Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Sofia

Снощи случайно се натъкнах на един детски клуб за който не бях чувала - "Приказка без край" в Гео Милев.
Беше затворено, но дори отвън изглеждаше прекрасно място.
Наскоро двамата ми сина имаха рождени дни. Единия празнувахме по стара традиция в стария Ментов носорог. А този на малкото в един нов клуб находящ се на пазара Ив.Вазов - Джулиленд.
Замислих се дали ако не знах за тази приказка нямаше да направя и първия рожден ден на ново място.
Постоянно се чува за някой нов клуб, но признавам, че зная само за неколцина.
Искате ли да направим един списък с детските парти клубове, препоръки за тях и ориентировъчни цени? Мисля, че ще бъде доста полезно, когато взимаме избор за парти. Този списък може да се приложи към някоя от закачените теми.

Ако има такава тема - тази може да се трийне.
Цитирай

За Приказка без край скоро имаше една тема, доста скандална. Собственичката се защити, но името на клуба вече е порядъчно оплюто.
Препоръките са много субективни... За една случка в друг детски клуб в Гео Милев знаех от собственичката- моя близка приятелка. Тук майката разказа нейната гледна точка... ами можеш да се хванеш за главата от версии Crazy
Иначе има списък на детските клубове с линкове към сайтовете им, където пише и цените. Те са горе-долу еднакви навсякъде.
Цитирай

София

Извинявам се, че вдигам толкова стара тема, обаче съм се размислила за РД на дъщеря ми, който е чак през есента и преглеждам старите теми.
dodo_dodo ме заинтригува много с този клуб Джулиленд на пазар Ив. Вазов, т.к. живеем вблизост, но не знам за съществуването му. А мястото ми е много удобно. Може ли подробности?
РД на Цвети сме празнували винаги в Мики Маус. Много сме доволни, но на мен вече ми омръзна, а и там е по-подходящо за по-малки деца.
Цитирай
prikazka bez krai
e vazmojno nai skapia detski klub.i mnogo,mnogo lajat v smetkite,a sobstvenichkata e meko kazana super nagla
.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.