Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 25 отговора

Извинете за суетния въпрос, но моя белег от първото секцио е ужасен - голям и червен. Сега пак ми предстои секцио, ще избера друг лекар и т.н., но има ли нещо което трябва да го помоля... не знам - да ме залепи ли, или някакви по-добри конци, които сама да си купя... "Контатубекса" после е ясно.
Цитирай

В полите на Пирин планина

Не знам какво да те посъветвам  - моят белег без никакво третиране е почти незабележим - като тънка линийка - само на пипане леко се усеща.
Цитирай

Зависи основно от 2 неща:
1. начина/техниката на шиене - тя е индивидуална за всеки лекар;
2. доколко кожата ти е склонна да се възстанови.
Не знам за конкретни техники - доверих се за това на лекарите.
Но пък аз нямам вече изобщо никакъв белег (след като ми падна коричката на раната започнах да се мажа). Ама нямам и стрии почти - въпреки, че почти удвоих теглото си през бременността. А преди няколко месеца се бях засилила и минах през стъклената врата на хола - ръцете ми бяха жестоко нарязани и всички ме убеждаваха, че ще ми останат белези, а аз нямам нищо (с изключение на 2 точици - подобни на лунички - на гърба на китката). Не съм мазала с нищо в случая, но цял живот се мажа с разни подхранващи и регенериращи млека и масла за тяло и вероятно кожата ми сама е свършила останалото.
Т.е. действай още отсега с подходящи мазила. Cool
Цитирай

София

Не знам какво да те посъветвам  - моят белег без никакво третиране е почти незабележим - като тънка линийка - само на пипане леко се усеща.
Peace И моят е така
Цитирай

Пловдив

Аз съм лепена, мисля че това е далеч по-добрия вариант. Белегът ми е почти незабележим. Успех, леко раждане и бързо възстановяване.  Wink Peace
Цитирай

София

Peace И моят е така
Peace Същото.Само където раната ми е още прясна и се забелязва леко зачервяване,но предполагам че няма да се вижда скоро.Според мен зависи много и от лекаря който извършва операцията.
Цитирай

София

Аzaf е права - зависи от лекара, който ще те шие и от твоя организъм.
Помоли доктора, който ще прави операцията да се постарае.
Това, което би ти помогнало е по-принцип да мажеш цялото си тяло с хидратиращи млека, за да е по-еластична кожата ти.

Аз не съм се мазала с абсолютно нищо и близо година след раждането белегът ми е едва забележим. Въпреки, че се наложи да ме срежат малко по-нагоре, заради разположението на бебето, белегът едва се забелязва. Което ме навежда на мисълта, че докторката се е постарала. Тя самата беше доста суетна като жена, та май и това има значение  Wink
Цитирай
контратубекс ,ако не си пробвала . ефикасно е .
Цитирай

София

Колко струва това чудо? Моя белег е вертикален-режат ме за трети път на едно и също място. Гледам че са се постарали този път, по-прибран е шева, дано да е по-малък белега.
Цитирай
контратубекса ли?
Цитирай

София

Да, виждала съм го по реклами, но щом вие го хвалите...да взема да го пробвам
Цитирай
Да, виждала съм го по реклами, но щом вие го хвалите...да взема да го пробвам
10 -ина лева някаде , една малка туби4ка и стига за една седмица ,маже6 се сутрин и ве4ер .
 оба4е  ми казаха за едно ново  мазило ,в съставките има силикон и е по скъпо една туби4ка е около 50 лева ,но стигало за един месец , ж момента не мога да му намеря бро6урата и не се се6там за името .  newsm78 Banghead
Цитирай

Преди секциото,имах операция на същото място...Преди да почне порцедурата,сама лекарката ми предложи да ми направи пластика.Сега белега ми е много тънък,и избледня!Преди беше червен и дебел
Цитирай

Стара Загора

контратубекс ,ако не си пробвала . ефикасно е .
Да ,но да се използва в самото начало.После нямя смисъл.
Цитирай

София

Не съм мазала с нищо, но моят доктор е факир на секциото.....вече много трудно намирам къде точно беше рязаното.
И сраствания се оказа,че нямам, абе всичко е ОК.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 25 отговора