Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 43 отговора
Момичета препоръчайте ми марка сутиен, с които да успея малко от малко да "коригирам" бюста си.Цената е без значение,ако има такъв,които ще ми свърши работа.Чудих се за Ундърбра,но незнам дали ги продават в България.Е,от кои сте доволни вие?
Цитирай

София

Wonderbra ги продават в Seven Seconds, аз си взех скоро с много удобни презрамки, които могат да се премятат по 4 начина, удобен за рокля с гол гръб и дълго деколте, тъй като между чашките има силиконова лента. Но ако питаш за "увеличаване" на бюста, пробвай MED, и тях ги има в Seven seconds, определено придават обем;)
Цитирай

София

Как точно искаш да го коригираш?
Цитирай

Русе

има !
аз си взех такъв,  Victoria's secret, от Щатите. със силиконови подплънки е и оформя страхотно бюста
Предполагам , че ще го има в сайта им  Peace
Цитирай

Springfield, VA

има !
аз си взех такъв,  Victoria's secret, от Щатите. със силиконови подплънки е и оформя страхотно бюста

Да. Вери секси линията е с такива сутиени. Влез и си избери. Цените са около 42-45$  Peace
Цитирай

Sofia

има !

Да. Вери секси линията е с такива сутиени. Влез и си избери. Цените са около 42-45$  Peace

Знаете ли дали някъде в Софий има Victoria's secret 
Цитирай

Italy

има !

Знаете ли дали някъде в Софий има Victoria's secret 

Няма. Трябва да си го поръчаш от Щатите. За пратката ще ти вземат около $25.
Цитирай

в зоната на здрача

моля,някой да даде сайт да разгледаме Flutter
Цитирай

София

За имане - има магически сутиени, само че ефектът от тях трае само докато са на теб. Ей затова не ги харесвам, че създават измама дори у самия теб, докато ги носиш. За Victoria's secret не знам колко са магически, аз ще ти препоръчам нещо друго подходящо, което го има в България, вече май споменах в няколко подобни теми - това са Reflections.
Цитирай

Embarassed  грешка
Цитирай
Това е най-добрия сутиен за мен. Само,че не си написала как искаш да си коригираш бюста, моя е голям и когато искам да изглежда перфектно това е сутиена.

http://www.barenecessities.com/DKNY-Belle-Du-Jour-Underwire-Balc … 507P_,search,.htm
Цитирай

има !

аз пък разбрах че миракъл бра е серията за уголемяване Blush
Цитирай

Виктория сикрет не е за всеки и да си поръчаш сутиен, без да мериш, за мен е грешка. Да, страхотно стоят на моделите, а всъщност повечето са нищо особено, дори и вери секси... Може би ще паснат на жени с по-малък бюст...
И не очаквайте чудеса  Wink
Цитирай

BABYLAND

Wonderbra ги продават в Seven Seconds, аз си взех скоро с много удобни презрамки, които могат да се премятат по 4 начина, удобен за рокля с гол гръб и дълго деколте, тъй като между чашките има силиконова лента. Но ако питаш за "увеличаване" на бюста, пробвай MED, и тях ги има в Seven seconds, определено придават обем;)
   Имам на МЕД, но не са ми удобни. С вградени подплънки са, но не са ми от любимите, въпреки че  моделите им наистина са красиви.
Цитирай

Springfield, VA

Вери секси( пък и повечето ВС сутиени) ще паснат на всеки бюст, стига да се уцели номерацията  Wink

Хубави са, но наистина не знам какви са ви очакванията. Чудеса не правят  Wink
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 43 отговора