бременност и секс

  • 3 291
  • 52
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 84
каквото не е забранено е позволено. и какво като се стяга коремът при оргазъм? всъщност оргазмът представлява контракции на матката. Стига разбира се да няма кървене или болки. Даже бих казала, че е препоръчително да се прави секс поне отвреме на време, ако не искаш след раждането като възобновите секса да се чувстваш като девствена. Още повече че след като родиш вероятно ще си толкова скапана че месеци наред няма да се сещаш за тези "упражнения"

# 31
  • Мнения: 545
Я си практикувайте секса свободно и не се тревожете, че после доста ще висите на сухо, след раждането имам предвид. Естествено, по-внимателно и без бурни изпълнения. Ако няма проблеми, дори е желателно Hug Друг е въпросът дали имаш желание, дали не се изморяваш повече и дали не ти става често лошо.

# 32
  • Мнения: 2 950
Първият път имах киста и ни забраниха секса, после станах огромна и не ми се правеше нищо.
Сега имам силни болки в корема и пак не може  smile3506

# 33
  • Мнения: 731
Единственото предупреждение от лекарката беше: "без бурен секс"!

# 34
  • Мнения: 3 634
На мен желанието ми е силно, но възможностите ограничени. Бебето е много ниско и е болезнено. Добре, че прочетох и други мнения. Тревожех се, че само аз съм "лоша компания" под завивките Confused

# 35
  • Мнения: 209
Е и аз се надявах секса в последните седмици да води до по-скорошно раждане, ама уви  Tired През цялата бременност го правихме доста рядко - пътите се броят на пръстите на едната ръка, но когато започнах да не издържам вече на тежестта не корема решихме с цел по-скоро да се роди бебо да пробваме, но за съжаление нищо не последва - нито контракции, нито нищо  newsm78 А така се надявах да има резултат  Tired - изглежда секса не е бил достатъчно бурен  Embarassed Rolling Eyes

# 36
  • Мнения: 2 271
Е,поне  и на пръсти ги броиш!А ние в този период нито веднъж #CrazyИ не поради проблем,а зощото мъжо го беше трах да не навреди на бебето!

# 37
  • Мнения: 2 807
Ако бременността ти не е проблемна, нямаш грижа.
За да си спокойна можеш да направиш една консултация с гинеколога си и да го попиташ - той може да прецени най-добре Peace

# 38
  • Мнения: 2 807

Не е само от бурния секс, а и от простагландините, съдържащи се в спермата  Blush

# 39
  • Мнения: 198
Правили сме секс до деня преди да извадят бебко. Ако няма предписания от доки да се въздържате, не виждам причина защо да го правите.

# 40
  • Мнения: 244
Аз бях с рискова бременност и трябваше да избягваме секс,но при мен изчезна и желанието.

# 41
  • Мнения: 155
С първата бременност сме правили секс до последно,с втората имах много болки и сме се въздържали,но то и от болките желание беше почти нула.

# 42
  • Мнения: 152
 а след раждане със секцио след колко време се възтановява желанието и възможността за секс?

# 43
  • Мнения: 1 691
След секцио не знам. Раждах нормално и секс ми се прииска още на 10 ден, ама възможност имах доста по-късно (едва изтраях Simple Smile). По принцип казват, че е добре да свършат лохиите, което продълава средно между 2 и 6 седмици (може и повече) - независимо как си раждала. Освен желанието обаче след раждането се намесват много други фактори: трябва да уцелите момента, в който не си уморена, бебето е спокойно, нямаш работа и т.н.
Така че ако докторът позволява, наваксвайте преди раждането, че после няма-а-а!

# 44
  • Мнения: 125
Аз пък си имам един кандидат татко който не иска да правим секс защото щяло да му стане нещо на бебето  Sick / първите 3 месеца гинеколога ми каза да се пазим /
Е,поне  и на пръсти ги броиш!А ние в този период нито веднъж #CrazyИ не поради проблем,а зощото мъжо го беше страх да не навреди на бебето!
Уффф и аз един такъв страхливец имам   ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт