Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Проблемно забременяване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 25 отговора

И аз не знам къде...

Момичета,
Създавам тази тема защото смята, че много от нас са потърсили и този вид помощ. Може и на някои да е помогнало!

Аз започвам първа - чух, че местността Рупите край Петрич, където живя великата баба Ванга е с много силни магнитни полета и много жени които не можели да забременея са потърсили помощ в тази местност. Казват че много успявали след това! Дано!

Не смятам да се отказвам от всичко останало, но мисля да опитам и такива варианти!
Цитирай

Момичета,
Създавам тази тема защото смята, че много от нас са потърсили и този вид помощ. Може и на някои да е помогнало!

Аз започвам първа - чух, че местността Рупите край Петрич, където живя великата баба Ванга е с много силни магнитни полета и много жени които не можели да забременея са потърсили помощ в тази местност. Казват че много успявали след това! Дано!

Не смятам да се отказвам от всичко останало, но мисля да опитам и такива варианти!
Всичко е Божа работа!Успех!
Цитирай

Добрич

Разбира се, човек постоянно се надява отнякъде да стане чудото. Има много такива места, хора и т.н. които са помогнали на отчаяни жени. Не се отказвай. УСПЕХ! newsm10

Имам адрес на една възрастна жена, която дава билки - ако искаш, пиши ми.
Цитирай

Варна

Момичета,

bouquetздравей те и от мен аз сам чувала същото за КРАСТОВА ГОРА
Цитирай

Стара Загора

здравейте,
аз също съм вярваща и мисля ,че едно забременяване е и Божа работа.Вярвам в чудодейните икони на СВ.Богородица.
Цитирай

Варна

здравейте,
аз също съм вярваща и мисля ,че едно забременяване е и Божа работа.Вярвам в чудодейните икони на СВ.Богородица.

Peace
Цитирай

Варна

Срам ме е да призная, но седмица преди да разбера че съм бременна ходихме до Арбанаси, там  има чудодейна икона на света Богородица. Запалих свещичка и се помолих да забременея ( с мъжът ми опитвахме повече от година). След 1 седмица, закъснение и две чертички. Явно когато съм запалила свещичката съм била вече бременна ( изобщо не се чувствах по-особено), но факта си е факт.   newsm10
Цитирай

Добрич

Защо да те е срам? Надеждата умира последна, а всеки се надява рано или късно да гушне рожбата си.
Цитирай

здравейте,

Peace
  Peace Peace Peace
Цитирай

София

здравейте,

и аз съм на това мнение.Вчера ходих да се помоля на 3-те икони,които бяха в София.
 Иначе и аз съм чувала за Кръстова Гора.
 Миналата година на 15.08 оставих на иконата на Богородица едни детски чорапки.След 10 дни съм забременяла с близнци,е послед си ги прибра Sad , но тази година ще направя същото. Very Happy
Цитирай

София

Манастира св. Мина, Руската черква
Цитирай

BABYLAND

Срам ме е да призная, но седмица преди да разбера че съм бременна ходихме до Арбанаси, там  има чудодейна икона на света Богородица. Запалих свещичка и се помолих да забременея ( с мъжът ми опитвахме повече от година). След 1 седмица, закъснение и две чертички. Явно когато съм запалила свещичката съм била вече бременна ( изобщо не се чувствах по-особено), но факта си е факт.   newsm10

А защо пък да те е срам да признаеш?  Thinking
 На ЦВЕТНИЦА тази година, като бяхме на черква си запалих свещички - една за здраве, една за семейството, една за момичетата от форума тук...и една за наше  бебенце с мъжа ми. Било е точно седмица след оплождането. Хал хабер си нямах, че вътре в мен се е зародил нов живот. Молех се от сърце - така както го правя всеки път. После на Великден пак бяхме на черква -отново направих същото. На връщане към хотела си купих тест - ей така, за майтап. Резултата беше положителен. Вярвам в Господ и в подкрепата му.
Цитирай

И аз не знам къде...

Аз също вярвам в Господ, Исус Христос и Света Богородица. Винаги паля свещички за здраве и за още един член на семейството!  newsm10 newsm17
Цитирай

B HONDA CIVIC

Незнам вече в какво и кого да вярвам толкова молби и нищо толкова лекарства и нищо....нищо ....и пак нищо не помогна на мъжът до мен да вдигне глава и да каже: АЗ съм мъж. ---- гледа децата на приятелите си и обръща глава от мъка  Sad. Та на кого да се моля вече незнам кажете ми.  Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Имам чувстово, че вярвам в нещо нереално ооооооооххххххх докога????????????????? Thinking
Цитирай

maiapetrova недей така!!! Остава ни само вярата!!! Това е единственото, което имаме и не трябва никога да ни напуска. Има много такива места. И сигурна съм много забременяли вследствие на религиозни ритуали. Аз примерно знам за манастир на Св. Петка в Пещера. Има поверие, че всеки четвъртък срещу петък тя обикаля църквата и лекува хората, които спят там. Има излекувани хора след такава нощ. И едно нещо мога да кажа - дори да не помогне вярята не може да навреди и е единственото, което ни крепи!!! Ще каже ли някой с какво голямо нещо е сгрешил, че Господ го е лишил от най-голямата радост на живота???? Не знаем - остава да се молим и да чакаме един ден пилето да дойде и при нас. Трябва да сме силни, борбени и вярващи и сигурна съм, ще усетим най- голямото щастие, колкото и трънлив да е пътя!!!  bouquet
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 25 отговора