Стара Загора 28 - Преминаваме всякакви граници... Два пъти...!

  • 17 184
  • 282
  •   1
Отговори
# 255
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Какви са тия тайни базари?

# 256
  • Мнения: 619
Явно са много тайни-и аз незнам.Злати днес видях,но явно не  е счела за нужно да ме уведоми.
Моника,добре дошла и благодаря още веднъж за пелената Simple Smile

# 257
  • Мнения: 6 243
Какви са тия тайни базари?
тайна - майна.
Тренираме за партизанки. Всички сме изненадани. Ама ти не си ли на работа утре? Или въпросът е риторичен?

# 258
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Злати днес видях,но явно не  е счела за нужно да ме уведоми.

Аз отчитам факта, че работя на края на света и едва ли мога да бъда много полезна, но въпреки това не ми стана приятно. И без това се чувствам достатъчно изолирана... явно трябва да свикна.

# 259
  • Мнения: 6 243
Не се чувствай. Това важи не само за теб. Не говоря ни най-малко за конкретния случай, а за това, че когато човек ходи на работа, неминуемо губи нишката на всички срещи, уговорки, ходения на кръчми и пр. Както се казва: Тhat's the way it is.

Аз лично чух за базара вчера, но понеже толкова рядко се виждам с вас, въобще не задълбах по темата. Така че утре ще дойда да се видим, пък ако мога и да помогна - берекет версин!

# 260
  • Мнения: 315
Честит Имен ден на: Емил, Емилия, Ема, Емма, Емо, Емилио, Емили, Емилиян, Емилияна, Емилиан, Емилиана и др. подобни имена!  newsm51 Да са живи и здрави, много щастливи и каквото си пожелаят да се сбъдне и много любов  txtloves , разбира се!  newsm03

# 261
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Мини , честит рожден ден на патерици .   bouquet  Много здрава , щастлива и влюбена да си ти пожелавам .
   За базара аз няма да мога да се включа но ако мога ще мина да ви видя. Laughing  Злати ако ми вземеш и хартииките за кексчета няма да е лошо че вече горя от нетърпение да ги ползвам . newsm22

# 262
  • Мнения: 619
Аз отчитам факта, че работя на края на света и едва ли мога да бъда много полезна, но въпреки това не ми стана приятно. И без това се чувствам достатъчно изолирана... явно трябва да свикна.
Аз като съм в центъра че какво от това?!Все тая,тъй че не се кахъри.

# 263
  • Мнения: 753
Здравейте, за какво е базара, на кого се помага, нищо не знаех, щях да си взема почивен ден, ако знаех, перфектна съм за раздаване на флаери newsm78 newsm78 newsm78

щях да разглася наляво надясно ако знаех както за предния базар....

Успех Ви пожелавам!

# 264
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Сега се връщам от общината, много красиви неща има, рисувани чаши, чинии и картички от децата от Дом Незабравка. Те си го организират с такова впечатление останах поне, ние сме доброволци. Дано се продадат нещата.

# 265
  • Мнения: 619
Танче,добре,че си ти да ни просветлиш.
  bouquet  bouquet  bouquet

# 266
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Дано не съм объркала нещо само, много са красиви нещата пак да кажа

# 267
  • Мнения: 753
ееее ами купете ми няколко красиви неща по ваш избор аз ще си ги платя после, моля Ви....няма как да дойда днес от работа, само ако знаех!

# 268
  • Мнения: 6 243
ееее ами купете ми няколко красиви неща по ваш избор аз ще си ги платя после, моля Ви....няма как да дойда днес от работа, само ако знаех!
Тигърче, защо не се обадиш направо по телефона на Злати и Експри - те са на базара в момента.
Аз за съжаление няма да мога да отида, иначе бих ти купила.

# 269
  • Мнения: 449
Аз нямам възможност даже да мина оттам, но искрено ви се радвам и мислено поне съм с вас. Успех пожелавам, дано всички красоти се продадат  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт