Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 13 май 2007, 18:55 ч.

Какви витамини пиете?

• 3 675
  • 71
  •   1
Отговори
На мен ми препоръчаха "О МАМИ", но нищо не съм чувала за тях? Някоя пила ли ги е? А какво пиете Вие? newsm78

# 1
За момента само фолиева киселина.Предишната си бременност пих Матерна.

# 2
  • София
По време на бременността пиех фолиева киселина и Матрена, а в края - Магнезий. За зъбите пиех Зимафлуор.

# 3
  • Прага/Чехия
Аз пиех Гравитал.

# 4
  • София
Pre-Natal.Казват че са по-добри от Матерната. Peace

# 5
А чували ли сте за "О МАМИ" и какви са отзивите?
В една аптека ми казаха, че " О МАМИ" са повече за след раждане ( повреме на кърмене) и ми препоръчаха МАТЕРНА( а уж е спряна от производство?! newsm78). А пък фолиевата я изпих  Joy

# 6
  • Варна
Центрум Матерна и Фоли Феро - предписани от гинеколог  Peace
Според мен се припокриват, но...щом така казват - изпълнявам. Само да не се издуя като балон. При предната бременност пих Матерна в 7-ми месец и напълнях с 4 килограма и веднага ги спрях.
За О МАМИ - чувам за първи път  newsm78

# 7
Neoxid i Gerikaps

# 8
  • Milano / Como
До 3-ия месец фолиева, сега Матерна и Зимофлор.

# 9
  • Белгия/София
Пиех Омнибионта.

# 10
От четвъртият месец пия Центрум Матерна, преди това 4-5 месеца преди да забременея пих фолиева киселина до началото на четвъртия месец някъде. Сега и Зимафлуор когато се сетя пийвам по една таблетка. Всичко това ми беше изписано от АГ-то ми.

# 11
  • Габрово
Пиех Фолацид,Матерна само в първите месеци.

# 12
 Фолиева пиех до края на третия, сега нищо Sunglasses

# 13
  • София Западен парк
Никакви по препоръка на лекарката ми и при първата и сега при втората бременност пиех само фолиева киселина !!!

# 14
А тази Центрум Матерна за какво по-точно е ? Ако има желаещи да отговорят да пишат. Аз не пия в момента нищо понеже нищо не ми е изписала Аг -то. Знам че ако желая мога да пия някакви витамини по желание, но нищо задължително засега. Някакви идея какво мога да пия като витамини?    Sunglasses

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт