Ягодка - обсъждане на продукти /14-31 май/

  • 13 944
  • 293
  •   1
Отговори
# 1
# 2
  • Мнения: 6 619
Запис и от мен .
Няма ги намаленията още .

# 3
  • Мнения: 3 010
Ей монда супер си както винаги  Hug !!! От къде ги изкара?!

# 4
  • Мнения: 332
монда благодаря  bouquet

# 5
  • Мнения: 1 724
Браво Монда Hug

Момичета, да Ви питам ако поръчвате тестери на парфюми и кремове например, как идват тестерите отделно като парфюмите или заедно с останалата козметика?

# 6
  • Мнения: 6 619
Браво Монда Hug

Момичета, да Ви питам ако поръчвате тестери на парфюми и кремове например, как идват тестерите отделно като парфюмите или заедно с останалата козметика?
Отделно и се бавят доста поне при мен.

# 7
  • Мнения: 4 202
Ей, монда, това с мини тестерите е гениално дето си дала линкове, аз се онзи ден доста време си убих да намеря какъвто и да е за 3ти продукт  Wink

# 8
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Момичета,извинете ме ,че се отклонявам от темата,която разисквате,но понеже съм в невидение ще ви попитам 3те стъпки има ли ги във вариант за чувствителна кожа?

# 9
  • Мнения: 13 512
заслугата не е моя, а на дръндрън и над таб. Така или иначе, смятам, че е много полезно.
Момичета,извинете ме ,че се отклонявам от темата,която разисквате,но понеже съм в невидение ще ви попитам 3те стъпки има ли ги във вариант за чувствителна кожа?
Да, има ги във вариант mild

# 10
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Благодаря ,Монда!Предполагам,че нямат общо с 3те стъпки за суха кожа или греша?

# 11
  • Мнения: 13 512
Благодаря ,Монда!Предполагам,че нямат общо с 3те стъпки за суха кожа или греша?
за суха кожа са единица, а за чувствителна- майлд. Сега ще ти пусна линкове,момент
1ва стъпка
2-ра
3та
или 3-та закомбинирана към  мазна кожа

Последна редакция: пн, 14 май 2007, 14:34 от monda

# 12
  • Мнения: 13 512
Не трябваше ли днес да сменят офертите? newsm78Явно няма да е днес,щом досега не са.

# 13
  • Мнения: 2 936
сигурно утре -15.05 ще ги сменят  Thinking

# 14
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Благодаря,поне да знам какво да си купя от магазина.Явно нещата вървят към 3те стъпки за чувствителна кожа-бузките ми са почервенели и обринати.

Общи условия

Активация на акаунт