Един въпрос за претърпялите аборт по желание

  • 1 224
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 423
Здравейте! На 18 април направих аборт по желание. 10 дни след това кървях и спря кървенето. Вчера 12.05. следобед прокървих отново и реших че ми е дошло, но цяла нощ не ми е текло и до сега вече сме почти обяд пак не ми тече. Притеснявам се дали това е нормално и мисля да отида на лекар ако и до утре нямам кървене. Но все пак се допитвам и до вас, които сте минали по тоя път да ми кажете как е било, защото съм страшно притснена.

# 1
  • София
  • Мнения: 3 610
При мен кървенето спря още същата вечер,но след седмица пак прокървих няколко дена.Не съм ходила на лекар тогава,но в последствие нямаше никакъв проблем.Две год. след това родих  Peace

# 2
  • Мнения: 423
При мен кървенето спря още същата вечер,но след седмица пак прокървих няколко дена.Не съм ходила на лекар тогава,но в последствие нямаше никакъв проблем.Две год. след това родих  Peace
Благодаря ти, че ми отговори поуспокои ме!

# 3
  • софия
  • Мнения: 1 745
И при мен беше същото.Направих аборт преди месец.Няколко дни (два,три)кървях-малко.После 3,4 дни нищо.После пак няколко дена и пак нищо  Rolling Eyes.И аз мислех,че ми е дошло. Но всъщност истинския цикъл ми дойде чак сега на девети.
Май бях повече от нужното изчерпателна  Embarassed...

# 4
  • Мнения: 609
Аз съм правила 2-пъти аборти и да ти кажа беше по същия начин- кървене около седмица, и след това ми доиде цикълът. Не се притеснявай! Това е нормално. Дано всичко е ок.

Ели.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 227
schr, изпразни си кутията, искам да ти пратя ЛС, но не мога

# 6
  • Мнения: 3 521
При мен кървенето спря още същата вечер,но след седмица пак прокървих няколко дена.Не съм ходила на лекар тогава,но в последствие нямаше никакъв проблем.Две год. след това родих  Peace

1 към 1 с моя случай, даже и времето на раждане съвпада Peace.

# 7
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Нормално е, не се притеснявай Peace

Общи условия

Активация на акаунт