Как да забавя или предизвикам цикала си?

  • 8 085
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
  И не си вредиш така,а напротив Hug
Хопала! Wink
Как точно "напротив"...моето "напротив" са камъни в бъбреците - мит е, че вит. С се изхвърля безпроблемно с урината. Синтетичният, за разлика от естествения е с кристална структура, усвояват се едва 10%, а останалото се отлага в бъбреците. Изненада Crazy

# 16
  • Мнения: 1 973
  И не си вредиш така,а напротив Hug
Хопала! Wink
Как точно "напротив"...моето "напротив" са камъни в бъбреците - мит е, че вит. С се изхвърля безпроблемно с урината. Синтетичният, за разлика от естествения е с кристална структура, усвояват се едва 10%, а останалото се отлага в бъбреците. Изненада Crazy

Тук става въпрос сано за 2 дни да се пие:)))Аз пия 2 дни по 5 маки хапченца сутрин и 5 вечер.Надали това ще ти навреди,особено,ако е само преди морето Hug

# 17
  • Мнения: 22 277
Не зная дали тук е мястото ,но аз реших тук да попитам Rolling EyesЗнаете ли начин по който мога да си забавя месечния цикъл или да го предизвикам да дойде по рано?Ще ходим на море в период в който трябва да ми идва и не зная как да разреша проблема си ooooh!За това питам ако някой може да ми отговори ще съм много благодарна!

Няма как да го забавиш, може да го предизвикаш.
Купуваш си опаковка Дуфастон и пиеш сутрин и вечер по една таблетка, до максимум 10дни трябва да ти дойде цикълът.
Другият вариант е с противозачатъчни, ако приемаш такива.

# 18
  • Мнения: 1 315
Примолут Нор.
Питай в аптеката, ще ти обяснят за какво става въпрос. Пила съм го досега 2 пъти при нужда и няма някакви странични ефекти.
Пие се 5 дена преди да ти дойде, по 1 хапче сутрин и едно вечер. Като спреш приема на таблетките, след 1-2 дена ти идва.

# 19
Примолут Нор.
Питай в аптеката, ще ти обяснят за какво става въпрос. Пила съм го досега 2 пъти при нужда и няма някакви странични ефекти.
Пие се 5 дена преди да ти дойде, по 1 хапче сутрин и едно вечер. Като спреш приема на таблетките, след 1-2 дена ти идва.
На мен ми го изписаха в добавка с вит. Е - 400 мг.
Но по-добре - тампони!! Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 1 412
Ако пиеш противозачатъчни, просто не правиш почивка , а продължаваш с нова опаковка докато не решиш, че искаш да ти дойде цикъла. Това е описано в листовката на хапчетата. За всеки друг метод според мен без гинеколог не си струва да рискуваш. А за Дуфастон - наложи ми се веднъж да пия по лекарско предписание - просто ми се побъркаха хормоните, от еуфория скачах в депресия... На всеки има индивидуален ефект, но и лошото настроение може да ти провали морето!

Общи условия

Активация на акаунт