Купешко печено пиле - рецепта

  • 2 180
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Давай на детето без проблем!

# 16
  • София
  • Мнения: 35 937
прочетох "кучешко печено..."  Shocked
и аз  Party

Зависи кой го пече.
Ние купуваме от едни араби- те ги киснат в специална марината.Но не искат да я кажат.Много пъти съм ги питала.
Веднъж ни киснаха пуйка и когато ни я дадога открих дафинов лист.
Пилетата им са фантазия... Hug

# 17
  • Мнения: 780
 В къщи си имаме домашни бройлери и от време на време си връткаме на грила . Правя си марината от малко соев сос и пикантина за пиле и масло . Омазвам хубаво пилето и го слагам на шиша. От долу слагам и тава пълна с вода . Пилето става като купените - и на аромат го докарва Simple Smile

# 18
  • Мнения: 1 028
Преди  години имахме магазин за пиле на грил-преди да ги метнем на грила ги мажехме обилно със  смес от доматено пюре,червен пипер,сол,олио.А като каза за някаква марината моя баща /изявен кулинар/съм го виждала да джурка някаква марината в която кисне месото-не съм го питала за всичко,което слага вътре,но със сигурност съм виждала нарязан на филиики лук,дафинов лист,черен пипер,няколко зърна бахар...за другото трябва да го разпитам.

# 19
  • Мнения: 81
Мажат ги със соев сос!!!   chef

Повярвай ми, защото аз го правя така в къщи и стават досущ като техните!!!

 Опитай!!!  bouquet

# 20
  • Мнения: 209
Аз пък като пека пиле го мажа със една подправка има я в била - KOTANYI за печено пиле - Става и на вкус и на вид като купеното!!!

# 21
  • Мнения: 780
Аз пък като пека пиле го мажа със една подправка има я в била - KOTANYI за печено пиле - Става и на вкус и на вид като купеното!!!
малее - да бе и моята е котани  Embarassed , но последният път беше с пикантина и за това се обърках , но и с нея не е лошо  Peace

Общи условия

Активация на акаунт