бременност и секс

  • 3 288
  • 52
  •   1
Отговори
# 45
  • мъничко градче
  • Мнения: 213
не сме спирали до края , беше си редовно и нормално като през другото време, ако се чувстваш добре няма проблеми

# 46
А на мен докторът ми беше казал - само с презерватив. Само на мен ли така са казали?  newsm78

# 47
  • София
  • Мнения: 1 524
Ех успокойх се, че има и други страхливи бъдещи татковци, то моя направо прекали, като каза че няма още от малка да я учи на разврат бебка  Grinning - в кръга на шегата, ама кой знае какво му се върти в главата на мъжо.

# 48
  • Мнения: 2 002
А на мен докторът ми беше казал - само с презерватив. Само на мен ли така са казали?  newsm78
Това е за всеки случай,да не хванеш някакви гъби   Mr. Green
Ама това не значи,че доки се съмнява във верността на мъжа ти,те гъби се хващат и без изневяра  Laughing

# 49
  • Мнения: 1 233
Тъй като бях рискова бременност след стерилитет при нас секса беше табу през цялата бременност. Но при повечето майчета, ако всичко с бебетата е ок не би трябвало да има проблем.

# 50
А на мен докторът ми беше казал - само с презерватив. Само на мен ли така са казали?  newsm78
Това е за всеки случай,да не хванеш някакви гъби   Mr. Green
Ама това не значи,че доки се съмнява във верността на мъжа ти,те гъби се хващат и без изневяра  Laughing

Ясно, ама май само моя лекар се презастрахова, на другите бременни дума не обелват за презервативи.

# 51
  • София
  • Мнения: 2 271
Ние не сме се въздържали от секс по време на бременността ми. Но действително трябва да се внимава и ако има някакви проблеми, да се слушат докторите.

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 343
Аз съм в началото на 9-ти месец и док ми каза, да не правя секс, ама се чувствам добре и се чудя дали да не пробваме! Посъветвайте ме.
[/quo]                                                                                                                                                     Щом се чувстваш добре,не виждам проблем.Просто се практикуват подходящи пози.

Общи условия

Активация на акаунт