Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 14 май 2007, 11:21 ч.
  • Преглеждания  829  Мнения  3  Онлайн  1
Отговори
  • Мнения: 1 726
Вече 12 ден пия Новинет и непрекъснато имам зацапване и страшни болки в яйчниците. Това нормално ли е? До вчера пиех Бромкриптин, а до преди няколко седмици пиех и Оргаметрил.
Преди доста време пак пиех Новинет, но тогава зацапване не съм имала.

Реклама
# 1
  • Русе
  • Мнения: 526
   Здравей!
   И аз имам такъв проблем този месец, само че с Линдинет 20. Моят гинеколог ми каза, че зацапването се получава, защото нивото на хормоните в противозачатъчните(при теб-в Новинет) е по-ниско от необходимото за твоя организъм. На мен ми изписа Оргаметрил като допълнение на Линдинет до края на опаковката и кървенето спря. Най-добре се консултирай с твоя лекар и не се тревожи-и в упътването пише, че е възможно да се получи зацапване.

# 2
  • Мнения: 1 726
Аз Оргаметрил пих преди Новинет. Така ми беше предписал лекаря. Утре съм на преглед и ще го залея с въпроси  Laughing.

# 3
  • B HONDA CIVIC
  • Мнения: 2 423
Залей го пиле с много въпроси има нужда те кво си мислят. Twisted Evil Hug Twisted Evil Hug

Реклама


Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт