Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Диети и отслабване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

На хората в устите!

Знам,че мога да разчитам на вас!Но наистина да е добър,а не да ми вземе парите и да ми говори глупости само.Трябва ми някой,който да подходи сериозно,дори да направи изследвания някакви и т.н.т.
Цитирай

Май няма такива. Повечето, за които се говори из форума, въртят няколко режима и ги раздават на всички наред.

Откъде си и колко тежиш? Ако си от София и тежиш повечко - пробвай в Медицинска академия.
Цитирай

На хората в устите!

От София съм.Имам да свалям към 15 кг,но си стоят и не мърдат въпреки ограниченията ми.Затова реших да се обърна към някой специалист.А в МА какво има?Към кого да се насоча?
Цитирай
Доктор Гайдурков. По метода на Лидия Ковачева работи, но дава много добавки, които се пиемат по време на диетата, ако те те интересува мога да дам координати
Цитирай

софия

Ипократис Пападимитракос, диетолог и кинезитерапевт, изготвя персонален режим на хранене, съветва кога и какъвспорт да се съчетава- 0896 802 364, има и още един телефон, но него мога да го дам утре
Цитирай

Потърси в страниците темата за Д-р Ригов - много добър диетолог,прави изследвания,хранителната програмата е съобразена с твоите вкусове / не е скъпа /,а също така работи и със Здравната каса - за изследвания и консултации с други специалисти.
« Последна редакция: вт, 19 юни 2007, 21:02 от mamce »
Цитирай

Знам,че мога да разчитам на вас!Но наистина да е добър,а не да ми вземе парите и да ми говори глупости само.Трябва ми някой,който да подходи сериозно,дори да направи изследвания някакви и т.н.т.

аз отслабвам с Ипократис, ул. Хаджи Димитър, 9-11. за телефон ми пиши на лични да ме подсетиш, че трябва да проверя. от линийката ми можеш да се ориентираш за резултатите.
Цитирай

София

Подкрепям mamce напълно! Аз от скоро съм при д-р Ригов и съм много доволна! Вярно е че не се свалят по 5 кг. на седмица, но поне е здравословно и съобразено с показателите ти в момента. Храната е съобразена и с това, което обичаш или не! Не му правя реклама - просто аз съм доволна! Провежда доста дълъг и обстоен разговор с теб за какво ли не около килограмите ти...
Цитирай

Подкрепям mamce напълно! Аз от скоро съм при д-р Ригов и съм много доволна............
_________________________________________________________________________________

Истина е !!! При него отслабването е бавно,но славно напред.Препоръчва до - 2  -  -3 кг на месец  ,за по-дълъг период режим,за да не си възвърнеш килограмите. Аз го открих чрез книгата на Ути Бъчваров - той е отслабнал при него.В книгата е публикуван адресът за връзка с доктора. Аз така го намерих . Който се интересува - да посети темата за "Д-р Ригов " - началото

Пожелавам на всички успех !!!     newsm10
« Последна редакция: пн, 02 юли 2007, 18:26 от mamce »
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.