За калориите?

  • 2 501
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 605
Аз,не разбирам!Но всеки който ме е слуша,отслабва без диета,и си хапва добре smile3521!За това не искам да споря и да доказвам!А ОТНОСНО:
теории, разбирания, лекари, фитнес-инструктори и т.н
То за тва от толкова специалисти ,българина страда от затлъстяване newsm10
Както и сам се досещаш българина не е открил топлата вода - почти всички диети и модули за спорт са взаимствани от други страни. А като знаеш метод, по който можем и да си хапваме и да отслабваме - ми хайде де, кажи го! Ние всички това търсим, но...до сега никоя от нас не го е намерила. Това определено ще е топлата вода!

# 16
  • София
  • Мнения: 5 605
Потърсих какво си писал в другите теми и разбрах, че си на Дюкан. Но този режим примерно не е за мен. Пробвах-издържах ден и половина. Обичам плодове, обичам и фрешове и т.н. Яйца, кашкавал и разни салами не ям. На месото не съм му най-фенка. А да ям само кисело мляко и сирене не мога. И освен това пак не съм съгласна, че една пържола е по-полезна от една ябълка.

# 17
  • Мнения: 4 678
Пържола срещу ябълка?
 smile3508Зависи по кое време?! smile3503
А тоя Дюкан не го познавам smile3506

# 18
  • София
  • Мнения: 5 605
Пържола срещу ябълка?
 smile3508Зависи по кое време?! smile3503
newsm78

# 19
  • Мнения: 2 220
Не яж ябълки вечер!По добре лимон! thumbsup

Поци, много те моля да обясниш това... Винаги съм вярвала, че плодовете, когато и както да са приемани, и в каквито и да е количества, може да са само от полза за организма и килограмите... Но в един момент ми се случи нещо, което ме озадачи и вярвам, че ти можеш да ми дадеш отговор. Спрях да ям след 19 часа, а преди  това вечер си похапвах всякакви дребни нещица, които обаче си бяха доста сериозни. И вярвах, че като с магическа пръчка ще отслабна. Да, ама не... За да залъжа желанието за храна, изяждах поне 2-3 плода (ябълки най-често). И не свалих нито грам... Защо е така?  Crossing Arms

# 20
  • Мнения: 4 678
smile3538

Последна редакция: пн, 14 май 2007, 10:28 от Поци

# 21
  • Мнения: 2 220
Аз не те нападам...
Напротив, исках да получа малко повече инфо, не знам защо си приела думите ми така. При мен случаят беше такъв, че спирах храната в 7 вечерта и час и половина два по-късно започвах с плодовете.

# 22
Кое те кара да мисли6,че ябалката е по-полезна от месото ?

# 23
Поци,обясни ни за плодовете и кой как и кога трябва да се приема,защото явно не сме много наясно с нещата или поне аз.До сега не знаех,че не трябва да се ядът вечер.

# 24
  • Мнения: 4 678
Кое те кара да мислиш ,че пиша глупости!
И ,че не разбирам разни работи smile3504

# 25
  • Мнения: 4 678
Ами останете си  ignore2дебели,и не ме търсете

# 26
Аз сериозно те моля да обясниш,защото ми стана интересно и явно греша някъде.

# 27
  • София
  • Мнения: 5 605
Ами останете си  ignore2дебели,и не ме търсете
Страшно войнствено си настроен. А и поста ти не е никак мил. Ние ти задаваме въпрос, ти ни викаш - ми останете си дебели. В няколко теми те питам едно и също, не се заяждах в началото, просто ми стана интересно това, което и ти знаеш. Но явно имаш някакъв проблем! Ама хич не мога да разбера какъв. А и не забелязах някой специално да те е търсил. Това е женски форум на скоро родили мами, които още не могат да влезнат във форма. Какво правиш ти тук? А и с такова отношение...

# 28
  • Мнения: 4 678
Извинявам се smile3525
Илизам newsm10

# 29
  • Мнения: 2 220
Ами останете си  ignore2дебели,и не ме търсете

Нищо не разбрах... Не мисля, че съм те обидила с нещо! Просто помолих за обяснение, но явно няма да го получа. Nevermind....

Общи условия

Активация на акаунт