Как трябва да рита през 21 г.с.

  • 1 059
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 066
За първи път ме ритна през 18 г.с. от тогава до сега само усещам че по-често започва да рита но силата си е все една и съща. Не ме буди през ноща не се върти само леки ритничета. Лекарката каза че щяло да бъде спокойно. Имам приятелка на която и се разказва играта и не я остава на мира. При вас как е?

# 1
  • Мнения: 256
Моето бебче доскоро риташе доста, но в общи линии слабичко. Последните няколко дни пък рита рядко, но затова пък доста по-силно. Предполагам почва да му става по-тесничко вътре и затова така си е сменило режима  Crazy И аз понякога се притеснявам кое всъшност е нормалното, но най-вероятно всяко бебоче си е индивидуалист и си рита както си ще Grinning

# 2
  • Мнения: 990
При всяко бебе е различно. Понеже бях бременна с близнаци , ще ти кажа , че единия го усещах съвсем леко , докато другия правеше такива лупинги  ooooh! и нямах мира изобщо. Не се притеснявай всичко е наред  Wink. Лека бременност   bouquet

# 3
  • Мнения: 1 251
За първи път ме ритна през 18 г.с. от тогава до сега само усещам че по-често започва да рита но силата си е все една и съща. Не ме буди през ноща не се върти само леки ритничета. Лекарката каза че щяло да бъде спокойно. Имам приятелка на която и се разказва играта и не я остава на мира. При вас как е?

Има време да започне да те рита по-силно и да те буди евентуално. То си се върти, ама е още малко и не се усеща толкова осезаемо още. След време като наедрее ще видиш какво се вика ритници и подскачане на целият корем като реши да шава. Laughing Усещането е страхотно, даже някой път нарочно го потупвам през корема, за да го видя къде се е настанил в даден момент. Просто му се радвам много още от сега. Може и да го ядосвам така, защото някой път доста сериозно ми отвръща на "удара".

# 4
  • Мнения: 1 555
Не се притеснявай  от 7 месец нататък ще има да те рита  Grinning и то как  Hug  При първата бременност  синът ми беше едро бебе и доста отраничко си ме риташе силно и усезателно го усещах, а сега с госпожицата е по-нарядко, но пък по- силно ! Всяко детет си е различно проличава още в коремчето, макар че ако не ритало и дивяло, докато е било в корема, не означава че няма да го прави като се роди   Wink

# 5
  • Мнения: 9 973
всички магарета си приличат,но не всички се казват Марко!Един ден слабо,друг-силно-просто се настрой миг за миг Peace

# 6
  • Мнения: 2 066
Много ви благодаря  Laughing

# 7
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 434
Дъщеря ми беше много спокойна бебе в корема ми-почти не усещах да ме рита и затова през ден-два бях на УЗ BlushСпокойно Peace

# 8
  • Мнения: 7 914
при всяко бебе ритането си е индивидуално Peace

# 9
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
И Габи не е ритала много,но за сметка на това се въртеше  Joy.Корема ми мърдаше като живачна капка  hahaha

# 10
  • Мнения: 1 121
Аз лично чак след 28 г.с. започнах да усещам раздвижване, преди това - почти нищо. Много се притеснявах, но всяко бебе си е различно, може би моето е просто по-тихичко.

# 11
Моето бебе беше много кротко,дори и в големите месеци не съм я усещала много.Е, сега пък ми разказва играта...

# 12
  • Мнения: 114
Докато бях бременна със дъщеря ми, тя риташе малко, повоче се въртеше но като цяло беше спокойна.Сега това бебенце го усещам ощте от края на 3 месец и се очертава да е по буйно и повече да рита.А снаха ми като беше бременна нейния юнак не я оставаше на мира.Тя дори неможеше да спи, той много риташе.

# 13
  • София
  • Мнения: 5 683
Аз започнах да го усещам към 18 седмица ......леко пърхане нищо кой знае какво Flutter От 23 стана по така,но пак не много силно но си риташе вече Mr. Green а сега поритва и се намества дори и  е много сладко:) а не го лиусета няколко часа лекинко си потупвам тумбачето Crazy и той започва да шава!  Flutter Party

# 14
  • Мнения: X
Леки са ритничетата, защото си само в 18 седмица. То бебето си има място все още за въртене и думкане и затова не го усещаш така силно. При мен с всяка седмица става все по-осезаемо.
От две седмици ми мести целия корем.  Grinning Чакам да видя с напредването на месеците как ще е.
Леко бременеене и се радвай, като стане по-голямо да не ти се допишква от ритници.  Laughing Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт