Дрешки за бебчо, преди самият него...

  • 2 543
  • 94
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 200
Всичко си приготвих преди да се появи бебчо

# 76
  • Мнения: 27 524
Преди да се роди, разбира се.
Даже купих едни чорапки преди да забременея  Laughing

# 77
  • Мнения: 3 268
В 7 месец вече със сигурност знаех пола на детето и тогава купих всичко необходимо-дрешки,бельо,чорапки,шишета.Преди да родя точно взехме леглото и дъската за повиване.Бях напълно готова за новия човек.Количката само купихме след раждането,на 5 ден.

# 78
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Чак всички-не,но купихме някои неща. Peace

# 79
  • Мнения: 533
Веднага като влезнах в 9-тия и тръгнахме на покупки и сега съм в щастливо очакване ,и не се притеснявам ,че ще побъркам хората около мен да ми купуват неща ,които мога и да не харесам.По-добре е да си ги избереш сама!  Peace

# 80
  • Мнения: 3 268
Да,точно това е причината,не искам друг да ги избира вместо мен.Този трепет си е за мен.

# 81
  • Мнения: 1 364
Почти всичко купихме преди да се роди бебето. Количката, козметика след това.

# 82
  • Мнения: 380
Абсолютно всичко бяха купила месеци преди термина. И много добре стана, бебето не пожела да си дочака термина, ние пък сме сами и без помощ, та поне всичко за бебето беше подготвено навреме.
Това все едно аз съм го писала  Grinning

# 83
  • Бургас
  • Мнения: 10 819
Нищо не бях купила/роди се по-рано/.Но не беше никакъв проблем.Татито купи необходимото,а после при разходките аз си донакупих останалото.

# 84
  • Мнения: 1 733
Абсолютно всичко за бебо бях приготвила преди той да се роди.

# 85
  • Мнения: 2 498
Не само длешки, но и абсолютно всичко бях накупила за бебето.....започнах да пазаря смело като влязох в 7-я месец....

# 86
  • Мнения: 1 925
Всичко си бяхме купили по време на бремеността - след 5-тия месец. За мен едно от най-приятните неща е пазара за бебето, а като родиш, повярвай няма да имаш време за такива неща.  Peace

# 87
  • София
  • Мнения: 2 298
Нищо не бях купила предварително, но с таткото бяхме обиколили магазините и имаше списък от къде какво да се купува. Докато ни изпишат от болницата той беше купил всичко. После купихме само количката и аз продължих да купувам още дрешки.

# 88
  • Мнения: 502
Всичко предварително! Голямо удоволствие, а и никога не сам била суеверна.

# 89
  • Мнения: 393
Купих всичко необходимо за бебчо и първите му дни!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт