Спейс бегс

  • 1 118
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 242
http://www.topshop.bg/index.asp?pid=8478&tn=productview Някой ползвал ли го е и дали може да ми каже от къде да си поръчам на по-ниска цена. Имам спомен, че и в Метро-каталога съм ги виждала  newsm78  Благодаря   bouquet

# 1
  • Мнения: 4 422
Ще следя темата.

# 2
  • Мнения: 126
Ето тук http://www.tv-butik.com/index.asp?tn=productview&c=2609&pid=15991 но са 5 броя, а в първата оферта са 5 +2 подарък. В метро доколкото си спомням бяха около 15 лв. за 2 броя.
И аз се интересувам от мнения, ако някой е ползвал Hug

# 3
  • софия
  • Мнения: 1 745
Една приятелка си купи седемте и ми каза,че е много доволна!На скоро нещо се разприказвахме и казах,че съм се замислила и аз да взема,но тя ми каза,че тези дни ,за нещо погледнала в този гардероб в който е прибрала неща в пликовете и те се били развакумирали и "зей нали"  Rolling Eyes!Та аз пасувам,за въпросните пликове,за сега  Wink!

# 4
  • Мнения: 1 737
2 мои роднини си купиха преди година, от тогава не са им се развакуумирали и аз си поръчах. На мен биха ми били полезни, дори и да се развакуумират след това, важното е в началото да успея да набутам в гардероба колкото се може по-голямо количество с дрехи.  Crazy

# 5
Аз искам да ви попитам,мога ли да сложа в тях олекотените юргани,и сплескват ли се така че да не заемат много място в гардероба?

# 6
  • Мнения: 2 936
а след като се извадят дрехите  newsm78 или там каквото и да е...?не са ли намачкани,сплескани....

# 7
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Записвам се за темата, че пътувам много и биха ми свършили работа (евентуално).

# 8
  • Мнения: 804
Аз си купих два броя пликове от МЕТРО,защото съм им мераклия още откак ги пуснаха на пазара,ама все не ми се даваха 80 лв.

Та,тази година хванах прИмоцията в МЕТРО и си ги купих. Прибрах се доволна,в по-малкия плик наслагах зимни дрехи на децата (разбирайте якета, дебели панталони и прочие обемни неща,дето ми заемаха половин гардероб) и действително събра доста. Вакуумирах го и го прибрах надлежно там,където преди седяха тези дрехи. След 10 дни го вадя ,че търсех нещо и се оказа,че се е развакуумирал. Децата отричат да са го бодвали с игла,но на мен на това ми прилича. Като го вакуумирам,изпуска отнякъде,та затова мисля,че това е причината.

Другия плик,в който сложих олекотени завивки си ми е цял и не развакуумира. Той е в нашата стая...

# 9
  • Мнения: 1 327
не си давай парите, определено не си заслужава!
на първия път ако не се развакуумира, на втория със сигурност ще се отпусне за отрицателно време. А във втория случай по-евтино ти излиза да си купиш обикновени чували от пазара  Wink
единия плик първия път не изпускаше въздуха, тоя път го изпуска за 1 ден. Слагах хартиено тиксо там, където усещах, че пропуска, но резултат няма. Много съжалявам, че си дадохме парите за тях.

# 10
  • Мнения: 13 512
Аз си купих миналата година и вси1ките ми се развакумираха след няколко дни /а не месеци/. Тази година завивките ги прибрах в чували за боклук- след като ги натъпках, изсмуках въздуха с прахосмукачка, залепих с тиксо  и оставих един малък отвор, за да доизсмуча въздуха и залепих. Никакъв проблем-станаха почти на кора.

Последна редакция: вт, 15 май 2007, 00:29 от monda

# 11
  • Мнения: 242
Много благодаря за отговорите  Hug
Явно идеята е добра, но реализацията не я бива. Ще трябва да прилагаме разни номера.
Монда, много добра идея   bouquet Ще се пробвам и аз. Само трябва да са от тези, които са по-дебели и не толкова миризливи  Mr. Green
Жена на мъжа си, явно е въпрос на късмет. Едва ли децата са виновни  Peace

# 12
  • Мнения: 171
Аз си взех от тези в Метро, отваряла съм ги 6-7 пъти до сега и не са дали никакъв дефект.
Особено за якета, олекотени завивки, възглавници и други такива обемни са супер  Hug

# 13
  • София
  • Мнения: 551
От две години ги ползвам и съм много доволна.Не съм имала проблеми.

Общи условия

Активация на акаунт