Лекуване на леко бяло течение?

  • 1 229
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 674
Появи ми се много леко бяло течение от 1 седмица. Моята гинеколожка обаче е в чужбина и незнам дали да отида на друга.
Имало някакви свещички които бързо ликвидирали проблема. Също и някакви хапчета.
Моля ви ако някои има информация какви медикаменти могат да се приложат нека пише.
Благодаря!

# 1
  • Мнения: 2 082
защо не си правиш промивки с тетра или калиев перманганат,преди да се установи от какво е течението и да предприемаш някакво самолечение.мисля,че промивките ще свършат работа...

# 2
  • Мнения: 1 113
Подкрепям nano, освен някоя промивка, друго не предприемай преди да те види лекар. Може за промивки да използваш Тантум розе.

# 3
  • Мнения: 17 407
При всички положения  е по- добре да отидеш на лекар, отколкото да предприемаш самолечение! Като я няма твоята гинеколожка, има и други Wink

# 4
  • Мнения: 315
По добре гинеколог и цитонамазка.

# 5
  • Мнения: 525
Аз съм се спасявала с промивки от смрадлика

# 6
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Аз съм се спасявала с промивки от смрадлика
аз съм съгласна,но като че ли винаги е временно оправянето на бялото течение.Например при мен то е имам чувството че вече е така да се каже хронично.Ходя си на лекар на 6 месеца лекувам се ако съм имала и след известно време отново и т.нЯвно се правят и други изследвания някякви и аз не знам какви та по добре да се отиде на лекар   bouquet

# 7
  • Мнения: 545
При всички положения  е по- добре да отидеш на лекар, отколкото да предприемаш самолечение! Като я няма твоята гинеколожка, има и други Wink
Да, най-добре. Самолечение при такъв случай не бих предприела. Не знаеш на какво се дължи и дали няма да влошиш положението.

# 8
  • Мнения: 1 428
Аз съм се спасявала с промивки от смрадлика

# 9
  • Мнения: 293
Посещение на гинеколог и микробиологично изследване на течението.

Общи условия

Активация на акаунт