Стара Загора 28 - Преминаваме всякакви граници... Два пъти...!

  • 17 182
  • 282
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 855
Честита годишнина на патерица на KrisDiMar   bouquet Много любов ви желая   bouquet

Ние се завърнахме благополучно, времето беше прекрасно   grinning039 Искаше ми се да ви покажа повече снимки, но Експрес или Таткото на Ива, трябва да ми обяснят как ги правят малки и като се цъкне на тях да стават големи  newsm78 Затова сега ще са малко по-големи снимките, надявам се да са в позволения размер -

И новата прическа на Сисо Wink

# 211
  • Мнения: 6 243
Частната болница отваря на 1 юни.
Юруш, народе, може да се ражда вече "по европейски". Ще има упойки всякакви.
След моя опит със спиналната упойка при операцията, пари да ми дават, упойка при раждане няма да се съглася да си сложа. Ама сега нали това са модите newsm78

Иве, ако имаш регистрация във "фотобъкет", тоя номер става много лесно.
Ако снимките ти са някъде другаде, играчката е повече.. В този случай отстъпвам на Дидо удоволствието да ти обясни  Wink

# 212
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Иве, ако имаш регистрация във "фотобъкет", тоя номер става много лесно.
Ако снимките ти са някъде другаде, играчката е повече.. В този случай отстъпвам на Дидо удоволствието да ти обясни  Wink

А-а-а, никъде другаде... Само www.photobucket.com... К`во е т`ва обяснения...? Mr. Green

# 213
  • Мнения: 619
Какво правите ,бе хора?Има ли някой?

# 214
  • Мнения: 619
Мбрей,и Експри даже спи....

# 215
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Да, да... Спи, ама друг път...! Мечтииииии...!
Експри дебне...!!!

# 216
  • Мнения: 619
Честита месечинка на адаша!
Ще излиза ли някой днес?Визирам Хера и Ива,че ми липсват вече.

# 217
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
А бре, чета ви и се чудя... Какво е това чудо "месечинка"... Месечината не е ли горе на небето през нощта...?!?!? Снощи имаше хубава месечина... Пълни се към пълнолуние... Бихте ли били така добри, да ми обясните, какво е това, което си честитите като замаени...?
И ако Ива нарича някого адаш... То това е или нашия Иво или на Дони... Ако е нашия Иво, какво има, което не съм разбрал...?








# 218
  • Мнения: 619
Експри-благодаря за снимките.
На въпросите ти не ми се отговаря,изморена съм .

# 219
  • Мнения: 6 243
Докато вие дремете летаргично, вижте хората какви заглавия измислят
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=193007.msg0;boardseen#new

И после - Стара Загора била центъра на сексуалната революция. Център - друг път! Експри да взема  пример  Joy

# 220
Благодарим за поздравите Doni и ive1ina  newsm03

Да ви се похваля, днес опитахме за 1-ви път супичка от картофки, малко ориз и масло. Разбърках го, понеже засега нямаме още пасатор (ще трябва да го взема). Дадох му няколко малки (кафяни) лъжички от супичката, преди обяда. Малко мрънка, ама си хапна няколко лъжички, после му дадох да суче. Много се зарадвах, че папа от супичката, сигурно му хареса. Утре пак по малко. И така всеки ден, като увеличавам по малко.  newsm10

# 221
  • Мнения: 315
Благодарим за поздравите Doni и ive1ina  newsm03

Да ви се похваля, днес опитахме за 1-ви път супичка от картофки, малко ориз и масло. Разбърках го, понеже засега нямаме още пасатор (ще трябва да го взема). Дадох му няколко малки (кафяни) лъжички от супичката, преди обяда. Малко мрънка, ама си хапна няколко лъжички, после му дадох да суче. Много се зарадвах, че папа от супичката, сигурно му хареса. Утре пак по малко. И така всеки ден, като увеличавам по малко.  newsm10

Извинявам се за спама, но нещо се бъгна.  newsm09

# 222
  • Мнения: 315
Добро утро!  Hug

# 223
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Тишина.... Mr. Green

# 224
  • Мнения: 2 122
Добро утро мили съграждани, надявам се да сте изкарали весел уйкенд. чудех се как да го извъртя да не спамя  Mr. Green  

Общи условия

Активация на акаунт