Belle ragazze d'Italia... chiaccheriamo un po' - Мами в Италия - част 53

  • 11 753
  • 278
  •   1
Отговори
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Добре дошли в част 53 на темичката мами в Италия!


Живеем в Италия и тук споделяме всякакви въпроси, свързани с живота и интеграцията в италианското общество.
Очакваме да включим и още жени, живеещи в Италия! newsm10

Радваме се, че ви има и благодарим на всички за помощта, добрите думи и настроениe
newsm51

МАМИ В ИТАЛИЯ


Или иначе казано:

Trentino Alto Adige:                                                    Friuli Venezia Giulia:
gogo04 (МАЯ) - vicino a Trento                                Zai4enze (ГИНКА) - Trieste
                                                                                     piccola (КАЛИНКА) - Trieste   
                                                                                     misty5 (МИРА) - Trieste
                                                                                     Nelly_Iv (НЕЛИ) - Trieste
                                                                                     AnGiAr (АНИ) - Chioggia (VE)
Piemonte:
Amymommy (ВЛАДИ) - Torino
Еluana (ЕЛЕНА) - Alessandria
Lindita (ДАНИЕЛА) -Torino

Lombardia:
Giorgia (ГЕРИ) - Monza                           Ghery01 (ГЕРИ) - Monzа                             
sonita (СОНЯ) - Мilano
mcdirock (МИЛЕНА) - Lissone                 feiam(...)- vicino a Milano
piccolina (АНИ) - Valsolda                       antoegabi (АНТОНИЯ) - Imbersago
donna al volante (ВАЛЯ) - Bergamo        Bimba24 (ДЕСИ) - Desenzano del Garda
Ginger! (...) - Lecco                                  Лейди (ЕЛЕНА) - Milano
morgause(ЮЛИ)- Milano                         

Emilia Romagna:                                                       Toscana:
Lennie (ЕЛЕНА) - Forlì                                Кала(Bella13) (КАЛИНА) - Livorno
pilence27 (КАЛИНА) -Cadelbosco di SopraMedea & BeaZtiE (ДИНЕВИ) - Arezzo
                                                                     svetla_13 (СВЕТЛА) -Firenze
Umbria                                                                        Marche:
Nik77 (НИКОЛЕТА) - Citta'di Castello       makaui daniela (ДАНИЕЛА) - Ancona

Lazio:
vanesa79 (ВАНЯ) - Santa Marinella           denise(ДЕСИ)-Roma
Само Вески (ИРИНА) - vicino a Roma        Vesna 27(...)-Roma
Italina (АНТОНИНА) - Roma

Campania:                                                                 Basilicata:
dessita (ДЕСИ) - Napoli                           Rositsa (POСИ) - Palazzo San Gervasio
vesi-li(ВЕСИ) -Salerno
Sicilia:                                                                        Sardegna:
milix (МИЛЕНА) - Palermo                     Tsugumi (ДЕСИ) - Cagliari


Архивът Мами в Италия : Grinning

Част 1, Част 2, Част 3, Част 4, Част 5, Част 6, Част 7, Част 8, Част 9, Част 10,
Част 11, Част 12, Част 13, Част 14, Част 15, Част 16, Част 17, Част 18, Част 19, Част 20,
Част 21, Част 22, Част 23, Част 24, Част 25, Част 26, Част 27, Част 28, Част 29, Част 30,
Част 31, Част 32 и половина, Част 33, Част 34, Част 35, Част 36, Част 37, Част 38, Част 39, Част 40,Част 41,
Част 42,Част 43,Част 44,Част 45, Част 46, Част 47,Част 48,Част 49,
Част 50, Част 51, Част 52


Поради големия интерес:


ТЕСТОТО ЗА ПИЦА НА ДЕСИ,
КИСЕЛОТО МЛЯКО НА ДЕСИ

Последна редакция: вт, 15 май 2007, 23:34 от Дивиана

# 1
  • Мнения: 3 425
Пу първа;)

Линдита,картата ни липсва....изцитирай я и добави старата темичка  Crazy

# 2
  • Мнения: 6 167
Макритски, банкерели са сергиите на пазара.
Аз geox, bata имам обувки ( италиански), иначе съм фенка на спортни обувки - дизел, плейлайф, кларкс, тимберланд и тн.
Не мога да обобщавам общо за италиански обувки, защото съм с по-специален вкус и трудно си намирам и тук нещо, което да ми харесва. Със сигурност, ако ми хареса една обувка марката няма да ми е основната причина да я купя. Исках и още нещо да кажа, ама го забравих и след малко ако се сетя ще го добавя  Whistling

# 3
  • Мнения: 3 425
За обувките: аз хич не съм претенциозна и нямам любими марки!

Банда,зачела съм се в Захир на Паоло Коельо и съм като в транс....всяка секунда съм с нея...докато не я 'изям' няма да се успокоя  Crazy

# 4
  • Мнения: 5 462
Имах предвид "народни " марки познати повече в Италия.

# 5
  • Мнения: 6 167
Nero Giardini, Geox, Bata.. мисля, че са достатъчно народни.
все пак не съм много на 'ти' с тази тема.

# 6
  • Мнения: 2 617
И аз мисля, че bata и Geox са от по-популярните.
Кала, Коелю действа така, забелязала съм го и аз, но честно казано, последните му книги ме разочароваха. Видях, че на италиански и български едновременно е излязла последната му книга:


# 7
  • Мнения: 5 462
Аз пък искам да си купя новата книга на Исабел Алиенде "Паула " .

# 8
  • Мнения: 708
Дамммм и аз преди време из4етох "Захир" на един дъх.
Новото книжле 6те си го купя в БГ,4е ми е по_приятно да 4ета на бг  Mr. Green Crazy

# 9
  • Мнения: 6 167
аз пък си купих захир тук от една книжарнца на английски.  Laughing
куелю ми е любим.. но далеч не всичко. харесват ми книгите му-притчи.
останалите.. вероника едва я дочетох.
захир още не съм започнала.
напоследък нищо не съм чела.

# 10
  • Мнения: 750
Имах предвид "народни " марки познати повече в Италия.

Маркрит написах ти няколко от добрите марки в Италия,но ти явно не си видяла в старата тема newsm78

# 11
  • Мнения: 1 100
Вмък за малко преди лягане Hug

За Куелю няма да се изказвам...

Хехе , пък за обувките: виждали сте ги на Бата в София Wink изписали са им едни ценииии: поне двойни на тукаШните ooooh! Голяма работа. аз от там май не бих си позволила да си купя, инак съм им фен, предимно "батени" обуЩа имам Laughing

ЛЕка ноЩ и от утре здраво писане, не сме активни напоследък Naughty

  bouquet

# 12
  • Мнения: 5 462
Имах предвид "народни " марки познати повече в Италия.

Маркрит написах ти няколко от добрите марки в Италия,но ти явно не си видяла в старата тема newsm78
Ник и другите момичета видях всичко написано и тук и във старата тема , за което Ви благодаря  bouquet .Това по горе написаното от мен беше едно малко уточнение . Wink

# 13
  • Мнения: 1 467
Аз харесвам и Clarks, но не са италиански и от скоро ги има в Милано. Едни кларкови ги носих 5 години:)

Иначе и аз харесвам Bata, Geox, Campers!

# 14
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Добро утро!   bouquet  bouquetи приятен ден на всички!

Днес на съм на работа, и затова бързо поправям една правописна грешка в заглавието на темата, също и прибавих новата част.Иначе, Калка, картата си я има. Не съм я слагала.
Аз за обувки не мога да дам мнение, защото никога не съм си купувала обувки от Италия. Не съм си харесвала.
А, вижте това http://ide.li/article2229.html

До скоро.. Heart Eyes

Последна редакция: вт, 15 май 2007, 09:13 от Lindita

Общи условия

Активация на акаунт