Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора
Здравейте на всички Smile
Искам да ви попитам дали някой има информация за д-р Делев - работи във ВМИ Пловдив, гинеколог. Предстои ми операция и се двоумя - при него или при д-р Минев. Последният е в Селена. Моля ви, ако някой има отношение по въпроса ...

Цитирай

Пловдив

Аз бих избрала Минев, определено.
В Селена е страхотно Smile
Цитирай
Ти си била там или имаш задочна информация? защото чувам, че като нова частна болница не е толкова добре оборудвана. А много ми хвалят д-р Делев. Не че и Минев не го хвалят - аз ходя при него.
Ох, толкова се чудя ... Пък и ме е страх, да му се невиди  Wink  Sad  Cool
Цитирай

Пловдив

Специално за Селена има тема-гигант, даже е на първа страница в Здравен справочник- порови се там, попитай, ще ти кажат момичетата, повечето смятат там да раждат и я посещават Wink

Ето, намерих ти я : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=136427.0
Цитирай
Много ти благодаря, Стеф! Ще я погледна
Цитирай

Пловдив

Аз съм твърдо ЗА д-р Делев!
Моите уважения към Минев,но от двамата,Делев е много по-опитният.
Апропо,в Селена правят ли гинекологични операции или става дума за секцио.
Цитирай

Делев  Peace
Цитирай

Пловдив

Ако трябва да сме честни, ако изберете Селена, все едно е кой лекар ще изберете  Smile
Цитирай
Ами аз вчера бях при Делев, но не ми хареса изобщо. Може да е много голям специалист, но не успя да ме предразположи. Не почувствах, че го е грижа за мен. Стоеше си невъзмутимо на стола, аз влезнах в кабинета и той изобщо не се помръдна. Беше много арогантен, студен. Затова и не мога да си представя да си поверя живота на него  Sad
Минев ме предразположи, така че ...

newsm78
Цитирай
И да, в Селена правят гинекологичин операции. Не става въпрос за секцио Smile
Цитирай

Пловдив

Кажи за какъв точно проблем става въпрос - в смисъл, ако е нещо свързано със стерилитет, бих ти препоръчала клиника Торакс и конкретно д-р Даскалов. За операции също ще ти свърши работа. В Пловдив имам пълно доверие единствено на него...
Ако Минев ти е допаднал - избери си него  Smile
Цитирай

Аz пък съм беzкрайно раzочарована от Минев, но найстина zависи zа каква точно операция става въпрос. Минев и мен ме предраzположи, но се окаzа, че хич го няма в областта на стерилитета. Може и да е добър в ЖК и в лапароскопиите (това е любимата му операция), но при мен определено се иzложи (да не употребявам по груби думи) АЗ съ6то съм ре6ила да ходя при Даскалов следва6тия път.   bouquet
Цитирай
mipetrova, защо си олкова недоволна от минев? какво е направил? интересувам се, защото все добро чувам за него, ама нали знаеш, че много добро не е на хубаво  Wink
Цитирай

Ами и аz zатова отидох при него, zа6тото много хубави не6та чух. Когато zа пръв път отидох ми постави диагноzа ПКЯ, само след ехографски преглед и ми предложи лапароскопия. А аz имам аденом на хипофиzата и от там zави6ен пролактин, който е бил "виновникът" zа нару6ения ми цикъл. Това му го каzах, раzбира се, но той не счете zа необходимо да ми пусне хормонални иzследвания  #2gunfire Съ6тия ден бях и при ендокринолог и той ми пусна хормони (бяха наред) и ми увеличи доzата на медикамента, който вzемах.  след 8 дни имах овулация и 14 дни по късно ми дойде цикълът. Като по Учебник  newsm78 и беz лапарото на Минев.  #2gunfire
Цитирай

Dina_2  Довери се на Минев.Аз ходя при него и сам изключително доволна!!Страхотен специалист и човек!!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора