Рискова бременност ли е? Да се помолим, моля ви!

  • 3 770
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 098
Ще се моля за приятелката ти, дано всичко с бебето и с нея е наред.  Praynig

# 16
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Моля се за приятелката ти и бебока! Дано всичко е наред и се размине без последствия.  Praynig

# 17
  • Мнения: 547
Надявам се всичко с бебето и майката да е наред.Защо не пуснеш този въпрос и в Зачатие.Там пише една лекарка - Мели.Не е специалист по инфекциозните заболявания,но винаги дава точна информация и е много отзивчива и загрижена.Дано всичко да се размине.Не е ли неприемливо една бременна жена да лежи в инфекциозно.Тя е със заушка,но там има хора и с други инфекциозни заболявания.Не е ли опасно от гледна точка на други зарази.Не искам да те плаша,просто това ми мина през главата и се ужасих,защото болниците са с общи бани и тоалетни,общ стол,общи помещения за някои лечебни процедури и храненето и процедурите,а и изследванията ги правят на стаден принцип-под строй.Поне моя опит с болниците е такъв.Не може ли да си е в къщи и да ходи на изследвания и прегледи.

# 18
Дано всичко бъде наред с приятелката ти и бебчо!!! Praynig Praynig Praynig

# 19
  • София
  • Мнения: 7 242
Ще се моля всичко да е наред с приятелката ти и бебчето Praynig

# 20
  • Мнения: 2 422
ООООООООО ТОВА Е УЖАС ДАНО ДА МИНЕ ВСИЧКО БЕЗ ПРОБЛЕМИ ЩЕ СЕ МОЛЯ   newsm17 newsm17 newsm17
пиши на лични на Мели със сигурност ще ти даде по вярна информация от нас

# 21
  • Мнения: 1 029
Съжалявам много... дано имат късмет!   Praynig

# 22
  • Русе
  • Мнения: 2 354
ох, милата!
Дано всичко мине благополучно   Praynig   Praynig  Praynig

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Дано всичко с Милена и бебето е наред. Praynig Praynig Praynig

# 24
# 25
  • Мнения: 11 607
Слава на Бога,че Милена не поддържа висока Т, но се била издула цялата.....

Гинеколог още не е ходил при нея, била на диета, ядяла само солети, на системи, но гласът и звучеше по-бодро да ви кажа...Следобед ще ходим при нея и ще докладвам по-късно как е що е...

Благодаря на всички за молитвите и ...да ви се върне доброто стократно, мили майчета!

# 26
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Мама Цоцоланка, как е Милена? Стискам палци Praynig!
Предай й поздрави от Августинките Hug.

# 27
  • Мнения: 11 607
Мами, изследванията на Милена не са много добри...... Sad Sad Sad С що лекарства я натъпкаха и резултатите същите както когато я приеха първият ден......

Утре ще ходи на лекар, защото нещо не усеща Бебо.......

 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17

# 28
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Оле, Маме, днес си мислех за нея Confused...
Ще се моля всичко с Бебчо да е наред, пък дано вече е промърдал Praynig Praynig Praynig.

# 29
  • Мнения: 11 607
mari_eta  ако знаеш как ми се реве като магаре........Направо съм се побъркала честно да ти кажа......Нищо не ме радва в последно време заради всичко,което става с Милена. Незнам, незнам дали вие имате такава приятелка,която ви е по-близка и от сестра.......Ама с Милена сме си повече от сестри......И сега все едно част от мен страда, все едно аз съм болна, все едно аз чакам бебе.....Чувствам се ужасно!

Дано помръдне,че Бебо май рита по-ясно нощно време(така казва Милена),а и да си призная честно моята Рая също беше нощна птица....През деня никаква, но нощно време...футбол играеше до сутринта......

Общи условия

Активация на акаунт