Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт


Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 46 отговора

пред компа

Мнения: 89
Възможно ли е приемът на противозъчатъчни хапчета да се отрази на размерите на бюста? / в положителна посока /
Цитирай

София

Мнения: 794
Да възможно е!

Точно това се случи на една приятелка, която имаше малък бюст
(т.е. почти нямаше).
Откакто започна да пие друга марка противозачатъчни и се увеличи поне с 2 номера!!!!!!!

Не и вярвах като се хвалеше, докато не я видях!
Цитирай

край морето

Мнения: 3 623
И при мене когато пих противозачатъчни се увеличи малко. Сега съм ги спряла от известно време и се върнаха в предишния си размер за съжаление.  Sad
Цитирай

Земята

Мнения: 1 426
Увеличава се, докато ги пиеш. После си връща старата големина...
Цитирай

пред компа

Мнения: 89
Супер, значи   с един коршум два заека.  Mr. GreenЩе взема да пробвам. Трябва да отида на лекар, за да ми предпише, нали ? А гинекологът правили някакви изследвания преди да предпише противозачатъчните или веднага след прегледа  изписва?
Цитирай

Стара Загора

Мнения: 1 437
Разпитва ме обстойно и не ми е правил никакви прегледи.Беше ми преписал Логест Peace
Цитирай

София

Мнения: 635
На мен гинеколожката ми го подчерта това докато ми ги предписваше. В смисъл, каза че се пият за хубава кожа, хубави гърди и за да няма тежък ПМС....като по-сигурен ефект отколкото незабременяване
Цитирай

London

Мнения: 565
Да, на моя приятелка също се увеличиха Smile
Цитирай

Павликени

Мнения: 742
 Shocked И аз съм пила, но не съм забелязвала такова нещо Thinking
Може би има значение какви са newsm78
Цитирай

София

Мнения: 71
Тъкмо се бях засилила да напиша,че при мен промяна в бюста няма,но реших преди това за по-сигурно да си премеря обиколката и видях,че се е увеличила с 4 см.Въобще не бях забелязала тази промяна newsm78.Пия Диане 35 от няколко месеца,не съм напълняла през този период,така че няма от какво друго да се е породило това увеличение.
Със сигурност мога да допълня,че противозачатъчните се отразяват много добре на менструалния ми цикъл.Освен че най-накрая ми стана редовен,когато съм неразположена е толкова безболезнено,че направо не го усещам Wink.
Преди да решиш да пиеш противозачатъчни задължително се консултирай с гинеколог.Все пак това са хормони и не знам дали е добра идея да ги пиеш само заради бюста.От Диане 35 нямам никакви оплаквания,но при някои жени се забелязват отрицателни последствия.
Цитирай


Мнения: 6 461
Да
Докато се приемат е възможно бюста да се промени в положителна посока.
Цитирай


Мнения: 1 705
Аз не съм забелязала бюста да ми се е увеличил, но не съм се и мерила  Mr. Green.
Относно цикъла действително се нормализира и става безболезнен, но при мен по време на приема е страшно обилен. Преди време като пиех кожата ми беше безупречна. Сега пия същите, но имам такива пъпки  #Crazy все едно съм пубертет. Пиех ги в комбинация с други лекарства и може би заради това този път ефекта е такъв  newsm78.
Чувала съм, че от някои противозачатъчни се напълнява. Сестра ми напълня, а пък аз докато ги пиех дали имах и 50 кила  Laughing.
При всеки е различно   Very Happy!
Цитирай


Мнения: 184
да - от някои доста се увеличава

при мен така беше станало докато пиех ясмин - направо не можех да нося старите си сутиени - поне 1 номер качих и гърдите доста се поналяха - изглеждаха супер

проблемът е че почти непрекъснато са болезнени на допир (като преди менструация). поне при мен беше така, и като спрях хапчетата - изчезнаха Laughing
Цитирай

София

Мнения: 647
Да , възможно е ! Докато пиех противозачатъчни наистина забелязах че трудно се вмъквам в старите си сутиени , но след като ги спрях пак са ми толкова големи колкото си бяха и преди. #2gunfire #2gunfire
Цитирай


Мнения: 43
а не се ли напълнява от тях  newsm78
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 46 отговора