

П.С. Четвъртото щеше да е твърдението, че улица Толбухин няма от много отдавна...

П.П.С. Пък петото е, че само няколко поста по-нагоре (на предната страница) се говореше за горното Па-па и точния му адрес...
Цитирай
първо,активно участващото, всезнаещо и УСЛУЖЛИВО момче е едно
второ,не виждам какво те бърка,че нямам регистрация /може да съм срамежлива/
трето,с очите си видях бележката на вратата на магазина
четвърто,като няма толбухин-какво е новото име/не ,че пак ще я знам/
и пето,
 много беше любезен-благодаря,че все пак ме насочи нанякъде
шесто,ако разбереш нещо и не ти се заяжда-би ли го споделил   newsm53
Цитирай

Стара Загора

Експри, как те трае жена ти?  newsm78

Толбухин е с ново име "Цар Калоян" - улицата, която тръгва от задната страна на съда и стига до бариерата на болницата.

Цитирай

Стара Загора / София

То аз трудно го издържам понякога, а за жена му незнам как го търпи  Laughing.
Та някой ще каже ли все пак защо са затворили "Па-па"-то на "Св. княз Борис"?
Да не са им забегнали продавачките по морето  Laughing
Цитирай

Стара Загора

Освен Злати не виждам кой може да даде информация по въпроса.

А Експри се търпи, само ако успееш да го обичаш толкова, че да не му забелязваш кусурите. Но и това не винаги е в рамките на възможно Mr. Green
Цитирай
Цитат
Толбухин е с ново име "Цар Калоян" - улицата, която тръгва от задната страна на съда и стига до бариерата на болницата
благодаря .идва ми далеч този магазин.
на бележката пишеше,че се извиняват,че не са предупредили предварително,че ще затварят магазина.че ще работи този на толбухин.иначе не е разтурен магазина-стоеше си със стоката...
Цитирай

Стара Загора / София

А Експри се търпи, само ако успееш да го обичаш толкова, че да не му забелязваш кусурите. Но и това не винаги е в рамките на възможно Mr. Green

Абе аз си го обичам Експри, той си ми е братче все пак, ама понякога е много трудно да не те издразни  #Crazy Sick #Cussing out
Нищо лично мили мой  newsm47 smile3521 smile3503 love001
Цитирай

Единицата, сигурна ли си за лазера и Главчева...? Не е ли само фото...? newsm78
Сега като попита не съм много сигурна  newsm78 , но кабинета и е на центъра, може да се провери  Peace

Много са добри...

Августче, мисля, че си ходила на фотоепилация, а не на лазерна. До колкото имам инфо при лазерната епилация космите не се бръснат.Напротив, след процедурата се очаква след десетина дни да изпадат сами.  newsm78. Това поне съм чела аз.
Аз заради това се отказах...като ми казаха, че ще ме бръснат  Rolling Eyes а и моя позната която си е правила мноооого процедури каза, че пак и излизат косми... Но сега се обърках лазерна ли, фото- ли...  newsm78

момичета и момче,....
Първо, момчетата са повече от едно...
първо,активно участващото, всезнаещо и УСЛУЖЛИВО момче е едно
rotfImbo Много смешно ми стана  rotfImbo

Без малко да забравя   doh Виртуална почерпка послучай месечинката ни  Very Happy Сисо навърши днес 8 месеца  Love
Цитирай

Стара Загора

Сега като попита не съм много сигурна  newsm78 , но кабинета и е на центъра, може да се провери  Peace

И даже имат рекламно табло на улицата...
И да сте живи и здрави... Сите, у цялото семейство, и чаветата да са множат, па мама и тате да са плодят...
И ей т`ва не можах да са сдържа дан`гу покажа...

П.С. А ти, "въпрос", не се прави на света вода срамежлива... И не ме бърка липсата на регистрация, защото такава има... Ама се чудя защо я криеш... Всъщност, не се чудя... Ти си знаеш...
Цитирай

Стара Загора

Прекаляваш. Направо оправдаваш заглавието.
Цитирай

Стара Загора

С козела ли...? Чак пък толкова... Mr. Green
Не съм яхнал метлЪтЪ, а само козЪтЪ...
А всъщност, даже и не помня дЪл козЪтЪ не беши мъжкЪ...
Цитирай

Стара Загора/Бургас

Имаше един хубав български филм навремето newsm78  newsm78   

"Граница " май се казваше Thinking

Дали пък не си ми познат от там???? Love

Цитирай

Стара Загора/Бургас

http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=133495

дъл гу пратиф newsm78 #Crazy
Цитирай

ми не newsm08
т'ва за Граница като видя козичката ли се сети?
Цитирай

Стара Загора

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=133495 мисля, че това Сербезова има в предвид  Crazy
Цитирай

Неф, права си, аз съм ходила на фото-или каквото там предлагат в този център/това беше преди 3 години/. Обаче толкова бързах да си изкажа отношението към тях, че тази подробност я пропуснах. Ще извиняваш bouquet Виж, за лазерна-ако е безболезнена и не бръснат, много съм навита, ама в Зарата няма май newsm78 За Главчева не знам...Ако науча нещо, ще свиркам, разчитам и на теб да направиш същото Hug
Аз пък не виждам какво сте го задъвкали Дидо като си е съвсем прав. Айде, това за регистрирания или не потребител ще го пропусна, ама въпроси като "зашо е затворило Па-па", дето затвори преди 9-10 месеца/спомням си, че пазарих дрешки на малкяи за яслата септември месец/ са ми направо смешни. Защо е затворило-ами то е ясно-за да отвори другаде, на по-хубаво място или каквито там са им мотивите. Къде се намира новото може да се разбере от 100 места, и голяма реклама в Бизнес поща вървя. И айде ся-Дидо виновен, че отказва да е Бюро справки понякога Twisted Evil
Цитирай

Стара Загора / София

Августа извинявай, че ще се намеся, но ти май бъркаш "Па-па" с магазин "Бебе"- той затвори преди 9-10 месеца, а "Па-па" работеше до скоро - поне аз съм го ползвала последно по 1 май. А за Дидо - ами той наистина може да е много ужасен когато реши да се заяжда с някого, ама в тоя случай май има право.
Лек ден на всички.
Цитирай

Тинче, явно има някакво недоразумение. Значи аз съм с впечатлението, че старият магазин Па-па/на Отец Паисий/ затвори и почнаха ремонт на новия и така..., ама явно нещо греша. Със сигурност си спомням, че около септември-октомври миналата година новият беше отворен/този до частното АГ/, обаче ми е убегнал факта, че и старият /на Отец Паисий/ си е работел досега. Един път минах и ми се стори, че е затворил, явно не съм догледала newsm78 Но мисълта ми беше друга и ти си я схванала, това има значение Peace
Цитирай

В крайна сметка магазините нали са два- аз доколото разбрах е затворен този до Тангра на Св. Княз Борис, в понеделник и аз си пазарувах от там, ама явно има нещо. А онзи горе на цар Калоян- ясно е че затвориха малкия и отвориха по-голям зад частната клиника на Христов.

И така и така съм се разписала- да почерпя поне, днес стават 4 години откакто сме официално семейство с моя възлюбен- най-голямото ми щастие, че тази година сме в увеличен състав на този празник. Мисля, че вече съм намерила истинското щастие- с такъв прекрасен съпруг и най-красивата дъщеря на света.  Blush /колко скромно от моя страна/

Цитирай

Стара Загора

Mini, честито  bouquet
Дълги години да сте щастливи заедно Smile

Явно госта говори за Па-па до Тангра.
На мен пък мие интересно аз като пиша от в къщи и от работата, ако стигне работата до бан, по ИП как ще ме баннат като пиша от две или и на двете ще има бан, ама не искам нагледно да ми обяснявате, само на теория. От снощи ме мъчи този въпрос.
Цитирай

Стара Загора / София

мини_79 да ви е честита годишнината. Още много години все така да се обичате и да празнувате поне златна сватба. А за някоя от следващите годишнини да сте в още по- голям състав.
Цитирай

Такааа...току що говорих с Ирина, собственичката на магазин Па-па. Тя каза, че е затворил долния магазин, на Св.Княз Борис. Причините са лични-от 7 години са без почивка, психически не издържат на напрежението да поддържат 2 магазина и това е/и ред други неща, които не е необходимо да ви ги казвам-всички сме наясно в каква действителност живеем Rolling Eyes/. Ирина ме помоли да предам това. Ще работи само горния магазин, който се намира на ул. "Цар Калоян", който желае, може да заповяда там.  В този смисъл мисля, че недоразумението е изчистено, аз просто не знаех, че говорите за този магазин, тъй като въпросният гост с име "въпрос" не уточнява за кой магазин пита.
Мини, честита ви годишнина! Да сте много здрави и винаги щастливи и влюбени както до този ден!
Цитирай

Стара Загора, България

Честита годишнина на mini и Ники.  party023 Да сте живи и здрави, много щастливи и много да се обичате и уважавате и малката беба Стефания много да ви радва!  smile3541

Честито 8 м. на Сиско на ive1ina Да е жив и здрав и много да радва мама и тати!  newsm51

Криско днес става на 5 м. Да ни е жив и здрав, много да ни радва и много да слушка  smile3525

Да почерпим:

« Последна редакция: чт, 17 май 2007, 22:42 от KrisDiMar »
Цитирай

Стара Загора

Честита годишнина Мини! Много любов и уют!

Цитирай

Мерси за пожеланията, Стефи Алек е голям сладур на новата снимка- все едно бебе модел пу пу пу , да го акат кокошките.
Честито месечинка на бебе Криско- да е жив и здрав и да расте спокойно момченце за радост на мама и тате!
Днес реших да си поостана в къщи и да си оправя на спокойствие, че до сега все в движение- Стефи нали вече порасна и е много спокойно дете. Привечер може да се хвърлим към градинката.
Цитирай

Стара Загора

Mini, Честита годишнина. Още много години любов ви желая!!!

Танче, ти пък какъв бан си търсиш  newsm78
Шегувам се. Всъщност до колкото съм запозната потребител може да бъде баннат по айпи или потребителско име. Разбираемо е, че ако те баннат по потребителското име, ако щеше и през 10 айпита да опиташ все няма да влезеш, освен ако не си смениш акаунта разбира се.
Цитирай
Цитат
тъй като въпросният гост с име "въпрос" не уточнява за кой магазин пита.
уточнила съм,но няма значение.мисля,че съвсем културно съм питала,но явно ви дразни това ,че не съм регистрирана...не знаех ,че е от такова значение-ще се регистрирам ...
 Avgusta ,а случайно да знаеш под наем ли бяха в това помещение или не  Very Happy 
Цитирай

Стара Загора

мисля,че съвсем културно съм питала,но явно ви дразни това ,че не съм регистрирана...не знаех ,че е от такова значение-ще се регистрирам ...
 Avgusta ,а случайно да знаеш под наем ли бяха в това помещение или не  Very Happy 

Въпросе, не ме карай да яхам метлата, чеееееееееее... МНОГО ДОБРЕ знаеш, че не обичаме да ни ползват за бюро справки... Особено такива, които се ПРАВЯТ, че не ни познават...
И като толкова искаш да знаеш за Па-па това и онова... Палиш си собственоръчно подметките и... Ей го дей работещото Па-па... И питаш този, който ТРЯБВА...
Цитирай

Стара Загора

Честито 5 м. на Сиско на ive1ina Да е жив и здрав и много да радва мама и тати!  newsm51

КрисДиМар, я намести очилата и виш тук к`во пише...

Миниту, да ви се множат в любов годините...
Да ви се множат в радост отрочетата...
Да ви се множат усмивките...
Да ви се множат паричките...
И да ви се множи любоФта...!
Наздраве...
И недей ни мята по върбите, че си останала да оправяш... Прайш ти няк`ва изненада на Ники, ама не казваш...
Цитирай

Стара Загора/Бургас

Мини , честита годишнина и от мен!
още много пъти по пет да отпразнувате! smile3525

smile3510 Честито и на месечинките!!1!
Цитирай

Стара Загора, България

mini doni благодарим  newsm51
Дони много хубави снимки, браво  smile3501 love001
« Последна редакция: чт, 17 май 2007, 22:51 от KrisDiMar »
Цитирай

Стара Загора/Бургас

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=190763.0

може би не сме го забелязали???
ще го оставим ли без отговор????
аз не съм много компетентна по въпроса , но ако някои има какво да каже....
Цитирай

Стара Загора

Цитат
Преди няколко дни щестливо се изненадах от двете чертички на теста ми за бременност. Сега съм много щастлива но и много изплашена. Бих искала да ме насочите към добър гинеколог за консултации, както и добър ехографски диагностик.Търся някой , който да ми констатира бременността, да я следи  и някой който да се заеме с раждането.Проблема ми е такъв, че първо съм с един бъбрек, после съм здрав носител на хепатит С и през 2004 година имам мъртво родено момиченце с неостановена причина за смъртта.Пишиши в протокола, че всичко е нолмално, но е мъртво.Искам човек, който ще се заеме сериозно с мен и с детето ми, защото това ми е голяма мечта да стана мама на живо и здраво бебе, а не на ангелче.Първата си бременност карах много леко, кот изклучим накрая тази неприятна изненада с мъртвия плод в деня на термина .Като гръм от ясно небе ни дойде.Тогава бях при доктор Даков от когото не съм доволна и при доктор Пенев от  Казанлък. Всъщност аз съм от там.
Помогнете незнам какво да правя.Не мога да си позволя психически поредна докторска немърливост!!!!!

Хмммммм...Много сложно.Съжалявам за всички неприятности,които си имала.Пожелавам ти искрено да се сбъдне желанието ти и да чуеш силния плач на малко,здравичко човече след няколко месеца(колкото трябва).Вярвам,че ще бъде така.

И двете ми раждания,секцио,бяха извършени от Д-р Даков.Всичко мина без усложнения.За мен в Стара загора няма по-добър ехогравски диагностик(май измислих нова специалност) от Д-р Тодоров.Ако решиш впоследствие,ще ти дам координатите на лични.Откакто родих посещавам Д-р Гидикова и ми се вижда сериозен лекар,на когото може да се разчита.Познавам още няколко момичета,които са нейни пациенти и споделят мнението ми.

Като се има предвид здравословното ти състояние,обаче,ми се струва,че могат да се направят и консултации в София,или Пловдив,на 3- и дори 4-D ехограф.Не мога да дам координати.Надявам се,че ще се включат момичета,които имат преки впечатления.
« Последна редакция: пт, 18 май 2007, 07:00 от Хера »
Цитирай

Стара Загора

Мое мнение - трябва да се насочиш към специалисти в София или Пловдив.
Цитирай

Не мисля, че д-р Гидикова ще се заеме с проблемната бременност- достатъчно е преживяла тя самата и най-вероятно изобщо ще откаже да те следи. Моите уважения към всички акушер гинеколози в Сз, но не мисля че в нашия град има дори и един на който можеш да се довериш що се касае до проблемни състояния. Според мен би трябвало да направиш всичко, което зависи от теб при една такава бременност- следене от специалист /горещо препоръчвам д-р Даскалов в клиника Торакс Пловдив- разполага с 2D апарат, държи на всяко едно възможно изследване, което може да спести много в емоционален аспект/, контролни прегледи за ФМ / 13-14 седмица за спина бифида и 19-22 за феталното развитие на плода/ при д-р Димитрова в МЦ Фемина- София. Дай Боже състоянието да се доведе до щастлив финал- раждане в Пловдив или София, където има достатъчно добри неонатологични центрове. Късмет и стискаме палци за най-доброто развитие на нещата.
Цитирай

И аз мисля, че трябва да се обърнеш към специалисти в Пловдив и София-ето, Мини те е насочила. Успех, искрено ти пожелавам скоро да гушкаш едно здраво бебче bouquet
По отношение на въпроса за магазин Па-па, аз казах каквото знам по въпроса. Не че не знам дали са под наем или не, но нямам моралното право и намерение да обсъждам повече тази тема тук. Написах това, което ми каза и позволи Иринка, която ми е приятелка. Както е казал Дидо, който иска повече-да отиде да си я попита в горния им магазин
Цитирай

Благодаря на всички за стискането на палците. Имаше ефект. От днес съм си пак вкъщи, но засега ще се поогранича с ходенето, защото още ме наболява кръста.

Честито на всички бебоци - юбиляри и на всички други празнуващи.  bouquet

Какво е имало в тази тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=190763.0 Щото вече е изтрита  newsm78

И още нещо, последно:
Лаозерна епилация има при Христозов със сигурност. Като апаратура и технология е по-старо от т.нар. фотоепилация, която се прави с IPL апаратура. Не познавам човек, който се е подлагал и на двете, за да направи адекватно сравнение, а всякакви чесания на клавиатурите в "Красива мама" ви предлагам да ги забравите. Там чудесата от глупости са необятни.

Аз личвно съм се подлагала само на фотоепилация. За разлика от Августейшата не съм недоволна. Напротив. Действително, преди процедурата се бръсне. След това пулсиращата светлина атакува космената фоликула именно на израслите и избръснати косми. Процедурата се повтаря още веднъж след две седмици. С тези фоликули повече не се занимавате. Но космите не растат едновременно. Затова се прави нова процедура след месец, после след още едни и т.н. Броят на процедурите зависи от много неща, свързани с индивидуалните особености на пациента. При мен имаше ОСЕЗАЕМА промяна след само две процедури, но аз не се отличавам и с кой знае каква козина. Познавам жени, които са направили пълен курс и все още имат космалаци тук и там. Но редуцирани.

Истината е, че към момента няма метод, който да води до окончателна епилация. АйПи Ел процедурите само водят до по-трайна епилация, отколкото другите процедури. Това е. За момента това е най-доброто.

За козметичния сектор на "Леге Артис" имам извеееееееестни резерви. Само че в случая говорим за лекарска манипулация, не за козметична. Поне на мен ми ги правеше дерматолог тия неща, затова си мисля, че е лекарска манипулацията, не съм проверявама в документите така ли е.
Цитирай

Хапката, радвам се, че си вкъщи и се чувстваш добре. Пожелавам скорошно оздравяване bouquet
Не знам дали е от толкова голямо значение към кой сектор спада епилацията-медицинския или козметичния/все пак става въпрос за медицинска козметика/. Аз лично не държа толкова на това разделение, при условие, че се извършват и доста сериозни козметични манипулации като тази, за която споменах.  Затова и се опитах да се изразя максимално просто, като за профани, като един виден представител на тази категория. Не претендирам за задълбочени познания в областта на медицинската козметика, опазил Господ многострадалната ми глава ooooh!
Целта ми беше да изкажа своите впечатления като клиент на клиент, не съм чела документацията/а такава не са ми и издавали, доколкото си спомням/. А под тях биха се подписали и някои други хора, които познавам и са завършили пълния курс. Не ангажирам никого с мнението си. В крайна сметка различните неща на различните хора действат различно, всеки е длъжен да провери. Мир Peace
« Последна редакция: пт, 18 май 2007, 11:30 от Avgusta »
Цитирай

Еклесиаст

принцеса Ави днес ли има рожден ден или на 20, спомням си че беше 1 ден разлика с Дани, но преди или след?

Ако е днес да е жива и здрава и много да радва мама и тати smile3525 newsm51 newsm21  поздрави от Дани!
Цитирай

Принцеса Ави е с 3 дни разлика с Дани-на 22ри.
Моят син е на 20-ти Peace
Цитирай

Августа, любов моя. Единствено по въпроса за фотоепилацията няма да сме на едно мнение с теб, но нима е нужно... Важното е, че имаме мнение  Laughing Има недоволни, има доволни, всичко е много индивидуално. Но значимите неща в живота не са тия, свързани с космите ни, нали.  Love

Цитирай

Еклесиаст

уфффффф сгрешката ми ....съжалявам bouquet bouquet
Цитирай

Августа, любов моя. Единствено по въпроса за фотоепилацията няма да сме на едно мнение с теб, но нима е нужно... Важното е, че имаме мнение  Laughing Има недоволни, има доволни, всичко е много индивидуално. Но значимите неща в живота не са тия, свързани с космите ни, нали.  Love
Ами, да, така си е. В последно време просто нещо съм много афектирана на темата предлагане на стоки и услуги в България и това, което заплащаме за тях. След последната ми издънка с 200 лв. за козметиката на Клиник вече съм станала особено чувствителна на темата/непосредствено предишните бяха едни "маркови" дънки за 100 лв., дето пуснаха боя от кожата по джобовете, един сутиен за 50 лв., дето му щръкнаха железата още след първото изпиране и...айде, няма да изреждам повече. Виж, поне чопърът на Филипс е направо железен, ама пу-пу и него, че... Crazy/
Та, дето вика Дидо, дали е медицински, дали е козметичен сектор: и на вас да ви **а майката Crossing Arms
Цитирай

Здравейте от нас.Много емоционално го раздавате Smile
Тигърче,благодарим за поздравите предварително-да ви се върнат стократно-поздрав за утрешния празник-весело изкарване
 bouquet bouquet bouquet
Цитирай

Хапке, благодаря за изказаното мнение по въпроса за трайното епилиране  .Августче, свързах се с д-р Главчева, тя извършва споменатата от Сладката хапка IPL епилация, за която се чуват добри отзиви. Навила съм се да пробвам, но главно през есента и зимата, че това са най- благоприятните сезони за извършване на процедурата.
Хайде, стига съм ви занимавала с тези космииии... Crazy
Цитирай

Стара Загора

Свате, к'ъв е тоя език?
Недей така с нервите!
Ако трябва да ти давам нещо мое за успокоение, само свиркай. Хора сме, ще си помагаме  Wink

А аз ей така само в промеждутъка в който останах без работа да ви свирна за една съботна срещичка. Нещо към 10 пак, а?
Цитирай

Свате, мъжо го няма втора седмица, ако ме разбираш Mr. Green Помагай щот съм здраво на метлата, пак ако ме разбираш Very Happy, ако трябва и с нещо твое...ще го прежалиш ся, кво да прайм Mr. Green
Този език, скъпа, не е мой, цитирах Дидо с вица за Енерго-то и ВиК-то, мисля, че намира приложение Crazy
Неф, занимавай ни, че тия косми така ми е писнало...значи за Главчева казваш да изчакаме до есента. Много съм навита и аз да ида да видя, щом казваш, че за там имало добри отзиви...Аз не съм ходила в нейния център, обаче моя приятелка си излекува при нея дъщерята от някакви много упорити обриви и много ми я препоръчваше като се опъпчи Никола. Тъй че кво пречи да пробваме-най-много пак да се набутаме Whistling Или дет' вика д-р Пройчев: много пъти ме таковаха, ама само първия боля Mr. Green
Изобщо само дето не съм си сложила плакат: Жена без мъж от 2 седмици, само таковане ми е в устата Very Happy Ама и вие не помагате, пък уж сте приятел/ки Mr. Green
Цитирай

Стара Загора, България

Zlati честито 4 месеца на бебе Иван ( с малко закъснение, извинявам се  Blush ).
Да е жив и здрав и много да ви радва!  newsm51
Цитирай

Стара Загора

Благодаря,КрисДиМар.Да ни е жив и здрав само,другото ще се нареди.

Августичке,каква е издънката с козметиката на Клиник?Пропуснала съм я тази новина.Изказвам съболезнования за пазарните ти неуспехи.

Хапке,радвам се,че вече си вкъщи и се чувстваш комфортно.Оказа се и за теб късметлийска нощничката от баба. Поздрави и другата седмица да ни посетиш на едно обедно Бирхале.
Цитирай

Мерси, Злати. Ще изпера късметлийската нощница и другата седмица ще мина през Бирхалето да ти я оставя.

Цитирай

Стара Загора

Някой да знае какво става на ъгъла на Славянска и Отец Паисии ? Има полиция и едно такси спряло и за наркотици се приказва . newsm78
Цитирай

Експрииии ....   newsm53
Цитирай

Някой да знае какво става на ъгъла на Славянска и Отец Паисии ? Има полиция и едно такси спряло и за наркотици се приказва . newsm78
Имало е някаква акция, специални части, качулки, пистолети...и т.н. Бандюгите са били в таксито, полицаите(които са били с качулки) са му секли пътя и са ги измъкнали от там, нахлупили са им някакви качулки или нещо подобно на главите, опряли са им пистолети и вече там слагане на белезници и т.н. Преди малко бяхме във "Венеция"-та с едни приятели и те разправяха. Точно са минавали от там като е станало, казаха, че таксиметровия бил яко шашнат, имало и някаква жена на тротоара която била доста близо до тях и била като парализирана, сигурно яко шашната и тя от гледката. Казаха, че било като на филмите, супер бързо станало всичко, за секунди  Wink Ами аз това знам, за това кой са прибрали, нямам инфо за момента  Rolling Eyes
Цитирай

Стара Загора

Добре дошла на Сладката хапка в къщи  Love Ще те чакаме на кафе  Hug

П.П Иве виж сега подписа ти как е?
Цитирай

Еклесиаст

Да почерпя: Тигърчето Дани става на 1 годинка!

http://www.dianescakesandmore.com/noveltycakes/barnscenefswt.htm

Цитирай

Стара Загора/Бургас

Честит Рожден Ден на Тигърчето Дани !
 nbirthday
Да е жив и здрав , весел и усмихнат!Пожелавам му щастливо детство и да радва мама и тате ( и не само тях)  newsm67

Сладка Хапка , добре дошла  у дома и от мен smile3509
Цитирай

Стара Загора

Честит празник, Тигърче  Laughing
Да ти е жив и здрав рожденника  Hug
Цитирай
На Сладката хапка само едно нещо искам да подаря:

Хендмейд. Но Фотошоп ор самтинг. Или когато треперенето на ръцете е преимущество.

P.S. Егати и бандитите, дето с такси се разкарват! Полицията пак е решила предизборни акции да прави.
Цитирай

Стара Загора, България

Честит Рожден Ден на Тигърчето Дани !  newsm51 newsm59 newsm38 Да е жив и здрав и много да радва мама и тати!  Peace

Малеее, луда работа тия бандити, мафия ...
Цитирай

Стара Загора

Честит рожден ден на малкото Тигърче и честито му въвеждане в Христовата вяра.
Да ти е жив и здрав, Диде!

Роси, добре дошла и от мен! Пожелавам ти все такива резултати и нито ден болничен престой занапред (изключвам този за раждането на 3-тото дете  Very Happy).
Цитирай

Стара Загора

Да ти е жив и здрав юнакът,Тигърче!Много усмивки покрай него и да се радваш на белите му!

Ееех,жалко,че Дани-бой е на работа-щеше да ни светне веднага за акцията.

Роси,малката пантичка Ирина иска ли пак нанъм като се събрахте?
Цитирай

Еклесиаст

Ето и рожденника Дани!
Благодаря за пожеланията Ви от сърце!
Тортата беше невероятна - дори и на вкус...
Цитирай

Честито рожденник и честито християнче, да ти е жив и здрав и много спокойно и весело дете. Както виждаме купона е бил супер.

Момичета, помагайте- сестра ми е втори ден с много висока температура, стига до 39,5 и майка се е шашнала че не може да я свали. Казвайте методи да подсказвам и аз.  Rolling Eyes
Цитирай

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ТИГЪРЧЕТО ДАНИ!!!

Злати, Ирина още не е искала да суче. Докато бях в болницата, идва да ме види, и там не е искала. Но при неятова нищо не значи... може да се сети след няколко дни. От мен зависи дали да й дам вече.

Мини, пробвайте с течен аналгин.
Цитирай

Честит Рожден Ден на Дани!!! Да ви е жив и здрав и много да ви радва  Hug Hug Hug
Цитирай

Честит рожденник на Тигърчето отново-да ви весели и радва винаги !!!
Честит рожден ден и на Никола-да е весел и щастлив,да слуша ви слуша,Августинке!
 bouquet bouquet bouquet
 newsm59 newsm42 happy bd
Цитирай

Еклесиаст

newsm59 newsm67 bigdance2 ura nbirthday party023

261uu  Честит Рожденник на Августа! Да е здрав и румен, да е палав и усмихнат и да радва мама и тати!
Весел празник на Никола!
Цитирай

Честит Рожден Ден на Никола!!! Много радост да ви носи и винаги да е усмихнат  Hug

И една малка почерпка за моят брат, който днес става на 19 години....ех младост, младост...  Wink
Цитирай

Стара Загора, България

Честит рожден ден на Никола на Avgusta ! Да ви е жив и здрав и много да ви радва!  newsm59 bigdance2 newsm38
Цитирай

Понеже знам, че повечето от вас не четат из Клюкарника, да ви пусна един линк
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=184485.0
Със сълзи съм се смяла. 35
Цитирай

Стара Загора/Бургас

Благодаря ти Хапка ,
и на мен ми беше забавно ,та чак събудих Ивелин със смеха си 35

ама ма хваща страх като са замислаааа newsm78
Цитирай
Малко снимки от днешното събитие!

А относно темата от клюкарника... Това е добре известен факт на всяко малко момченце, та затова започва да си забелва пишлето още в ранна юношеска възраст. Белким се справи с проявеното навремето невежество от страна на майката. От друга страна всеки що-годе запознат с творчеството на големите порно студия не може да не се съгласи, че всички членове на актьоркия колектив са доста... забелени. А те са все големи. По подразбиране. От трета страна... аз съм си все така незабелен и малък.
« Последна редакция: нд, 20 май 2007, 21:46 от Таткото на Ива »
Цитирай

Стара Загора

искам я за аватар
Цитирай

Никакви клюкарки не става от вас. Една да се беше объркала да ми каже, че Ива Д е родила... тъй ще си остарея неинформирана. Упрекът се отнася и за Експри, не само за бившите кърмачки - активистки!!!
Цитирай

Стара Загора

Коя е Ива Д?
Цитирай

Коя е Ива Д?
Кой не е чел редовно Кърмаческия, а! Mr. Green
Цитирай

Снимките са супер  smile3501 , изкарали сте страхотно  Peace
Днес гледах едно клипче и искам да го споделя с вас , може и да сте го гледали (поне тези от вас, които четат в кърмаческия) - http://youtube.com/watch?v=uHRyRCHuQ7g
Цитирай

Стара Загора, България

~ Св. Св. Константин и Елена. ЧИД на всички именници:
Константин, Костадин, Коста, Косио, Елена, Елен, Елеонора, Лена и др. 
 bigdance2
Да са живи и здрави ~
Цитирай

Стара Загора

Я, темичката на втора страничка изпаднала!

Честито на всички именици и от мен  bouquet
Цитирай

Честит имен ден на Коко на Краси!!!
(само за него се сещам. Ако има други именници, да ме извинят, ама нещо напоследък мисленето не ми спори)
Цитирай

Стара Загора

Честито на всички именици  bouquet bouquet bouquet
А ние днес ставаме на 8 месеца  Crazy
Цитирай

Честито на Цъцко, на баща му (специално) и на майка му! Последните двама да почерпят!!! Mr. Green
Цитирай

Стара Загора, България

Честито 8 м. на Слави на Xepa и Антон.   bigdance2 Да е жив и здрав и много да ви радва и да слушка!
Цитирай

Благодаря на всички ви за честитките! Да ви се връщат 100кратно хубавите пожелания! Love
Благодаря и на фоторепортера за обстойния репортаж от мястото на събитието.
Само имам един въпрос
Таз тука  гостенка
  моя мъж ли гледа/че й е светнало тъй очото Mr. Green/
Цитирай

Августе, за тая гостенка ли говориш?
http://i143.photobucket.com/albums/r146/chertoianov/Nikola%20Bithday/DSC00216.jpg
(нещо горния линк не ми се отваря)
Цитирай

Ха, баш, точно за нея говоря/уж оправих линк-а вече/
Цитирай

Тая може да е гледала към мъж ти, а може да е видяла нейде и кана с маврудец... при нея никога не е сигурно.
Цитирай

Хм, кана с маврудец нямаше никъде по масите, сигурна съм Mr. Green
Цитирай

Стара Загора

А бан  Rolling Eyes Mr. Green
Светят я...щом Джери е пред очите ми вижте как бляскам Mr. Green
Цитирай

Честита месечинка на бебе Слави, да расте здрав и силен мъж.  bouquet

Цитирай

Сватя, между другото как се развива заболяването на Алекс? Ники е с 39 температура и много-много отпуснат, никога не е бил такъв
Цитирай

Стара Загора

Хм, кана с маврудец нямаше никъде по масите, сигурна съм Mr. Green

Абе маврудец нямаше,ама гледах по едно време бяло винце в едни канички.После изчезна мистериозно...

От кога е така Ники?Сватята не знам дали ще се включи и не ме е упълномощила,ама ще отговоря вместо нея-снощи я питах за Алекс и беше шестица.Надявам се и днес да не е вдигал Т и да е ок.
Цитирай

Честит първи рожден ден на принцеса Авигея, да е много здрава, да радва мама и тати, много усмивки и щастливо детство!

Цитирай

Стара Загора

Честит рожден ден , Ави.  Laughing   Расти здраво , щастливо , весело и палаво дете . Laughing  Да радваш мама и тати  и догодина да се радваш на братче.  smile3525
Цитирай

Стара Загора

Честит рожден ден на Ави!
Да е жива и здрава и да расте усмихнато и щастливо дете!

Цитирай

Стара Загора

Честит рожден ден на Ави  Love
Цитирай

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА АВИ!!!
ЦЕЛУВКИ ЗА МАМА!

Цитирай

Стара Загора/Бургас

Чести Рожден Ден  на малката принцеса Ави!
Да расте весело и усмихнато , здраво и щастливо дете!
 newsm59 nbirthday newsm51
Цитирай

Стара Загора

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА АВИ!
 nbirthday newsm67
Цитирай

Много благодаря на всички за пожеланията party013.Мама е заета затова отговарям аз.Лельо krasi_stz,предпочитаме с мама да е сестричка.
Цитирай

Стара Загора

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА АВИ!

Желая на всички празнували вече и празнуващи много здраве, щастливо и усмихнато детство  bouquet
Цитирай

Стара Загора

А сега добро утро на всички  Hug

Една приятелка ме помоли да питам знае ли някой телефона на "Па-Па" -то. Издирва една храна за бебчето си, дето в момента хич не се намира, и вече е доста назор. Или, ако е удобно и може някой да ми даде телефона на Ирина.
Благодаря ви много предварително  bouquet

Много ни е кофти на бебчо вкъщи по цял ден и много ни липсвате. Дано скоро блесне малко слънце  Praynig Или поне да ни върви като по вода Smile  Поздрави на всички!
Цитирай

Магазин “ПА-ПА” Ул.”Цар Калоян” 18, секция “Б” Тел. 0898 /69 89 90
Цитирай

Еклесиаст

Честит Рожден Ден, Принцеса Авигея!
Здраве, усмивки слънчеви радостни дни!

Цитирай

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ПРИНЦЕСА АВИГЕЯ! ДА Е ЖИВА, ДА Е ЗДРАВА, ДА Е МНОГО ЩАСТЛИВА И МНОГО ДА РАДВА МАМА И ТАТЕ!
Цитирай

Стара Загора, България

Честит 1 рожден ден на малката и сладка беба Ави на Ива! Да е жива и здрава, все така много усмихната, много да радва мама и тати и всичко най-хубаво!

newsm59
Цитирай

Много благодаря още веднъж-принцесата тъкмо заспа,за да събере сили за довечера Smile
Цитирай

Стара Загора

Честит Рожден Ден на малката Ави ! Да е жива и здарава , весело и щастливо детство и да радва мама и тати !

А аз се завърнах в Стара Загора , но от както съм тук все вали , предполагам ще се видим като стане време за разходки.
Цитирай

Стара Загора/Бургас

добре , че вали от няколко дни та да се спра на едно място...иначе , току-виж съм получила разширени вени #Crazy #2gunfire
Цитирай
Ами не мога да не се похваля с днешната Луна. Успя и тя, милата, да си подаде носа за малко.

« Последна редакция: вт, 22 май 2007, 22:42 от Таткото на Ива »
Цитирай

Стара Загора

Дони,не знам за теб,душко,ама на мен не ми се беше случвало да си стоя вкъщи поне от 3 месеца.И сега ми е едно криво...Колкото повече мързелувам,толкова повече ме мързи.
Цитирай

Стара Загора, България

Здравейте мами!   Hug
Днес бяхме на 3-тата имунизация. Бебо малко плака, ама като си го гушнах и му мина  smile3541 . Ами порастнали сме малко: 7,040 кг. и 64 см. Досега сме само на кърма и малко водичка. Докторката каза, ако искаме (по желание) вече можем да даваме пюре от ябълки, може и картофено пюре или зеленчуково пюре. Мисля да не бързам още.
Ето нови снимки на Криско: http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=2889448

!!! Защо не се отварят снимките към страницата: http://www.snimka.bg както преди се виждаха снимките на бебоците ни ?!?!!!
Цитирай

Стара Загора

Ами не мога да не се похваля с днешната Луна. Успя и тя, милата, да си подаде носа за малко.

Ами не мога да не те похваля за добрата снимка!
15х си е 15х, а и Карл Цайс си е... ония на който са кръстили очилата Wink
Цитирай

Честит Рожден Ден на Ави! Бъди много здраво и усмихнато дете!

И за мама Ива

И ние бяхме днес на консултация, Сисон е 7.300кг и 67см манекен и половина  Crazy Педито каза, че качва добре- 450гр за 1 месец  Peace
Цитирай

Херка, честит рожден ден!!!

Букет от нежни пожелания,
 дарила бих ти с две ръце,
щастие и радост желая ти от все сърце!
Живот и здраве, любов и дълги дни
и нека с рози е окичен живота ти до старини!!!
Цитирай

Брей,след пожеланието на Ива за Херка моето ще се изгуби просто  Embarassed
Херич,желая ти още много рожденни дни да празнуваш и да си много много много щастлива!
 Hug bouquet bouquet bouquet Hug
Цитирай
Херчеееее! ЧЕСТИТ ТИ ПРАЗНИК! Идваш ти в добрата възраст! Добре дошла! Днес в твоя чест ще нося моряшката фланелка!
Цитирай

Стара Загора

Благодаря за пожеланията  Love
Стеф държа да те видя тогава точно днес Love Mr. Green
Цитирай

Стара Загора

Ааайде от мен да мине,ще му позволя да сложи моряшката фанелка.Само и единствено в твоя чест!

Да си ни жива и здрава,Херче.Да радваш с усмивките и настроението си не само твоите двама мъже,а и всички около теб!
Цитирай

Желая много здраве, лично щастие и и да бъдеш много обичана от любимите си същества. Догодина една малка кукла да радва бати Слави!   Flutter
Цитирай

Стара Загора

злати днес си много добра  Mr. Green
Добре де днес айде да идем до Сити за по едно кафе.... Rolling Eyes
Цитирай

Стара Загора

Херич, честит рожден ден.

Да си жива и здрава, много, много щастлива и обичана.
Цитирай

Ами не мога да не те похваля за добрата снимка!
15х си е 15х, а и Карл Цайс си е... ония на който са кръстили очилата Wink

Така си е! Когато бях малък (и това е било!, за изумление на Хера) много ме обиждаха на "Цайс". И си викам аз: "Само да го хвана тоя "цайс" ще му разкажа играта, дето е изкарал лошо име на очилатковците!"
Ами ей на! Хванах го!
Цитирай

Стара Загора

Хера, пожелавам ти  здраве и да си обичана и щастлива жена  bouquet
Весело изкарване на празника!
Цитирай

Стара Загора

Честит рожден ден, Хера .   newsm51  Пожелавам ти много здраве , радост и щастие Laughing   Приятно прекарване на празника ти желая.  1dating   newsm07
Цитирай

Стара Загора

Херолинке, Честит Рожден Ден!!!
Да си много здрава, весела, усмихната, спокойна и разбира се добронамерена към жените в живота на мъжа ти bouquet
Цитирай

Стара Загора

Честит рожден ден, Херче! След всички тези хубави думи остава да ти пожелая много много още години да се усмихваш и да ти се връща  bouquet
Цитирай

ХЕРОЛИНО, желая ти по много любов, щастие и здраве!!!
Цитирай

Еклесиаст

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ХЕРА!
МНОГО МНОГО ЗДРАВЕ И ДА ТЕ СЛУШАТ ТВОИТЕ ЮНАЦИ!

Цитирай

Стара Загора

Благодаря отново за пожеланията  Love
Тигърче слушат ама с по едно ухо и двамата  Twisted Evil
Цитирай

С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!

Здравейте момичета, извинявам се, че така грубо нахълтвам в страхотната ви тема, но 
ние от Сдружение настоящи и бъдещи майки се интересуваме как приемат децата във вашия град в детските кухни, яслите и детските градини и по-точно:
Кои деца са с предимство:
     близнаци
     деца, чийто по-големи братя или сестри вече са записани в същото заведение
     живеещи в квартала
     студенти
     деца с увреждания
     полусираци
     деца на родители с увреждания
                   военни
                   самотни родители
     Интересуваме се също кои деца ползват намаление от таксите и какво е то

Тъй като организираме кръгла маса по проблемите на близнаците на 19.06.2007г., спешно ни интересува какво е положението с приемането им и заплащането на таксите във вашия град. Ще сме ви благодарни ако попитате как стои въпроса във вашата детска кухня, ясла или градина.

Предварително благодарим.   Информацията, която получим ще използваме и за  бъдещи събития, касаещи тези проблеми. bouquet

За да не спамите темата излишно можете да отговорите и тук   http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=192341.0
Цитирай

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, СКЪПА ХЕРА! ПОЖЕЛАВАМ МНОГО РАЗБИРАТЕЛСТВО В КЪЩИ И МНОГО ЛЮБОВ НАВЪН/само да не е в моята къща, де Mr. Green/
Цитирай

Честито и от нас ,
 Бъди жива здрава и винаги така лъчезарна bouquet
Цитирай

Srara Zagora

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,ХЕРА!
                                              Пожелавам ти много  здраве ,щастие  и
                                              любов
Цитирай

Изпуснах ви аз спатиите, ми подшушна едно птиченце.
Зарязах те ме вие сама да защитавам честта заралийско-фотографска. Crossing Arms
Но....
Няма да пропусна една хубава жена да не поздравя за най-хубавия и празник.
Божествена, все така мъдро да размахваш жезъла и мъжете край теб само метани да правят.
От здраве да не се оттървеш и от пълен портфейл! Hug bouquet
Цитирай

Стара Загора, България

Честит рожден ден Xepa ! Да си жива и здрава, много щастлива, много любов и всичко най-хубаво! newsm51  newsm59  newsm38
« Последна редакция: ср, 23 май 2007, 21:01 от KrisDiMar »
Цитирай

Добро утро  Wink Добър ден  Rolling Eyes
Много поспаливи сте, ето ви едно кафе от мен да се събудите
Ние заминаваме за морето  car003 nature016 grinning039 sunuu ще се върнем в събота вечерта. Ако е хубаво времето, ще топна на Сисо крачетата в морето  Crazy
Слънчеви дни ви желая  bouquet
Цитирай

Стара Загора

Честит Празник, Българчета...!
Цитирай

Стара Загора, България

Честит 24 Май на всички българи!  newsm51
Цитирай

Айде и от мен честит празник Smile
Цитирай

Стара Загора/Бургас

Да ни е честито А Б В - то и от мен!!!
Цитирай

Въъ,де сте,бря?Ива и Експрес ги знам,ами другите?
Цитирай

Честит празник на буквите!
Цитирай

Еклесиаст

Добро Утро!   Днес Разходка ще има ли?
Цитирай

Стара Загора

Аз вчера от кръщенета и миткане не успях да се добера до форума.
ДНес ще излизаме ама кога идея си нямам.
Иве а снимки от събитието ще има ли?
Цитирай

Стара Загора, България

Днес ние имаме годишнина от сватбата ни с моя любим съпруг - 4 г.

Да почерпим:
Цитирай

Еклесиаст

Честито и Наздраве, КрасиДимар!!! Много радост, здраве и усмивки през дългите години които Ви очакват!

Цитирай
Цитирай

Честита годишнина, живи и здрави и винаги влюбени!
Цитирай

Стара Загора, България

Благодарим много за поздравите!  newsm03
Цитирай

Честита ви годишнина и още много пъти да я празнувате!
Таткото-пак извади снимка!
Цитирай

Еклесиаст

Добро Утро!
Цитирай

Добро!
 bouquet
Цитирай

Стара Загора

Добро!
 bouquet
Не спами  Mr. Green
Цитирай

Еклесиаст

Ще излизате ли на разходка? Къде? Бирхале?
Цитирай

Стара Загора, България

Честита ви годишнина и още много пъти да я празнувате!
Таткото-пак извади снимка!

Благодарим!  Blush

Ето нови снимки: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=96111&photo=78
« Последна редакция: сб, 26 май 2007, 12:43 от KrisDiMar »
Цитирай

Стара Загора/Бургас

Крисдимар  , ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА И ОТ МЕН!!!
МНОГО ОБИЧ , ЩАСТИЕ И СЛЪНЧЕВИ ДНИ В СЕМЕЙНИЯ ЖИВОТ!

А ЩО СЕ ОТНАСЯ ДО РАЗХОДКИТЕ - АЗ СЪМ СЕЛЯНКА ДО НЕДЕЛЯ  35 И ЩЕ СЪМ НА ЛИНИЯ В ПОНЕДЕЛНИК ЧАК   , НО РАЗХОЖДАЩИТЕ СЕ ЗА ЗДРАВЕ - УСПЕХ В  ГРАДСКАТА #Crazy bouquet
Цитирай

Край,конец,финиш,done,свърши,няма повече и още каквито други думи се сетите.
Най-накрая приключих с всички видове рожденни дни,тържества,роднини и прочие.
Искам почивкаааа.....
Цитирай

Честита годишнина на патерица на KrisDiMar  bouquet Много любов ви желая  bouquet

Ние се завърнахме благополучно, времето беше прекрасно  grinning039 Искаше ми се да ви покажа повече снимки, но Експрес или Таткото на Ива, трябва да ми обяснят как ги правят малки и като се цъкне на тях да стават големи  newsm78 Затова сега ще са малко по-големи снимките, надявам се да са в позволения размер -

И новата прическа на Сисо Wink
Цитирай

Частната болница отваря на 1 юни.
Юруш, народе, може да се ражда вече "по европейски". Ще има упойки всякакви.
След моя опит със спиналната упойка при операцията, пари да ми дават, упойка при раждане няма да се съглася да си сложа. Ама сега нали това са модите newsm78

Иве, ако имаш регистрация във "фотобъкет", тоя номер става много лесно.
Ако снимките ти са някъде другаде, играчката е повече.. В този случай отстъпвам на Дидо удоволствието да ти обясни  Wink
Цитирай

Стара Загора

Иве, ако имаш регистрация във "фотобъкет", тоя номер става много лесно.
Ако снимките ти са някъде другаде, играчката е повече.. В този случай отстъпвам на Дидо удоволствието да ти обясни  Wink

А-а-а, никъде другаде... Само www.photobucket.com... К`во е т`ва обяснения...? Mr. Green
Цитирай

Какво правите ,бе хора?Има ли някой?
Цитирай

Мбрей,и Експри даже спи....
Цитирай

Стара Загора

Да, да... Спи, ама друг път...! Мечтииииии...!
Експри дебне...!!!
Цитирай

Честита месечинка на адаша!
Ще излиза ли някой днес?Визирам Хера и Ива,че ми липсват вече.
Цитирай

Стара Загора

А бре, чета ви и се чудя... Какво е това чудо "месечинка"... Месечината не е ли горе на небето през нощта...?!?!? Снощи имаше хубава месечина... Пълни се към пълнолуние... Бихте ли били така добри, да ми обясните, какво е това, което си честитите като замаени...?
И ако Ива нарича някого адаш... То това е или нашия Иво или на Дони... Ако е нашия Иво, какво има, което не съм разбрал...?

Цитирай

Експри-благодаря за снимките.
На въпросите ти не ми се отговаря,изморена съм .
Цитирай

Докато вие дремете летаргично, вижте хората какви заглавия измислят
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=193007.msg0;boardseen#new

И после - Стара Загора била центъра на сексуалната революция. Център - друг път! Експри да взема  пример  35
Цитирай
Благодарим за поздравите Doni и ive1ina  newsm03

Да ви се похваля, днес опитахме за 1-ви път супичка от картофки, малко ориз и масло. Разбърках го, понеже засега нямаме още пасатор (ще трябва да го взема). Дадох му няколко малки (кафяни) лъжички от супичката, преди обяда. Малко мрънка, ама си хапна няколко лъжички, после му дадох да суче. Много се зарадвах, че папа от супичката, сигурно му хареса. Утре пак по малко. И така всеки ден, като увеличавам по малко.  newsm10
Цитирай

Стара Загора, България

Благодарим за поздравите Doni и ive1ina  newsm03

Да ви се похваля, днес опитахме за 1-ви път супичка от картофки, малко ориз и масло. Разбърках го, понеже засега нямаме още пасатор (ще трябва да го взема). Дадох му няколко малки (кафяни) лъжички от супичката, преди обяда. Малко мрънка, ама си хапна няколко лъжички, после му дадох да суче. Много се зарадвах, че папа от супичката, сигурно му хареса. Утре пак по малко. И така всеки ден, като увеличавам по малко.  newsm10

Извинявам се за спама, но нещо се бъгна.  newsm09
Цитирай

Стара Загора, България

Добро утро!  Hug
Цитирай

Стара Загора

Тишина.... Mr. Green
Цитирай

Добро утро мили съграждани, надявам се да сте изкарали весел уйкенд. чудех се как да го извъртя да не спамя  Mr. Green  
Цитирай

Добро!
 bouquet
Цитирай

Стара Загора

Днес, по обяд - на Бирхалето... Да не забравите, ей...
Цитирай

Здравейте! При мен има една опасност да съм 2 седмици без нет, тъй като пак ще сменяме жилище Twisted Evil
Снимките от рождения ден на Ави са много хубави/Дидко, дали ще може да пуснеш нещо и от нашия Р.Д. както ми обеща Love/
Цитирай

Стара Загора

Ще мога да пусна след като си оправя компютъра... Че бозата се скапа тотално... Mr. Green
Цитирай

у дома с любимите си хора

Привет на всички!Някой знае ли кога ще отвори частната АГ клиника в нашия град?Чувам различни неща,а наистина ме интересува.
Цитирай

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=193305.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=193317.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=193318.0
Само да не сте гласували, че ви отсрамвам цялата фотографска дружинка Naughty
Цитирай

Стара Загора

Привет на всички!Някой знае ли кога ще отвори частната АГ клиника в нашия град?Чувам различни неща,а наистина ме интересува.

Дай пет лева и шти кажа...
Цитирай

Стара Загора

Вилиан,на 1.06 т.г. се очаква откриването.На предишната страница Сладка Хапка го е обявила.
Цитирай

Стара Загора

Вилиан,на 1.06 т.г. се очаква откриването.На предишната страница Сладка Хапка го е обявила.

И-и-и, пък Злати... Тъкмо се бях наострил, че ще изкарам някой лев "с чужда пита"...
Пък за обявяването на предната страница... Ама то някой трябва да чете, обаче къде ти... Ей толкова малко трябва да се чете, ей тонинко, нюню...! Но няма кой, нямаааааааа...
Цитирай

Едно птиче ми каза, че цените са по-високи от тези в "Торакс". Птичето ще ражда всеки момент и е проверявало. И засега няма договор с Касата. Секциото е 1300 лв. Но какво са 1300 лв, като се замислиш  Thinking
Цитирай

Стара Загора

За нормално какво казват, аз секцио не искам, дано не се наложи де
Цитирай

Стара Загора

Здравейте , момичета Smile И аз тъкмо днес това разбрах от Христов и много се надявах информацията която беше публикувана да бъде вярна , но наистина цената за секцио е ужасно висока , но ако трябва ще дам толкова пари само и само всичко да е наред с бебо. И аз все пак да се похваля ,  при нас всичко е наред , ние сме вече 1200 , съответстваме на седмиците , кръвното поне не се е отразило на плацентата и на околоподните води и това ме радва.Видяхме само гръбчето и въобще не се обърна , но поне за малко видяхме как тупка сърцето му.Толкова съм щастлива , че усмивката ми не слиза от устата Smile))))))))))
Цитирай

За нормално какво казват, аз секцио не искам, дано не се наложи де
Не зная, Таничка. Моята позната ще е със секцио по желание и не е питала за другото.

В Торакс нормалното беше 800 по едно време. И тук ще е поне толкова, предполагам. Другата седмица мисля да ида да разгледам болницата и ще питам.

Rose_madder - чудесни новини! Много се радвам.
Цитирай

Стара Загора, България

Може ли да ми кажете къде се намира частната АГ клиника? Да знам къде се намира.  newsm53
Цитирай

Може ли да ми кажете къде се намира частната АГ клиника? Да знам къде се намира.  newsm53
Иди до Па-па и се огледай - там е.

На някой от вас обещах линк към една тема. Ето я: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=190971.0
(понабъбнала е, откак аз я четох)
Цитирай

На някой от вас обещах линк към една тема. Ето я: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=190971.0
(понабъбнала е, откак аз я четох)
Mr. Green  Whistling
Цитирай

Стара Загора

Къде се затрихте бре?  Laughing

Мини, честит рожден ден.  bouquet bouquet bouquet
Цитирай

Стара Загора

Къде се затрихте бре?  Laughing
Ни ма питай Twisted Evil туй ма затри съвсем Twisted Evil
Цитирай

Мини,честито!
 bouquet bouquet bouquet
Цитирай

Еклесиаст

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, МИНИ!!!! Здраве, усмивки и много радостни моменти!
Цитирай

Стара Загора

Честит рожден ден и от мен, Мини!
Да си много щастлива и безкрайно обичана!!!

Цитирай

Стара Загора

Мини, честито!!! bouquet
Цитирай

у дома с любимите си хора

Злати,благодарско!  bouquet
Нали наближава момента и аз да питам ......
Не съм прочела на предната страница признавам си!И по-предишната не съм!
Цитирай

Злати,благодарско!  bouquet
Нали наближава момента и аз да питам ......
Не съм прочела на предната страница признавам си!И по-предишната не съм!
А на нас с Експрес кой ще ни благодари!
На най-подробните Мари в града?! Хм?

МИНИ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!
Пожелавам ти любов, здраве и пълна къща!!!
  Wink

(понеже вучу получи виртуални букети, ето един виртуален подарък по моята част)
Цитирай

Стара Загора

ВАЖНО СЪОБЩЕНИЕ...

На 30 май 2007 година, сряда... От 9:00 до 17:30 часа ще се проведе

БЛАГОТВОРИТЕЛЕН БАЗАР

във фоайето на ОБЩИНА СТАРА ЗАГОРА...

Волните птички, които са се заели с нелеката задача сме Злати и аз...
Ще се радваме на всяка помощ от ваша страна...
Най-вече да ни помогнете за да пораздадем флаери по главната...
За да може повече хора да дойдат на БАЗАРА...
Затова моля, утре сутринта, който има възможност... Да дойде до фоайето на
Общината... На абсолютно същото място, където се проведе и Коледния базар...
За да му дам от флаерите да пораздаде на минувачите...
Естествено, който има възможност да се включи и в закупуването на разни нещица...
Включването му е добре дошло... Ще ви очакваме през целия ден, особено сутринта...
Цитирай

Мини, честит рожден ден! Много здраве, щастие и любов!
Дидо, а какво ще се продава на този базар?
Цитирай

Здравейте! bye
С някои от вас се познаваме, с други само по физиономия..града не е голям Wink
Казвам се Моника,а сина ни-Трифон е роден на 13.12.2005г.
Ще се радвам да бъбрим тук и по кафета, ако нямате нищо против Very Happy
Относно базара утре-Експрес кажи в колко часа да дойда /в смисъл става ли да кажем към 10.30ч или до тогава смятате да са раздадени флаерите?/
Лека вечер!
Цитирай

Стара Загора

Здравей,МTV!Винаги си добре дошла-и в темата и по кафетата.а за утре,тъй като организацията този път не бе никак стройна,всички са добре дошли на помощ.Аз ще успея да отида едва в 11 часа и Дидо дотогава ще е сам.Ако някой има възможност,може да го подкрепи още от 9 в Общината.а аз после със свежи сили ще се присъединя Wink
Цитирай

Стара Загора, България

Честит Рожден Ден на Мини!  newsm51 newsm59 newsm38
Да си жива и здрава, много щастлива, много любов и пълна къща!  family6 bdbaloni baloni mamma happy bd

Добре дошла при нас MTVHug
Цитирай

Ще дойда утре сутринта. Само не ме карайте да разнасям флаери по Главната, щото не ставам за тая работа.
Цитирай

Стара Загора

Какви са тия тайни базари?
Цитирай

Явно са много тайни-и аз незнам.Злати днес видях,но явно не  е счела за нужно да ме уведоми.
Моника,добре дошла и благодаря още веднъж за пелената Smile
Цитирай

Какви са тия тайни базари?
тайна - майна.
Тренираме за партизанки. Всички сме изненадани. Ама ти не си ли на работа утре? Или въпросът е риторичен?
Цитирай

Стара Загора

Злати днес видях,но явно не  е счела за нужно да ме уведоми.

Аз отчитам факта, че работя на края на света и едва ли мога да бъда много полезна, но въпреки това не ми стана приятно. И без това се чувствам достатъчно изолирана... явно трябва да свикна.
Цитирай

Не се чувствай. Това важи не само за теб. Не говоря ни най-малко за конкретния случай, а за това, че когато човек ходи на работа, неминуемо губи нишката на всички срещи, уговорки, ходения на кръчми и пр. Както се казва: Тhat's the way it is.

Аз лично чух за базара вчера, но понеже толкова рядко се виждам с вас, въобще не задълбах по темата. Така че утре ще дойда да се видим, пък ако мога и да помогна - берекет версин!
Цитирай

Стара Загора, България

Честит Имен ден на: Емил, Емилия, Ема, Емма, Емо, Емилио, Емили, Емилиян, Емилияна, Емилиан, Емилиана и др. подобни имена!  newsm51 Да са живи и здрави, много щастливи и каквото си пожелаят да се сбъдне и много любов  txtloves , разбира се!  newsm03
Цитирай

Стара Загора

Мини , честит рожден ден на патерици .  bouquet  Много здрава , щастлива и влюбена да си ти пожелавам .
   За базара аз няма да мога да се включа но ако мога ще мина да ви видя. Laughing  Злати ако ми вземеш и хартииките за кексчета няма да е лошо че вече горя от нетърпение да ги ползвам . newsm22
Цитирай

Аз отчитам факта, че работя на края на света и едва ли мога да бъда много полезна, но въпреки това не ми стана приятно. И без това се чувствам достатъчно изолирана... явно трябва да свикна.
Аз като съм в центъра че какво от това?!Все тая,тъй че не се кахъри.
Цитирай

Еклесиаст

Здравейте, за какво е базара, на кого се помага, нищо не знаех, щях да си взема почивен ден, ако знаех, перфектна съм за раздаване на флаери newsm78 newsm78 newsm78

щях да разглася наляво надясно ако знаех както за предния базар....

Успех Ви пожелавам!
Цитирай

Стара Загора

Сега се връщам от общината, много красиви неща има, рисувани чаши, чинии и картички от децата от Дом Незабравка. Те си го организират с такова впечатление останах поне, ние сме доброволци. Дано се продадат нещата.
Цитирай

Танче,добре,че си ти да ни просветлиш.
 bouquet bouquet bouquet
Цитирай

Стара Загора

Дано не съм объркала нещо само, много са красиви нещата пак да кажа
Цитирай

Еклесиаст

ееее ами купете ми няколко красиви неща по ваш избор аз ще си ги платя после, моля Ви....няма как да дойда днес от работа, само ако знаех!
Цитирай

ееее ами купете ми няколко красиви неща по ваш избор аз ще си ги платя после, моля Ви....няма как да дойда днес от работа, само ако знаех!
Тигърче, защо не се обадиш направо по телефона на Злати и Експри - те са на базара в момента.
Аз за съжаление няма да мога да отида, иначе бих ти купила.
Цитирай

Аз нямам възможност даже да мина оттам, но искрено ви се радвам и мислено поне съм с вас. Успех пожелавам, дано всички красоти се продадат bouquet
Цитирай

Стара Загора/Бургас

И аз бях там, и аз видях - наистина всички предмети изработени от децата са много красиви !!! bouquet
Не знам какво се е случило до края , но силно се надявам да е продадено всичко ! Praynig
Цитирай

Който е бил там, да разкаже как мина.
Цитирай

габрово

добър вечер от мен Hug
само днес ли беше базара newsm78
Цитирай

Добър вечер! bouquet
Незнам за базара...
Цитирай

Стара Загора

Който е бил там, да разкаже как мина.
Добро утро.
Аз бях там само преди обед защото цъцъра после заспа и аз бях в градинката. Нещата наистина бяха много хубави особено чиниите, които свършиха още предиобед.
Цитирай

Стара Загора/Бургас

Чакаме пресни новини от Експри и Злати Smile

Пък  и хайде да я изпишем тази тема - откога сме на 14-та страница #Crazy #Crazy
Цитирай

Стара Загора

Пък  и хайде да я изпишем тази тема - откога сме на 14-та страница #Crazy #Crazy
така е защото Експри няма нет  Mr. Green
Цитирай

Добро утро, аз ходих на базара и си закупих едно много сладурско мини пано. Браво на децата.
Когато отидохме със Стеф имаше група дечица от друг град /на екскурзия/ много мила картинка беше, как си обират паричките, за да си купят нещо от базара, макар и най-евтиното. Даже едно момиченце май си беше изгубило парите и плака- госпожата й й даде на заем. Страхотни деца- стана ми едно такова особенно.
Цитирай

Божеее- следващата тема няма кой да я пусне- въй въй въй  hahaha
Цитирай

Стара Загора

Божеее- следващата тема няма кой да я пусне- въй въй въй  hahaha
Ееее да не плачем.....в нет-зала ще влезе Експри ама нова тема ще имаме Mr. Green
Цитирай

Стара Загора

Е, па как няма да имаме нома тема...
Бегом марш...
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=194369.0
Цитирай

35 35 35
Цитирай

Стара Загора

Мини аз ти казах бе  Mr. Green
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-282 от 282 отговора