Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 15 май 2007, 13:26 ч.

С дете в самолет?

• 558
  • 2
  •   1
Отговори
  • UK
Сигурно много е писано по темата, ама и аз реших да попитам...Споделете как мина първия полет с детето и на каква възраст беше то? На мен ми предстои да си летя обратно за България, обаче моята мадама хич не обича да стои на едно място и изобщо не се притеснва да вика колкото и глас държи ако е гладна или не й е удобно нещо. А не знам и как ще я кърмя по време на полета понеже тя адаптирано мляко не ще и да опита изобщо.... Всякакъв споделен опит по темата ще успокои значително майката на гореспоменатото дете.  Mr. Green Благодаря предварително!  Hug

P.S.  Забравих да спомена, че ще летим с Bulgaria Air и ще си носим столчето за кола (как стоят нещата с него)?

# 1
  • Франция
И на мен ми предстои пътуване за първи път с моята беба в самолет, така че с интерес ще следя темата  Peace! Тъй като и ние- хич не сме от най- кротките  Crazy ,  да се надявам че налягането при излитане и кацане ще го преживее някак си и смятам без проблем да я кърмя защото тя, нито адаптирано мляко пие, нито залъгалки смуче, а това определено помага за проблема с налягането. Е може малко да вдигне самолета на главата си но това е част от емоцията която ще преживее майка й и пътниците  Laughing  ! За столчето до колкото разбрах, ако имаш запазено място за беба ще ти го дадат, но иначе в ръчички, както смятам аз да направя тъй като тя и в него няма да седи кой знае колко !?

# 2
  • Bristol
Много сме изписали по тази тема и като гледам няма желаещи да пишат сега  Laughing
По-удобно от кърменето в самолета няма  Peace Ако се притеснявате, вземете си по-широка блузка, под която да сложите бебето и да не се вижда много или одеалце, с което да се покриете. Ако не се притеснявате, карате както си знаете  Mr. Green Съвсем нормално е да се кърми в самолета  Peace
Колкото и да са "непослушни" дребните, сега е най-удобно да се пътува с тях. Не забравяйте и че полетите са ви в Европа, един вид кратки  Mr. Green
Столчето не го дават да се ползва, поне ако нямаш място за бебето.
Проблем с налягането никога не съм имала, ако детето е здраво. Ако обаче е болно или е боледувало скоро, обикновено ушичките болят и нищо не помага  Rolling Eyes Аз в такива случаи, за да съм по-спокойна, си нося Калпол в ръчния багаж и давам около половин час преди да излети самолета. В Щатите пък ми дадоха едни разкошни капки, точно за такива случаи. Едно излитане и кацане, минават по-безболезнено, но ако пътувате с прекачвания, всеки следващ полет ушетата болят все повече, това при не напълно здрави деца де, което не се случва често Wink

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт