Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора

София

Здравейте,може въпросът ми да ви се стори смешен,но ще съм ви благодарна,ако ми отговорите  bouquet От днес давам на малкия вече минерална вода Девин с розовия етикет,а не преварена.Следобяд ще му давам каша,та да ви питам-ако я затопля малко на котлона ще й стане ли нещо,може ли?Все пак кашата по-добре се разтваря в топла вода.Мерси!
Цитирай

Велико Търново

А,защо не му направиш кашата с преварена вода?Предполагам,че нищо няма да стане,ако я затоплиш Peace
Цитирай

Пловдив

да мъничко
Цитирай

Белгия/София

Може да затоплиш, разбира се. И да кипне аже, на водата нищо й няма. Само АМ и приготвената каша не трябва да се подлагат на толкова горещи температури. Водата си е ок  Peace
Цитирай

София - Бургас

Аз я затоплям, да!
Цитирай

София

Можеш да я затоплиш, разбира се Peace
Цитирай

Plovdiv

Можеш да я затоплиш
Цитирай

Бургас

Да,аз също си я затоплям.
Цитирай

София

благодаря ви,момичета за бързите отговори  bouquet
Цитирай

Bourgas

Може да затоплиш, разбира се. И да кипне аже, на водата нищо й няма. Само АМ и приготвената каша не трябва да се подлагат на толкова горещи температури. Водата си е ок  Peace
А защо да неможе АМ на кипяща вода? Аз разтварям Аптамила на такава , иначе трудно се разтваря.
Цитирай

СОФИЯ

Аз я затоплям
Цитирай

Бургас

А защо да неможе АМ на кипяща вода? Аз разтварям Аптамила на такава , иначе трудно се разтваря.
Защото се унищожава част от минералния състав в млякото!
Аз Аптамил не съм давала , но предполагам, че е като Милумила. Разтваря се много добре, но трябва да раздрусаш хубаво шишето и да го изчакаш около 2 - 3 минути, иначе остават едни чертички, които сгъстяваат самото мляко.
Цитирай

София

Peace
Цитирай

София

Винаги си я топля розовия девин в микровълновата,с него правя и млякото и кашата  Peace
Цитирай

СЛИВЕН-ДРУЖБА 12

Нищо няма да и стане
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора