Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 14 май 2007, 09:56 ч.

Изгубен акт за раждане

• 9 728
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
Ходих да записвам малкия на детска кухня, после се мотахме по пазара и магазините и като се прибрахме открих, че актът за раждане, заедно с купените купони в него липсват ooooh!. Със сигурност не съм ги забравила в детската кухня, защото си спомням много добре, че като ми върнаха акта си го прибрах в чантата. Най-вероятно е изпаднал по пътя, като съм бъркала в чантата за други работи.

Въпросът ми е как се процедира при тази ситуация. Купоните най-вероятно наново ще ме накарат да си ги купя. Нов акт за раждане от общината ли се вади, някаква такса плаща ли се и други подробности, ако някой е бил в това положение?
Мерси предварително   bouquet

# 1
  • Пловдив
    Да,  в Общината . Има и някаква такса, но  ако някой знае колко е -  да напише. Не се притеснявай. Моят син непрекъснато си губи ту  ЛК, ту акта за раждане.Simple Smile)

# 2
Извадиха ми дубликат на момента, без такса.

# 3
в съответното кметство , срещу такса от лев-два, веднага могат да ти извадят удостоверение за раждане

# 4
като си подготвях документи за сватбата, извадих дубликат ( срещу лична карта) от общината за 4 лева.

# 5
  • Балчик
Не ти издават нов акт,а  дубликат,който на външен вид не е като оригинала.

# 6
Не ти издават нов акт,а  дубликат,който на външен вид не е като оригинала.

да, разпечатват ти един лист с информацията на принтер.

# 7
Не лъжете бе, същото е. Само липсва номера, който е горе вдясно и пише, че е дубликат.

# 8
  • София
Мерси на всички за отговорите.
Сега ще ходя до кухнята да видя там как ще оправим нещата.

Лек ден ви пожелавам Hug

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт