Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 81 отговора

За да не се разводнява една друга тема, пускам тази.
Една потребителка се поинтересува как една друга
си е организирала времето, така че да поддържа и
брака си, и извънбрачната си връзка с години.

Цитат
На хотели ли сте ходили, по градинки ли интересно ми е, знам ли може и аз да се залюбя с някой

Знам, че едва ли всички вие сте имали извънбрачни
връзки, но все може да си представите как изглежда
чисто техническата страна на изневярата. Къде се
случва най-често прелюбодеянието? Как и кога?

Цитирай

Никой няма да ти отговори Whistling
Цитирай

Sofia

Лиске гледам, че и ти си заинтересована  Mr. Green
Имам предположение къде да го го вместя моя бъдещ любовник - преди да взема децата от градина т.е. м/у приключването на работния ден и пазаруването за вечеря. 1 час дали ще му е достатъчен?
Цитирай

1 час дали ще му е достатъчен?
НЕ! Mr. Green
Цитирай

Нови Искър

На бившия си приятел му изневерих в една кола, до блока, в който живеехме заедно, в 2 през ноща, докато той блаженно спеше и си мислеше, че съм с приятелки на кръчма. Той пък от своя страна ми изневери с колежката си в цеха, в който беше управител, дори си каза всичко и приключихме. Има ли желание - има и начин Crazy
Но то това не е за темата, щото питаш за извънбрачни, а ние не бяхме бракувани, на бракувания за мен не съм му изневерявала bowuu
Цитирай

Sofia

бонус му давам 30мин обедна почивка
Цитирай

Gorna Orqhovica

Зависи от естеството на работата може би.Например-аз ходя от дома до кабинета,после обратно,живеем в малък град,ако поискам да развия нещо паралелно,голяма изобретателност ще ми е нужна.Мъжът ми пътува постоянно,на ден по няколко пъти обикаля околните села,няма определено работно време-на него ще му е смешно лесно Mr. Green
Цитирай

Sofia

На бившия си приятел му изневерих в една кола, до блока, в който живеехме заедно, в 2 през ноща, докато той блаженно спеше и си мислеше, че съм с приятелки на кръчма. Той пък от своя страна ми изневери с колежката си в цеха, в който беше управител, дори си каза всичко и приключихме. Има ли желание - има и начин Crazy
Но то това не е за темата, щото питаш за извънбрачни, а ние не бяхме бракувани, на бракувания за мен не съм му изневерявала bowuu
Мъжът ми няма да ме усети, защото спи като пор, но сина ми със сигурност . Всичко чува и вижда лапето  Tired
Цитирай

Даааа, определено ми е интересна организацията на времето при ДЪЛГОГОДИШНИ паралелни връзки - еднократна изневяра в колата (на гости/в работата/в тоалетната на заведение...) са ясни, въпроса е как се поддържа връзка в продължение на година, две ( че и по-дълги има май...)

Цитирай

София

Къде се случва най-често прелюбодеянието? Как и кога?

Личен опит - тц  Wink

Малииии, сигур изглеждам кат задръстенячка  35 35 35

Но по наблюдения,
роман мога да напиша  Wink

Най-често заварката става на командировки, симпозиуми и т.н.,
да не забравяме и срещите от завършването ............  Wink
Колко любови се възраждат там - не е истина  ooooh!

А за поддръжката на извънбрачна връзка
се иска и време и нерви  Laughing

Един път - иди приди
кеф, мерак, тръпка, любов към спорта .............  Mr. Green
ама връзка - бая усилия си трЕБАТ  Mr. Green
То и за тва си е нужен талант  hahaha
Цитирай

Никой няма да ти отговори Whistling

Видя ли как разводниха хубавата ти тема.
Ето, тук може да се развихри народът.
Не става въпрос само за личен опит.
Цитирай

Sofia

Да, съвсем сериозно. В събота бяхме на кръчма със семейни приятели и точно на тази тема  говорехме. Беше забавно, защото имаше интересни и доста смешни  предложения  Very Happy
Цитирай

София

Предположения!!!
Ако жената не ходи на работа е лесно. Винаги може да каже, че докато е била на пазар и е паднала батерията на телефона. Технически - на всякъде/естествено извън обсега на местоработата на съпруга/

Ако е служебно ангажирана - през обедната почивка в най - близкия хотел; извънредно останала да работи по проект/ разбираш ли -последен срок/ - пак в хотел.
Поне в София не се сещам за градинка/парк в която би могло Thinking

За дълга връзка обаче, не мога да го измисля newsm78 , но при добро желание, всичко се постига.

Цитирай

ама връзка - бая усилия си трЕБАТ  Mr. Green
То и за тва си е нужен талант  hahaha

И аз така си мисля. Толкова енергия.
Не е за мен тая работа.
Цитирай

Sofia

Мина освен талант си трябват и пари, защото ако любовника е семеен трябва да се взима хотел, а аз няма да отседна в хотел "Цура" на Мария Луиза за 10лв нали се сещаш
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 81 отговора