Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора

София

Здравейте, тия дни ми предстои ходене по магазините с племенника ми, който учи сам в София. Трябва да купуваме маратонки за ежедневна употреба, за не повече от 90лв. Ще съм благодарна да ме насочите към магазини, където за тази цена може да се купят добри качествени маратонки.  Hug
Цитирай

СОФИЯ

магазин SLS на ROSSINOL
има големи намаления в момента.Вчера купихме от там маратонки на FILA за 30лв.
Цитирай

София

Много полезна информация, благодаря! Hug
Цитирай

София

а колко е голям племенника и какви марки харесва?
Цитирай

на тавана в кошницата

магазин SLS на ROSSINOL
има големи намаления в момента.Вчера купихме от там маратонки на FILA за 30лв.

А къде се намира този магазин.
Цитирай

В Сити Центъра гледах страхотни на Puma за 89лв, но нямаше нашия номер
Цитирай

София

Не става ясно колко е голямо детето - от това ще зависи и цената. Все пак - погледнете и намаления в Кенгуру. Има магазини на бул. "Витоша" и в началото на бул. "Тодор Александров"/на десния тротоар/.
Цитирай

Както са ти писали вече SLS на Rossiniol - магазина на Черни Връх по пътя за околовръстното- на 2 етаж провери задължително.
Цитирай

ами в спортните магазини не може да няма  Thinking
старите модели,а и някои летни са 70-90 лв.
в Reebok,Converse...
Цитирай

София

Племенникът ми е на 14 год., търсим № 39. Любимата му марка е NIKE, но в момента родителите му могат да отделят само тези средства и мисля, че е изключено да намерим Найк за тази цена, каквито и намаления да има. Затова искам да се насоча предварително към нещо друго за тези пари, което все пак и да е качествено.
Цитирай

София

Rucanor и Killtek са на прилични цени,даже под твоите изисквания за 90 лв.
Виж в Sport Mania  на Витошка и Попа и в Мола
Цитирай

София

Rucanor и Killtek са на прилични цени,даже под твоите изисквания за 90 лв.
Виж в Sport Mania  на Витошка и Попа и в Мола

Да, благодаря ти много! Племенникът ми е малко капризен и затова много ме обнадеждава, че все пак има нещо марково за прилична цена. Smile
Цитирай

София

Има и един на булевард Васил Левски, като вървиш от Попа към университета точно преди Пица Хът.там често има намаления  Wink
Цитирай

София-Париж-София

Проверете в магазина на Найк, който е на Гурко, малко след кръстовището с Левски. Там можете и да харесате някой Найк, който да е в тези рамки. Освен това има аутлет на Найк малко след Билла на бул. България, но от другата страна. Там може също да има нещо до 100 лв. Няма да е топ модел, но пък ще е любимата му марка:) Успех!
Цитирай

София

Проверете в магазина на Найк, който е на Гурко, малко след кръстовището с Левски. Там можете и да харесате някой Найк, който да е в тези рамки. Освен това има аутлет на Найк малко след Билла на бул. България, но от другата страна. Там може също да има нещо до 100 лв. Няма да е топ модел, но пък ще е любимата му марка:) Успех!

Е, супер сте, толкова много идеи ми дадохте!  bouquet
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора