Като сме бременни трябва ли и да сме бедни???

  • 5 776
  • 113
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 634
Миналия петък се събудих с 1 пола, 1 панталон и 3-4 блузи, които още да ми стават. Тъй като ми предстои морска почивка реших, че е време за пазар. Няма такова просто същество като българската продавачка!!!  #Cussing out Мисля, че в студентските години всички сме били продавачки/сервитьорки, така че имаме "поглед" върху нещата и отвътре.
Нямаше магазин, в който да не бях "премерена с поглед" или по точно портмонето ми, като за начало.  Money Money Money
После изслушах всички коментари за това как няма размера да ми стане и т.н. Хора, аз се опитвах да си купя обувки и шапка!!!   #2gunfire Никоя не ми предложи да седна или да си оставя някъде торбите......
Това обаче, което най-много ме вбеси и е повод да пиша, е "информацията", която получавах - "Ами те струват 100лв., 50лв, 200лв.......", "И това ли? Ще стане повече от 70лв.!", "Вие май сте богата снаха!".  Една дори си позволи да ми каже "Можете ли да си го позволите?!".  #Crazy
Погледнах се в огледалото: пола, блуза, сандали. Всичко прано, без петна и кръпки...Значи проблема не е в мен. Стана ми много тъпо! Може и от хормоните да е, но ми се доплака.  Sad Шопинг-а ми беше развален!  Cry
И днес ми стана още по-мъчно, защото ходихме с мъжа ми до 1 магазин, на който разположението позволява да се вижда кой с каква кола идва. Сещате се как бях обслужена...   bouquet, а пак си бях бременна и по сандали. И това в столичните магазини, а дали е още по-брутално и в провинцията?!

Явно трябва вече да влизам с колата в магазина, пък може и да съм с халат!!!  Thinking

# 1
  • Мнения: 1 095
Брутални продавачки има навсякъде,ето аз съм от провинцията,но явно не съм толкова добра душа като теб,аз им навирам (на продавачките) в очите,че аз съм клиента, тоест техния Бог Simple Smile много се кефя,като ги изнервя тотално  Twisted Evil
Все пак те са си виновни, да не са се държали гадно  smile3534

# 2
  • Мнения: 1 952
Продавачка и сервитьорка е диагноза. Ужасно племе с огромни претенции и никакво покритие.
В 99% от случайте нагли и прости.

# 3
  • Мнения: 1 095
 Joy Joy Joy Joy
Точно така мисля и аз ,Лили !  bouquet

# 4
  • Мнения: 9 894
бе къде ги намирате такива продавачки бееее  hahaha
сериозно, никога не съм попадала на такива и ми е непонятно. Кажи магазините.

# 5
  • Мнения: 1 095
Ела в Добрич, ще те разведа,ама няма да ти стигне 1 ден  Joy

# 6
  • Мнения: 1 409
Продавачка и сервитьорка е диагноза. Ужасно племе с огромни претенции и никакво покритие.
В 99% от случайте нагли и прости.
Peace
Не се ядосвай на такива простачки.Просто смени магазина,все ще попаднеш на някоя свестна,която ще ти обърне нужното внимание.

# 7
  • Мнения: 4 664
Не се коркай, а кажи каква кола караш Mr. Green

# 8
  • Мнения: X
Не е задължително да си бременна, за да имат такова отношение.На втора страница на Клюкарника има същата тема.
И там питах,и тук също питам:Защо търпите подобно отношение?Нали имат шефове тези продавачки?

# 9
  • Мнения: 3 423
А на път към къщи качи ли се на такси?

# 10
  • Мнения: 5 468
Чак толкова не трябва да ти дреме на финтифлюшките...
И на мен са се надували. И са ми се усмихвали. Всякакви ги има. Все тая... аз имам ли пари и харесва ли ми нещо, никакъв поглед не може да ме стресне Joy.

Дразня се, когато някой ми обяснява, че нещо изобщо не е скъпо, все едно тя ще си го купи, ако е купувач. Хе... колко заплата получава една продавачка, за да е толкова надменна, че е баровка? 500 лв. макс, нали? Ми да не ми се надува тогава и така...

Веднъж така в едно кафе в един вход на блок в Люлин 5. Абе, всичко по 1 лв. Колко е млякото с нес кафе? - 1 лв., а сока - 1 лв., а колата - 1 лв., а Бонибона? - 1 лв...., аааа... Възмущението ми явно е проличало на лицето, а педерунгела надменно ми вика: "Кво, скъпо ли ти се струва?", това и чаках Joy, като викнах... съжали, че ме е подбъзикал hahaha, чуди се къде да се свре. А, не... съвсем евтино ми се струва... в гаражното му кафене... аре, дий! #Cussing out Друг път да не се закача с кака си, щото като се чувствам преебана, много се ядосвам Crazy.

# 11
  • Мнения: 6 607
Не съм случвала на такива продавачки и слава-богу .

# 12
  • София
  • Мнения: 4 423
На въпроса ти отговарям, че в никакъв случай не е задължително и да сте богати!!!

# 13
  • Мнения: 25 441
Аз пък да попитам, а само с богатите ли трябва да са любезни въпросните продавачки?  newsm78
Или бедните - кучетата да ги ядат. Да са крали и те, ама ха!  Crossing Arms
Боже, боже, докъде ще я докараме с тази пишман-снобария, не знам...  ooooh!

# 14
  • Мнения: 5 228
Данте, теб кое точно те обиди - това, че са те помислили за бедна, или това, че продавачките се отнасят зле към неплатежоспособните?

Общи условия

Активация на акаунт