Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Ами от около една седмица малката има обрив на едната си ръка около китката .Само там е обрива по ширината на цялата ръчичка а дължината около 2 см . Мажа я от 4 дена с алергозан но не отминава .От днес и давам Фенистил капки .
Въпросът ми е ако е хранителна алергия няма ли да се разпространява обрива ? Или какво друго може да е според вас ?
Почивните дни го нямаше личният и лекар  - но ще го посетим тези дни .
Цитирай

Варна

Аз имам алергия от някои храни,обрива не ми е по цялото тяло,така че не е изключено.Отидете на кожен той най-точно ще ви каже Peace
Цитирай

Дъщеричката на една приятелка получава обрив по ръчичката от яйца и шоколад,така че  е възможно да е хранителна алергия,но най-добре на кожен лекар.       
Цитирай

Дъщеричката на една приятелка получава обрив по ръчичката от яйца и шоколад,така че  е възможно да е хранителна алергия,но най-добре на кожен лекар.       
ThinkingАко е хранително е по-скоро от яйца според мене. Страшно много ми напомня това на мой обрив от ученическите ми години. Малкия се беше изринал от прекалена консумация на шоколад, но под формата на петна по тялото, не само по ръцете.
Освен Фенистил капки има и Фенистил крем. Може да ги съчетаеш. Но най добре е консултация с кожен лекар. Успех  Hug
Цитирай

Благодаря за отговорите .Утре ще я водя на лекар да видим той какво ще каже .А при хранителна алергия според мен би трябвало да се обрине по цялото тяло а това е само на едната ръка newsm78.
Цитирай

На Тошко началния обрив от варицела започна от ръчичката.
Цитирай

Варна

Благодаря за отговорите .Утре ще я водя на лекар да видим той какво ще каже .А при хранителна алергия според мен би трябвало да се обрине по цялото тяло а това е само на едната ръка newsm78.
Не е така,писах ти по-нагоре.Аз получавам на малка площ,например на единия крак точно на коляното имам в момента.Останалата част от тялото ми е чисто
Цитирай

Shocked аааааааа стоп  Rolling Eyes. Той е почти от една седмица Thinking
Цитирай
Заведи го на кожен и мойта дъщеря има на дланите казаха че е екзема от потенето се получава Изписаха и дипрогента и ериус
Цитирай

А ааа дано да не е това дето съм го писала Peace

Заведе ли детето на лекар...да го прегледат?
Цитирай

А ааа дано да не е това дето съм го писала Peace

Заведе ли детето на лекар...да го прегледат?

Да заведох я изписаха и Дипрозон за мазане .Обаче в упътването пише че не се препоръчва под 12 години ooooh!.Мажа със страх Tired Confused Crying or Very sad
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.