бременност и секс

  • 3 297
  • 52
  •   1
Отговори
  • Мнения: 200
Може и да има някъде такава тема ама неможах да  я намеря. Имаше писанки, че първия триместър  трябвало да се пазите? При вас как е ? Недоумявам какво може да навреди стига и двамата да го искате? newsm78

# 1
  • Мнения: 2 002
нищо няма да навреди,освен ако няма изрични предупреждения от лекаря ти(ако имаш някакви оплаквания),така че наслаждавай се спокойно   Laughing

# 2
  • Мнения: 4 621
Единственото, което ме посъвета гинеколога ми беше първият триместър да бъдем по внимателни, да не експерементираме нови пози и неща от този род. Иначе при безпроблемна бременност няма пречки да се прави секс, колкото ви се иска Hug

# 3
  • Мнения: 24
На края на втората си бременност съм (без патологии разбира се) и не сме спирали нито за миг (образно казано,де Stop Laughing) Е, мааалко по-внимателно, без екстремности, но без ограничения в периодичността.

# 4
  • Мнения: 5 362
Както и другите са ти казали вече-ако нямаш проблеми с бременността може Peace

# 5
  • Мнения: 4 546
ако нямаш проблеми - болки, кървене и от сорта, не виждам причина да не се прави секс. на мен ми беше разрешено, само дето аз нямах желание - все ми беше лошо  ooooh!  даже док изрично ми казваше, еч ми е разрешено.

# 6
  • Мнения: 209
по принцип спокойно можете да се наслаждавате на Секса, стига да не получаваш контракции! Simple Smileчесто заради оргазма и свиването на матката има такъв ефект, просто пробвай и виж как ти се отразява, не  се ли втвърдява корема, действай   Peace

# 7
  • Мнения: 5 393
Ако нямаш проблеми и имаш желание-действайте! Peace

# 8
ни6то не пре4и ,в това съм сигурна !
ние с моето мъжле го правехме през цялата бременност !  не се притеснявай ,а се наслаждавай! Hug

# 9
  • Мнения: 617
нищо няма да навреди,освен ако няма изрични предупреждения от лекаря ти(ако имаш някакви оплаквания),така че наслаждавай се спокойно   Laughing

# 10
  • Мнения: 200
Благодаря за бързите отговори. Старшни сте Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 1 668
нищо няма да навреди,освен ако няма изрични предупреждения от лекаря ти(ако имаш някакви оплаквания),така че наслаждавай се спокойно   Laughing
Peace

# 12
  • Мнения: 724
Ако нямаш проблеми и имаш желание-действайте! Peace
при мен желанието се изпари

# 13
  • Мнения: 497
нищо няма да навреди,освен ако няма изрични предупреждения от лекаря ти(ако имаш някакви оплаквания),така че наслаждавай се спокойно   Laughing
Peace

# 14
  • Мнения: 617
Ами на мен доки не ми беше казал, да не превиш секс и всичко уж беше ок, ама първия път като пробвахме бях във втория месец и текна кръв и инжекции ми биха и утрогестан пих и така. Така че изчавай поне да свърши третия месец когато плацентата ще е образувана и бебо ще е по защитен.

Общи условия

Активация на акаунт