Седмичката 14-20 май, на късмет ще бъде, знай!

  • 5 269
  • 118
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 951
Отдавна не съм имла възможност да влизам при вас и сега виждам че още няма седмична тема  Grinning Дано съм ви на късмет  Flowers Four Leaf Clover
Аз се надявам скоро да се включа пак в редиците на активно борещите се, понеже при нас нещата бяха малко в застой.
Успешна седмица на всички!

# 1
  • Мнения: 264
Здравейте момичета Hug.Пожелавам ви на всички тази седмица да е изпълнена само с положителни настроения и да има само поводи за радости.
На мен утре ми предстои инсеминация и искрено се надявам всичко да мине успешно  Praynig.Както споделих и  в другата темичка това ми е първото инсе на естествен цикъл и не тая много надежди,че ще стане от първият път,но знае ли човек надежда винаги има Praynig
Успешна седмица на всички  bouquet и моля ви стискайте ми палци Hug

# 2
  • BG
  • Мнения: 793
Зайко, всичко ще бъде наред  Hug
Пожелаваме ти мноооого късмет  Praynig
На всички пожелавам успешна седмица, много положителни емоции и добри новини. Аз ще имам повече яснота как ще действаме от тук нататък в края на седмицата. А дотогава ще почакам.
Дарилка още не е казала как е след лапарото. Ехоо, не сме запбравили, казвай резултати  Hug

# 3
  • Мнения: 4 324
Добро утро (ама то е вече за добър ден Wink )
И аз пожелавам много готина и успешна седмица на всички Simple Smile

zaio - стискам палци за инсеминацията.Успех!
Marinski - а дано скоро се присъединиш не в нашите редици а в редиците на бременелките Simple Smile
rozaly, края на седмицата не е толкова далеч, важно е че ще имате план за действие Simple Smile
Дарилка, не се спотайвай Wink
Лали и за теб важи същото Simple Smile

Аз изкарах готин уикенд, дори и на църква успях да ида (бях си обещала) Simple Smile
Ама много жега ни „нападна” Sad Вчера още в 9 часа ми беше ужасно топло .... Какво ли ще дочакаме юли и август ...

Весела и успешна седмица момичета

# 4
  • Мнения: 290
Здравейте и от мен!
Пожелавам много успешни процедури през най-хубавия месец!
Тази седмица започва за мен долу-горе добре - поканиха ме на интервю за работа днес.А по въпроса с двете чертички /след неуспешното инвитро/ ще съм на преглед края на месеца.
Желая успех на всички и стискам палци  Praynig

# 5
  • Мнения: 1 247
  bouquetЗДРАВЕЙ ТЕ МАЦКИ ДАНО ТАЗИ СЕДМИЦА ДА Е НА КЪСМЕТ НА ZAIO ЖЕЛАЯ ВСИЧКО ДА МИНЕ ДОБРЕ С ИНСЕМИНАЦИЯТА А НА ВАС МНОГО EFP.СПОРНА СЕДМИЦА newsm51

# 6
  • Мнения: 7 716
Весела седмица. Laughing

# 7
  • Мнения: 4 324
Лали Simple Smile пак се измъкваш по чорапи Simple Smile

# 8
  • Мнения: 1 329
Дарилка още не е казала как е след лапарото. Ехоо, не сме запбравили, казвай резултати  Hug

Давам резултати:

Лапарото мина добре, бързо, но още имам доста болки и трудно се оправям сама.
Резултати - няма ендометриодза, няма сраствания - само едно леко, което е отстранено, проходими тръби, отлична матка.
Не става ясно обаче защо не се пукат фоликулите. Още един неизяснен случай в медицината.

Сега съм си вкъщи и гледам да се възстановя. Имам болки навсякъде, но няма да се оплаквам

# 9
  • BG
  • Мнения: 793
 newsm78 , бързо въстановяване ти пожелавам.

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Дарилка,браво за хубавите резултати.Дано скоро ни зарадваш с още по-добри.Зайо,успех с инсето.Ще стискам палци!На всички останали момичета весела седмичка  bouquet

# 11
  • София
  • Мнения: 4 272
Дари, радвам се, че всичко е ОК при теб Grinning Бързо възстановяване ти желая и възможно най-малко болки (ако може и хич да ги няма)
Зайоя успех на инсето Peace
Лалия още стискам палци!
От мен няма новини. Около ову съм. Да видим дали ще го оползотворим Rolling Eyes
Весела и успешна седмица на всички Sunglasses

# 12
  • Мнения: 1 335
Добър да е денят и седмичката!!! Много положителни емоции ви желая!!!  bouquet
zaio, миличка, успех ти желая от съррце!!
Дарилка, бързо зъзстановяване и скорошни добри новини!!
raval, успех на интервюто!!
Късметлииска седмичка на всички!!!  bouquet

# 13
  • Мнения: 553
Добро утро и от мен   Simple Smile То аз отдавна съм тук, ама чак сега стигам до темата  Embarassed

Дарилка, браво за резултата  Grinning Grinning Grinning Дано болките скоро да отминат и да продължиш напред към успеха  Hug

Зайо, стискам палци за инсето  Praynig Praynig Praynig Хайде след две седмици да се похвалиш с успех  Praynig Praynig Praynig

Успех и на всички останали да не изреждам дълъг списък  Hug и весела седмичка  Simple Smile

# 14
  • Мнения: 763
Весела и успешна седмичка на всички   bouquet

Дарилка пожелавам ти бързо възстановяване и успех след лапарото!

Лали, дано като се включиш с новините, които вярвам всички очакваме със стиснати палци, те да са ето такива  EFP От цялото си сърце ти го пожелавам.

На всички, които започват някакви процедури или чакат резултати, пожелавам успех!

Общи условия

Активация на акаунт